Aktywne wakacje nie tylko na kręglach
Karaiby
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nurkowanie w tropikach

Biuro podróży oferuje wycieczki na Karaiby. Karaiby to rejon pomiędzy kontynentami Ameryk. W skład Karaibów wchodzą: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich leżących na Morzu Karaibskim.Wyspy Karaibskie zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku i dość szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.W sumie obejmują one obszar ok. 250 tys. km², zamieszkująca tam ludność przekracza 40 mln.
Morze Bałtykie
Dziennikarz: eutrophication&hypoxia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wystarczy kilka godzin, czyli wakacje nad Bałtykiem

Lato tuż, tuż... Wskazane jest abyśmy wcześniej zaplanowali nasze wakacje. Czy marzy nam się morze, góry, jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Wszak nie wszystkie państwa mają dostęp do wyżej wymienionych miejsc. Bez wątpienia, można pokusić się o zwiedzanie obcych państw, lecz mimo to, cytując powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie...” - gorąco zachęcamy do wypoczynku w kraju.
Karpacz, widok ze Śnieżki
Dziennikarz: arekz
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca - watro zwiedzić!

Zbliża się okres wyjazdów wypoczynku oraz długo oczekiwanego urlopu. Wielu z nas korzysta z Internetu w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca na wymarzony odpoczynek lub wyjazd weekendowy. Przeglądając kilkadziesiąt stron, a na każdej z nich kilkadziesiąt ofert można dostać zawrotu głowy.
Kołobrzeg
Dziennikarz: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najem taniego oraz wygodnego pensjonatu w pięknym Kołobrzegu

Kołobrzeg to ładna nadmorska miejscowość, która przylega do miejscowości niezwykle obleganej krajoznawczo. Znajduje się tam niemało ciekawych atrakcji i miejsc wartych zobaczenia, nie można również zapomnieć o ślicznej tajemniczej plaży i cudnym morzu. Każdy miłośnik nadmorskiego klimatu z pewnością ochoczo wybierze się na urlop do Kołobrzegu szczególnie w sezonie letnim.
w górach zimą
Dziennikarz: Jeremy Bronson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idziemy w zimie w góry - oprzyrządowanie i ubiór

Co roku duża ilość osób staje przed dylematem - w jaki sposób się przyodziać i co zapakować do plecaka wychodząc w góry. W lecie sprawa przedstawia się zdecydowanie lepiej aniżeli zimą. Zima to wielowarstwowa odzież, stosowne obuwie trekingowe razem ze sprzętem umożliwiającym bez ryzyka oraz wygodnie przemierzać w wyższym stopniu wymagające trasy.
lot samolotem
Dziennikarz: Joe Kunzler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odszkodowanie na które można liczyć ze strony linii lotniczych w razie trudnych do przewidzenia wydarzeń

Osoba, która zamawia bilet na samolot będzie bardzo skrupulatnie poinstruowana czego ma możliwość oczekiwać ze strony wybranego przez siebie przedstawiciela linii lotniczych. Spis zasad co do odbywania podróży samolotem wskazuje albowiem szczegółowo prawa i zobowiązania tak samo przewoźników lotniczych, jak i pasażerów.
budynek w Meksyku
Dziennikarz: Dainis Matisons
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są najlepsze oferty last minute?

Czy powiemy w jakich miejscach powinniśmy przeżyć urlop?. Jeśli zbliża się nasz urlop oraz wiążemy z nim dużo planów, to musimy się zastanowić, gdzie powinniśmy się na niego udać. Możemy wyszukać coś w kraju, lub wymyślić dalszą podróż.
nad morzem
Dziennikarz: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odstresowanie dla duszy to doskonały pomysł na weekend

Wielu osobom odpoczynek kojarzy się z leżeniem przy basenie na wczasach w jakimś gorącym kraju, takie Al Inclusive. Jednak prawda jest taka, że również u nas nad naszym Bałtykiem, da się wypocząć i to w o wiele lepszych warunkach. Weźmy przykładowo wyjazd do sanatorium nad morzem. Możemy wykupić sobie sami taki wyjazd. Nie trzeba czekać na NFZ, po prostu możemy wybrać wczasy w sanatorium.
harcerze
Dziennikarz: Arcadiuš
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak organizatorzy ogólnokrajowych zlotów harcerskich, a także sami uczestnicy przygotowują się do corocznych imprez

Harcerstwo przyciąga ludzi z pasją, chociaż jednocześnie warto pamiętać, że przecież zastępowy to nie żaden imprezowicz, ale nade wszystko osoba wyróżniająca się szczególną wrażliwością, uczciwością, honorowością i rycerskością. Harcerza, tak samo jak żołnierza bądź funkcjonariusza drogówki, obowiązuje niezwykły etos, który ujawnia się choćby poprzez to, że takie osoby noszą uniform. Bądź co bądź, dzisiaj harcerstwo jest kojarzone zasadniczo ze wspólnym śpiewaniem pieśni przy ognisku i oczywiście spotkaniami w szerokim gronie, czyli zlotami.
życie
Dziennikarz: Loozrboy
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/

Wojaże zagraniczne proponowane w obniżonych cenach

W dobie naszych czasów wycieczki zagraniczne nie należą do kosztownych, na co wpływają głównie promocyjne ceny biletów lotniczych. Należy odpowiednio bliżej przyjrzeć się bieżącym cennikom, aby przekonać się, że daleka podróż jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.