Dieta i zdrowe odżywianie podstawą dobrego zdrowia
Psycholog
Na podstawie: flickr.com

Porady fachowca

Kiedy posiadamy jakiś problem, który nam ciąży i nikt z rodziny czy również bliskich znajomych nie może nas wesprzeć, w takiej sytuacji naprawdę warto rozważyć wsparcie specjalisty. Taką osobą na pewno będzie psycholog z Katowic. W Katowicach jest parę gabinetów, w których można porozmawiać z psychologiem.
fotka - zdrowie
Dziennikarz: Olivier Duquesne
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesna troska o podwładnych

W dzisiejszych czasach spora liczba pracodawców niezwykle dba o swoich pracowników. Szczególnie da się to zauważyć na przykładzie międzynarodowych firm. Wiedzą one, że zadowolony pracownik pracuje wydajniej.
Kiedy dokucza Ci kac
Dziennikarz: MEdia Forum
Na podstawie: MEdia Forum

Zmień nawyki żywnościowe - rozpocznij od odwiedzenia marketu ze zdrową żywnością w Krakowie

Moda na zdrowe odżywania i kultywowanie sportu trwa już od pewnego czasu. Być może okaże się, że nie jest to chwilowy trend , więc coraz więcej ludzi zda sobie sprawę z tego, że jest to w zasadzie doskonały sposób, aby poczuć się rewelacyjne w swoim ciele.
piłka nożna
Dziennikarz: Artur Potosi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cóż może zrobić dla siebie zmęczona niewiasta?

Jesteś przecież cały czas wyczerpana. Ten cały wrzask, raban i codzienne obowiązki. Chciałabyś codziennie nie wyłącznie zaprowadzać dziecko do szkoły, ale później też jeszcze pójść do pracy.
rehabilitacja po urazie
Dziennikarz: MartialArtsNomad.com
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakimi sposobami trzeba ćwiczyć po ściągnięciu gipsu, zalety dobrze przeprowadzonej rehabilitacji w tym czasie.

Każde złamanie kości czy jest to ręka, noga czy nawet któryś z palców wiąże się z koniecznością jej unieruchomienia. Czas chronienia złamania w gipsowej osłonie będzie zależało od wielu rzeczy, najczęściej jest to jednak kilka tygodni, w czasie których wszystko powinno być unieruchomione żeby mogło się dobrze zrosnąć.
dolegliwość
Dziennikarz: Hey Paul Studios
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak praktyczny może okazać się kolagen i omega 3 tabletki i jak wpływają na poprawę stanu skóry i rozmaitych dolegliwości?

Daje się we znaki Ci starzenie się skóry i utrata jej wiotkości? Pragniesz znów poczuć się młodo i wyglądać wyjątkowo? Przekonaj się co możesz poczynić by odzyskać młodość!


leki
Dziennikarz: Marc Majcher
Na podstawie: http://www.flickr.com

Clotrimazolum – świetny partner w zmaganiach z szeroko rozumianą grzybicą

Higiena jest zdaniem dość dużej części osób niesłychanie znaczącym elementem w codziennym bytowaniu każdego człowieka. Wynika to przede wszystkim z faktu, że jej brak może odbić się na zdrowiu każdego z nas, co ma związek z tym, że brak pielęgnacji naszej skóry przeważnie kończy się niekorzystnymi zmianami na niej, które nie tylko prezentują się mało atrakcyjnie, ale też nas samych systematycznie wprowadzają w kompleksy. Dlatego w wypadku zaobserwowania u nas pierwszych syndromów tego typu dolegliwości, należy zastanowić się nad zainwestowaniem w określone leki.
aminokwasy

Rozmaite formy masażu dostępne dla pracowników biurowych

W dzisiejszym świecie coraz więcej osób pracuje w warunkach biurowych. Związane jest to z ogromnym zapotrzebowaniem na recepcjonistki, informatyków czy księgowych. Z drugiej strony dużo mówi się o tym, że praca biurowa nie jest dobra dla kręgosłupa i ogólnej sprawności fizycznej.
płaski brzuch
Dziennikarz: Poprostuzdrowo.pl
Na podstawie: Poprostuzdrowo.pl

Które zabiegi odchudzające powinno się dzisiaj stosować?

Każdy z nas doskonale wie, że posiadanie przyciągającej sylwetki jest obecnie przez nas wyjątkowo pożądane. Chociaż przywykło się mówić, że to nie nasz wygląd zewnętrzny jest najważniejszy, to jednak jest on w stanie znacząco wpłynąć na wiele przejawów naszego życia codziennego.
wirus hiv
Na podstawie: flickr.com

Czy ostatnimi czasy panowie zaczęli bardziej bardziej zajmować się tematami zdrowia i wyglądu? Dlaczego tak jest?

Rynek pełny jest różnych kosmetycznych specyfików czy suplementów diety, po które sięga wciąż większa ilość osób. Co ciekawe, panowie coraz chętniej korzystają z różnych specyfików, które pomagają w codziennych kłopotach ze zdrowiem, jak również mają wpływ na lepszy wygląd.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.