Aktywne wakacje nie tylko na kręglach
Krajobraz, Kaszuby
Dziennikarz: Szymon Nitka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesująca eskapada na śliczne, romantyczne Kaszuby

Kaszuby to niesłychanie ciekawy rejon Polski ze względu na bogatą faunę i florę a także niezwykle interesującą tamtejszą kulturę. Nic dziwnego, że rejony te są nieraz zwiedzane przez wielu turystów.
kazimierz dolny
Dziennikarz: Marek i Ewa Wojciechowscy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak znaleźć najciekawsze rezerwacje noclegów?

Wakacje muszą być czasem przygody albo odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze banalnie jest odnaleźć dobry i tani nocleg w miejscu, jakie mocno chce się odwiedzić. Jak znaleźć dobre oferty noclegowe, to dziś dla wielu nadzwyczaj kłopotliwe pytanie.
życie
Dziennikarz: Loozrboy
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/

Wojaże zagraniczne proponowane w obniżonych cenach

W dzisiejszych czasach wycieczki zagraniczne nie są drogie, na co wpływają głównie obniżone ceny biletów lotniczych. Warto znacznie bliżej przyjrzeć się bieżącym cennikom, aby zdać sobie sprawę z tego, że wymarzona podróż jest w stu procentach możliwa do urzeczywistnienia.
apartament
Dziennikarz: nhow
Na podstawie: Kaldewei

Polskie Tatry dla nestorów i osób niepełnosprawnych ruchowo

Ponieważ jestem osobą przemieszczającą się z pomocą kul, zastanawiałam się w ostatnim czasie gdzie może wybrać się osoba nie w pełni sprawna ruchowo, bądź człowiek starszy (na tyle funkcjonujący iż podróż jest możliwa), któremu to trochę znudziły się już podróże nad nasze morze, albo też uzdrowiska typu: Jastrzębie Zdrój czy Ciechocinek.
autokary
Dziennikarz: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przewóz osób – jak go obecnie zaplanować, aby zagwarantować sobie sprawną oraz wygodną podróż?

Nowoczesny człowiek koniecznie musi być możliwie jak najbardziej mobilny. Ludzie są ciekawi świata, pragną poznawać inne kraje, zwiedzać ciekawe miejsca, podróżować. Z tego względu obecnie faktycznie sporym zainteresowaniem odznaczają się firmy specjalizujące się w transporcie osób. Transport generalnie jest jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi nowoczesnego rynku.
kaszuby
Dziennikarz: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy gdzie znajduje się Szwajcaria Kaszubska?

Czy mamy już wizję na wakacje? Przeważnie planowanie wakacji zaczynamy od wyszukania odpowiedniego miejsca. Takiego, w którym będziemy mieli możliwość na pewno właściwie zrelaksować się, lecz w którym jednocześnie będziemy mieli możliwość obejrzeć wiele ciekawych miejsc.
zachód słońca nad morzem
Dziennikarz: James Willamor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najlepsze miejsce na wakacyjny urlop. Zobacz koniecznie!

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że zimowa stolica Polski Zakopane, a ta letnia to Sopot. Każdy, kto miał okazję być latem w Sopocie dobrze wie, że to miasto nie zasypia nawet na chwilę, stale coś się tam dzieje. I dlatego każdemu uda znaleźć się w Sopocie, w szczególności latem, coś dla siebie.
samoloty
Dziennikarz: Junpei Abe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy istnieje takie coś jak odszkodowania lotnicze?

Za opóźniony lot odszkodowanie mamy okazję otrzymać

Jeśli udajemy się na wakacje, albo lecimy do odmiennego państwa z powodów biznesowych, to chcemy mieć pewność, że dojedziemy do punktu przeznaczenia o wyznaczonym czasie, a samodzielna podróż przeminie szybko oraz miło.
plaża
Dziennikarz: enjosmith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca na Twoje wakacje

Firma Ecco Holiday - rzetelny organizator wycieczek czarterowych działający na polskim rynku od przeszło pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niezwykłych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych miejscach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Dziennikarz: Hamedog

planujemy wakacje

Turyści przechodzą różne szlaki górskie. Jest spora grupa tych, którzy nigdy nie byli w polskich górach – można to szybko zmienić. Wyjazd w Tatry nie musi być męczącą włóczęgą, jednak to chyba przyjemna forma wypoczynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.