Aktywne wakacje nie tylko na kręglach
Karaiby
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nurkowanie w tropikach

Biuro podróży proponuje wycieczki na Karaiby. Karaiby to rejon między kontynentami Ameryk. W skład Karaibów wchodzą: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część wysp położonych na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Kolumba w 1492 roku i stosunkowo szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.Razem obejmują one obszar 255 tys. km², a liczba ludności przekracza 40 mln.
w górach zimą
Dziennikarz: Jeremy Bronson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Idziemy w zimie w góry - oprzyrządowanie i ubiór

Każdego roku wiele osób staje przed zapytaniem - w jaki sposób się ubrać i co zapakować do plecaka wychodząc w góry. W lecie rzecz przedstawia się o wiele lepiej niż w zimie. Zima to wielowarstwowa garderoba, stosowne obuwie trekingowe wraz ze sprzętem umożliwiającym pewnie i wygodnie przemierzać bardziej wymagające szlaki.
plaża w kołobrzegu
Dziennikarz: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Hotel w górach ma okazję być na różnorakiej wysokości

Jaki kierunek na wakacyjny wyjazd wybrać?

Hotel w górach ma okazję być na różnorakiej wysokości

Gdy przybliża się nasz urlop, to bez wątpienia warto rozmyślać o tym, gdzie się podczas niego udać, tak aby móc spokojnie podładować się na dalsze wyzwania.
fototapeta - morze
Dziennikarz: Thomas Kujawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 już za moment. Maj jest uznawany za okres pierwszych dużych eskapad. Przed nami wszystkimi czerwiec, lipiec, sierpień, a więc okres cudownej pogody, którą gro z nas pragnie wykorzystać w jak najlepszy sposób. Gro z nas już zastawia się jaki kierunek podróży będzie dla nas najlepszy. Pod szczególną uwagę przy wybieraniu miejsca odpoczynku należy brać wiele czynników, które często są kluczowe w tym, jak spędzimy swój wakacyjny czas.
Last minute Turcja
Na podstawie: www.orlica.pl

Jedź na wczasy!

Firma Orlica to rzetelny organizator wycieczek działający na polskim rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu odlotowych wyjazdów do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub 14-dniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Poznaniu i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia samego przelotu.
Uprzedź grypę!
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zachorowałeś podczas urlopu? Przeczytaj, jak leczyć się najtaniej!

Nawet w czasie urlopu może przydarzyć się nam niemiły wypadek - np. nagłe przeziębienie, kłopoty z brzuchem czy ostra reakcja alergiczna na ukąszenie owada bądź oparzenie meduzy. Niniejsze przypadki zmuszają do odwiedzin doktora. Co zrobić, by koszty leczenia nie zrujnowały naszych finansów?
Aktywny wypoczynek na rowerach
Dziennikarz: Olympique Club Cycliste Cessonnais
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trasy turystyczne, szlaki rowerowe - czyli, jeżdżenie na rowerze po Roztoczu i okolicach

Uwielbiasz jeździć na rowerze? A może wolisz piesze wycieczki po przepięknych lokalizacjach? Zajrzyj na trasy turystyczne przeznaczone dla piechurów w Roztoczu i okolicach oraz na ich szlaki dla rowerów!
światła led do samochodu

Wyjazd do Egiptu – co warto zobaczyć i o czym dzisiaj warto jest zdecydowanie pamiętać

... by uzyskać gwarancję, że powróci się usatysfakcjonowanym?


Wyjazd do Egiptu – co warto zobaczyć i o czym dzisiaj warto jest zdecydowanie pamiętać

Egipt to cudowny kraj, który ma istotne znaczenie dla naszej kultury. Dlaczego? To właśnie starożytnemu Egiptowi zawdzięczamy wiele osiągnięć kultury, chociażby pismo obrazkowe, a więc hieroglify, piramidy, jakie do dzisiaj podziwiają turyści z całego świata oraz wiele innych.
plaża
Dziennikarz: enjosmith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ciekawe miejsca na Twoje wakacje

Biuro podróży to sprawdzony organizator wycieczek czarterowych działający na polskim rynku od ponad pięciu lat. Specjalizują się w organizowaniu nieziemskich wypraw egzotycznych i niezwykłych rejsów wycieczkowych oraz ofert typu Last minute. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali wypoczynki czarterowe w tak odległych miejscach. Biuro podróży Ecco Holiday jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim tygodniowe lub 14-dniowe pobytowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Last minute Turcja
Na podstawie: www.orlica.pl

Najlepsze sposób na urlop - last minute

Lato, urlopy, plany na wakacje, wyjazdy. W ten sposób to wygląda u statystycznego Polaka. Chodzimy do pracy przez wiele miesięcy, aby przez kilka tygodni w okresie letnim oderwać się od wszystkiego, wypocząć i oddać się tylko absolutnemu lenistwu. Kilka lat temu w naszym kraju popularne stały się oferty wypoczynku wakacyjnego w systemie last minute. Bardzo wielu ludzi podejmuje decyzję by zorganizować sobie urlop w ten sposób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.