Sport to zdrowie - kręgle dla każdego i nie tylko
tenis
Dziennikarz: Roman Boed
Na podstawie: http://www.flickr.com

Naciągi tenisowe mogą dużo przemienić w naszej grze

Rakiety tenisowe to podstawa w tym sporcie

Każdy sport ma własne elementy bez których nie możemy go uprawiać oraz które odróżniają go od odmiennych dyscyplin sportowych. To właśnie po tych akcesoriach każdy może poznać o jaki typ sportu chodzi, nawet jeżeli na co dzień nie jest tak do końca zaciekawiony tym zagadnieniem.
odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak dbać o zdrowie

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak ogromne mieszkanie, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
Medal
Dziennikarz: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy powiemy na czym polega ostre koło?

Kupienie roweru to naprawdę właściwa decyzja, ponieważ dzięki niemu będziemy mogli utrzymać wSPAniałą figurę oraz kondycję. Dlatego właśnie trzeba się uważnie namyślić, który z nich będzie dla nas najlepszy.


Czy powiemy na czym polega ostre koło?

Rower na zamówienie może okazać się być najlepszą decyzją


Czy powiemy na czym polega ostre koło?

Warto wiedzieć, że do wyboru posiadamy przeróżnego rodzaju rowery, więc trzeba się zastanowić, gdzie głównie chcemy na nich spędzać czas.
Dziennikarz: iStock.com

uprawiamy sporty w zimie! - co dyscypliny są warte uwagi?

Uprawianie wszelkiego rodzaju sportów zimowych w sumie jest przyjemną zabawą - w końcu nie jesteśmy jakimiś sportowcami, aby mocno poważnie podejść do kwestii narciarstwa albo łyżwiarstwa. Jednakże pogoda w dużej części naszego państwa powoduje, że ciężko jednoznacznie powiedzieć, iż nasi rodacy mogą przez przynajmniej trzy miesiące w roku najzwyczajniej wokoło swojego domu cieszyć się sportem. Bo wiadomo - taki klimat. W polskich górach - Zakopane, etc., jest oczywiście o wiele fajniej, ale i tak zapewne znikomy procent czytających owy tekst mieszka w górach. I tak warto kupić sprzęt potrzebny do uprawiania sportów zimowych. Zwłaszcza, iż na szczęście niektóre sporty mamy możliwość uprawiać pod dachem, na przykład łyżwiarstwo. W ostatnim czasie w miastach jest coraz więcej lodowisk.
Dziennikarz: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A

Czego dotyczą ćwiczenia złożone? Jak je wykonywać? Jakie środki są pomocne w takich ćwiczeniach?

Ćwiczenia złożone polegają na angażowaniu do pracy dwóch lub więcej stawów, jest to podstawą odpowiedniej funkcjonalności. Dobrze jest się nimi zainteresować, bo oferują całkiem sporo zalet.Robiąc takie ćwiczenia z obciążeniem należy kontrolować ciało, jakie pracuje w wielu płaszczyznach, to też dodatkowo spełnia funkcję stabilizacyjną, ogromnie ważną dla całości.
surfing
Dziennikarz: beth h
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening a także dietka kulturysty - czyli, co zażywać w czasie treningu a co Po a także Przed

Co jeść Przed i Po treningu? A w jego trakcie? Jaka rzecz ma możliwość naszym osobom pomóc przy budowie masy mięśniowej? Te wszystkie rzeczy i jeszcze bardziej dużo wynajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!
zajęcia kung fu
Dziennikarz: Michael Cannon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko do szkoły Kung Fu?

Szkoły Kung Fu radują się coraz większym zaciekawieniem i zdołamy odszukać je w wielu rozmaitych miastach, w szczególności tych większych. Kung Fu jest niezmiernie fascynującym i interesującym stylem walki, który wywodzi się z Chin i posiada znaczące znaczenie w chińskiej tradycji. Zajęcia Kung Fu, jakie są prowadzone w specjalnych szkołach, są oddane dla rozmaitych grup wiekowych, również dla dzieci. Masa rodziców zastanawia się nad tym, czy nie zapisać dziecka do szkoły Kung Fu.
zajęcia fitness
Dziennikarz: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie rezultaty przynosi regularne ćwiczenie na siłowni?

Dziś multum osób regularnie chodzi ćwiczyć na siłownię. Z pewnością wyniki ćwiczenia na siłowni są niezwykle duże, dlatego warto zastanowić się nad tym jakie konkretnie efekty można osiągnąć poprzez regularne trenowanie na siłowni.
Odzież sportowa
Dziennikarz: Health Gauge
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odzież do sportu dopasowana w sam raz do określonej dyscypliny.

Uprawianie sportu jest teraz w modzie. Wielu znanych ludzi już nie tylko sportowców zachęca do tego. Jednak żeby cokolwiek w tym kierunku zrobić należy się bardzo starannie przyszykować. Należy odpowiednio dobrać całe wyposażenie, przygotować się mentalnie i systematycznie pracować nad silną wolą. Chodzi tu w główniej mierze o ubiór. Niezwykle ważne jest tym samym wybór takiego stroju, jaki będzie w sam raz dla nas.
Karkonosze, Śnieżne Kotły
Dziennikarz: Anna Więckowska
Na podstawie: Anna Więckowska

Torby termiczne oraz izotermiczne - na co zwrócić uwagę podczas zakupu

Torby izotermiczne to wspaniałe wyjście na piknik lub wycieczkę. Dzięki torbie izotermicznej, wszelkie posiłki lub napitki zachowają dobrą temperaturę, dzięki czemu znacznie dłużej będą rześkie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.