Sprzęt najlepszy dla sportowców
odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak dbać o zdrowie

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak ogromne mieszkanie, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
Kort tenisowy
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Chcesz nauczyć się gry w w tenisa? Przeczytaj porady, jak wybrać właściwą rakietę

Uprawianie sportu jest korzystne zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Bez wątpienia wpływa na naszą kondycję, ale też dzięki uwalnianym w trakcie wysiłku endorfinom sprawia, że chce nam się żyć, jesteśmy radośni i z chęcią podejmujemy nowe wyzwania. Warto jest uprawiać każdy sport, a jednym z wyjątkowo chętnie wybieranych jest tenis. Angażuje wszystkie mięśnie, daje okazję się zmęczyć i wiąże się z niemałą satysfakcją, szczególnie jeżeli wygramy mecz. Do najważniejszych elementów gry należy właściwa rakieta. W jaki sposób wybrać idealną rakietę dla siebie?
ćwiczenia jogi
Dziennikarz: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Na podstawie: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

Podstawowe i opcjonalne narzędzia do jogi zapewniające wygodę

Joga w wydaniu zachodnim odsunięta jest od swoich religijnych korzeni i stała się ostatnio popularną dziedziną fitnessu. Cieszy dużym się zainteresowaniem, gdyż stanowi syntezę technik relaksacyjnych i gimnastyki, które pozwalają zatroszczyć się jednocześnie o ciało i komfort umysłu. Jeżeli planujemy zacząć uprawianie tego specyficznego sportu, warto najpierw skompletować podstawowe akcesoria do jogi.
zajęcia fitness
Dziennikarz: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie rezultaty przynosi regularne ćwiczenie na siłowni?

Dziś multum osób regularnie chodzi ćwiczyć na siłownię. Z pewnością wyniki ćwiczenia na siłowni są niezwykle duże, dlatego warto zastanowić się nad tym jakie konkretnie efekty można osiągnąć poprzez regularne trenowanie na siłowni.
koszulki sportowe
Dziennikarz: CROPP
Na podstawie: CROPP

Kiedy nadchodzi okres letni zostawiamy w szafie ubrania na zimę i poszukujemy idealnej kreacji na ciepłe dni

Okres letni to miły czas na relaks i wypoczynek. Jak pogoda jest sprzyjająca chętnie spędzamy czas na dworze: grillujemy, spacerujemy a przede wszystkim uprawiamy sporty. Jak pragniemy być aktywni korzystnie ubrać się tak, ażeby było modnie i komfortowo.
samochód
Dziennikarz: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poczuj swobodę lotu i przeżyj niespodziewaną, podniebną przygodę

Kluczowa idea latania jest taka, aby dać ludziom szansę wzniesienia się w przestworza. Ci, którzy pokusili się o loty inne niż samolotem zgodnie potwierdzają, że jest to niesamowite uczucie nieważkości i wolności.
Dziennikarz: KROSS

Aby trenowanie na rowerze było przyjemne a nie było katorgą należy dobrać właściwie jego rozmiar

Kiedy poweźmiemy decyzję, że chcemy zacząć regularnie ćwiczyć, to zaczynamy się zastanawiać, czy powinniśmy się wpisać na siłownię, czy mimo wszystko wystarczy nam sił, by trenować samemu w mieszkaniu. Jeśli decydujemy się na to drugie, to musimy wiedzieć, że sprzętu do treningów jest bardzo sporo, a więc zanim podejmiemy ostateczną decyzję, to powinniśmy się dokładnie przyjrzeć całej propozycji.
rower
Dziennikarz: Chris Hunkeler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nabywamy taki rower, który jest porządny i tani

Rower coraz częściej jest nawet droższy, niż auto! Wiadoma kwestia: chociaż na parkingach dostrzec idzie wiele świetnych wozów, to jednakowoż niemała część zmotoryzowanej części narodu porusza się najzwyczajniej w świecie jakimiś starociami. Jeśli jeździ się bezpiecznie, to tak naprawdę ogromnego niebezpieczeństwa raczej nie ma. Choć wiadoma sprawa, że przestarzałe auta, którym daleko do bycia sprawnymi są jakby nie patrzeć sporym zagrożeniem drogowym. Zarówno mowa o zdrowiu, lecz również nie zapomnijmy, iż w przestarzałym aucie łatwo o zgon. No dobra, ale przecież mieliśmy w tym tekście opisać pokrótce takie rowery, które są ciekawe. Może dobre są rowery/burghardt? Niemały wydatek byśmy ponieśli, lecz bez wątpienia warto.
sport
Dziennikarz: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ruch jest istotnym elementem naszego życia!

Można wymienić kilka powszechnych komunałów, które są bardzo często są powtarzane. Niemal każdego dnia je słyszymy. No i niewątpliwie hasło "sport to zdrowie" jest wielce rozpowszechnioną sentencją. Wielce wartościowe słowa, które jednakowoż stosunkowo nierzadko są niejako przez nas całkowicie zapominane. Jednak na uczynienie zmian w swoim trybie funkcjonowania w sumie w żadnym razie nie jest za późno.
piłka nożna
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Gadżety niezbędne każdemu kibicowi piłki nożnej

Piłka nożna jest sportem, jaki w Polsce cieszy się niezwykłą popularnością. Wielu ludzi ogląda mecze dla rekreacji czy kibicuje konkretnym klubom oraz wyjeżdża aż poza granice, by obejrzeć jakąś grę. Wskazanym ludziom przydać mogą się specjalne ubrania produkowane dla zatwardziałych kibiców, są to różnorodne koszulki, szaliki i i tego typu podobne. Jest to znakomita propozycja dla fanów tego nadmienionego klubu, a odzież ta cieszy się wśród nich wielką popularnością.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.