Aktywne wakacje nie tylko na kręglach
góry
Na podstawie: http://www.citypictures.net/

Dobieramy rynsztunek na wyprawę wysokogórską

Planując zimowe wyjście w góry wysokie musimy przede wszystkim być stosownie przeszkolonym w zakresie obsługiwania się oprzyrządowaniem, zagrożeń lawinowych, asekuracji i techniki wspinaczki zimowej. Bez należytego przyuczenia i doświadczenia możemy wybierać się sami na podobne eskapady. Trzeba pomyśleć o znalezieniu właściwego partnera, pilota czy kursu instruktażowego.
zdjęcie jeziora
Dziennikarz: Till Westermayer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gama ofert – Bory Tucholskie oraz Mazury

Ciągle znacząco rośnie zainteresowanie naszych rodaków możliwościami wyjazdów za miasto, wśród jakich szczególnie doceniane są właśnie Bory Tucholskie. Różne propozycje spotykają się z dużym entuzjazmem wyjeżdżających, którzy też między sobą z ochotą polecają poszczególne propozycje. Pod uwagę brane są warunki, jakie zapewniane są na miejscu, jak i atrakcyjne ceny. Jest to dla wyjeżdżających szczególnie interesujące. Liczba propozycji stale wzrasta, ku zadowoleniu podróżujących.
Samolot
Na podstawie: www.oliviaforever.pl

Wycieczki w nieznane z rodziną

Dalekie wyprawy mogą być zaplanowane obecnie właściwie przez każdego z nas, niezależnie od wieku czy posiadanych funduszy. Dostępność do rozmaitego rodzaju usług, jak tanie linie lotnicze czy możliwość rezerwowania miejsc w hotelach zachęca do poszukiwań jak najlepszych cenowo i jakościowo rozwiązań.
Tajlandia
Dziennikarz: Phuket@photographer.net
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli w tym momencie poszukujesz pomysłu na urlopowy wyjazd i pragniesz udać się z rodzina w pewne piękne egzotyczne miejsca - warto zastanowić się nad wyprawą na wschód

Kiedy przychodzi czas wiosenny - biura podróżnicze zaczynają pokazywać wakacyjne oferty wycieczek. W sieci internetowej nie można nie przyuważyć świeżych haseł reklamowych i zachęcających promocji, czy miejsc, do których istnieje sposobność się przejechać. Loty i przemieszczanie postępuje w szybkim rytmie, do obywateli Polski udostępnia się coraz więcej nieznanych dotąd miejsc. Wycieczki nie ograniczają się już tylko do krajów Europy, lecz zasięgają o wiele dalej, w tropikalne regiony afrykańskie, australijskie, czy azjatyckie, w których kultura, fauna i flora, a także zabytki i inne wytwory natury zadziwiają i przyciągną sporo zwiedzających.
wakacje z rodziną
Dziennikarz: Hästens
Na podstawie: Hästens

Jak zaplanować wyjazd z rodziną? Jakie wyjazdy są najlepsze, jakie są z pewnością godne zarekomendowania?

Gdzie najlepiej spędzać wolny czas? Bez wątpienia istnieje kilka opcji, by zrobić to z dobrym rezultatem oraz efektywnie, lecz z pewnością na uwagę zasługuje jeden typ - niezmiennie dobry, zawsze sprawdzający się, wpływający dobrze na zdrowie, kondycje oraz relacje z rodziną. O czym mowa? Oczywiście o spędzaniu wolnego czasu na łonie natury.
Dolny Śląsk
Dziennikarz: Elżbieta Jedyńska
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urlop w województwie dolnośląskim, czyli co warto zobaczyć oraz które miejsca odwiedzić

Organizując podróż po województwie dolnośląskim, dobrze jest odwiedzić parę ważnych miejsc mieszczących się na tym obszarze. Wrocław, Jelenia Góra to wybrane z nich, które chętnie zwiedzane są przez turystów przez cały rok.
nad morzem w Tunezji
Dziennikarz: Citizen59
Na podstawie: http://www.flickr.com

Urlop nad naszym morzem - w którym miejscu się zatrzymać?

Nieziemski odpoczynek kojarzy się najczęściej z wakacjami za granicą kraju, ludzie wybierają Egipt, Hiszpanię czy Tajlandię, w zależności od możności pieniężnych. Jednakowoż wypada zauważyć, iż czy to egzotyczny czy Krajowy klimat, posiadacze hoteli proponują nam raz za razem różne opcje, by zachęcić gości do zatrzymania się tylko u nich. Co w takim razie wybrać?

Zwiedzając Polskę należałoby zwracać uwagę na bogactwo kulturowe pojedynczych regionów

Na obecną chwilę da się zauważyć, że coraz więcej Polaków wyjeżdżając na ferie czy weekendy wybiera się w różne regiony Polski. Coraz nagminniej rezygnują oni z wczasów zagranicą i decydują się szczegółowiej poznać swój kraj. Jest to bardzo dobre zjawisko, bowiem nasza ojczyzna jest pełna ślicznych miejscowości i bajkowych widoków.
autokary
Dziennikarz: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przewóz osób – jak go obecnie zaplanować, aby zagwarantować sobie sprawną oraz wygodną podróż?

Dzisiejszy człowiek koniecznie musi być możliwie jak najbardziej mobilny. Ludzie są ciekawi świata, pragną poznawać inne państwa, zwiedzać interesujące miejsca, podróżować. Z tego względu współcześnie faktycznie sporym zainteresowaniem charakteryzują się firmy specjalizujące się w transporcie osób. Transport generalnie jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi nowoczesnego rynku.
samolot
Dziennikarz: ERIC SALARD
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sposoby na tanie bilety

Zapewne nie raz zdarzało nam się słuchać opowieści o tych, którzy za parę groszy polecieli do któregoś z krajów Europy. Czy to możliwe, żeby nabyć bilet za tak niewielkie pieniądze? Oczywiście! Doświadczeni poszukiwacze niedrogich lotów orientują się, jak przy kupnie biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Wymaga to jednak wytrwałości oraz sprytu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.