Sprzęt najlepszy dla sportowców
Bidon
Dziennikarz: Ryoichi Tanaka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyszłość już dziś rozpościera przed nami swoje ekologiczne i praktyczne wyjścia. Bidon z filtrem węglowym to nowoczesny wyrób dla każdego!

W latach nowoczesnych pomysłów naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających i podróżników, a także sportowców i reszty osób wychodzi eko technologia. Jeszcze parę lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że będzie można bez obaw napić się wody z rzeki, jeziora, czy strumienia. Współcześnie jest to w zupełności możliwe dzięki ewolucji techniki, a co najistotniejsze jest to ekologiczne.
odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak dbać o zdrowie

Kto nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak ogromne mieszkanie, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.
Dziennikarz: KROSS

Aby trenowanie na rowerze było przyjemne a nie było katorgą należy dobrać właściwie jego rozmiar

Kiedy podejmujemy decyzję, iż chcemy zacząć regularnie ćwiczyć, to zaczynamy się zastanawiać, czy powinniśmy się wpisać na siłownię, czy mimo wszystko starczy nam motywacji, by trenować samemu w mieszkaniu. Kiedy decydujemy się na to drugie, to powinniśmy powiedzieć, że urządzeń do treningów jest bardzo wiele, a więc zanim podejmiemy całkowitą decyzję, to musimy się dokładnie przyjrzeć całej ofercie.
basen sportowy
Dziennikarz: Philippe AMIOT
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesne systemy bramkowe używane przy organizacji basenów - krótki opis ich możliwości i używanych rozwiązań.

Baseny są coraz popularniejszą formą wykorzystywania wolnego czasu. O wpływie pływania na formę i zdrowie nikomu chyba nie trzeba mówić, dobrze to zresztą widać po ilości obiektów, które bez przerwy powstają.
zajęcia fitness
Dziennikarz: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie rezultaty przynosi regularne ćwiczenie na siłowni?

W dzisiejszych czasach sporo osób regularnie chodzi ćwiczyć na siłownię. Naturalnie rezultaty ćwiczenia na siłowni są niezwykle duże, toteż należałoby zastanowić się nad tym jakie konkretnie efekty można uzyskać przez regularne trenowanie na siłowni.
czerwony rower
Dziennikarz: Mike Gifford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklepy rowerowe, w których dodatkowo można oczekiwać na kompleksową naprawę swojego modelu

W wypadku sklepów rowerowych, w których na dodatek można oczekiwać na wszechstronną naprawę własnego jednośladu ma się przekonanie, że są to sklepy, w których po pierwsze będzie stawiać się na najwyższą jakość świadczeń. W związku z tym, kiedy są to miejsca cenione wśród konkurencyjnych to każdorazowo jest tam sporo interesantów, zwłaszcza w sezonie wiosenno – letnim. Kiedy osobiście zastanawiamy się z których świadczeń skorzystać dokładnie powiązanych z tym obszarem to na początku musimy przyjrzeć się rekomendacjom, jakie będą krążyć o wybranym serwisie.
kurs motorowodny dla chętnych w Poznaniu
Dziennikarz: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakimi rzeczami kierować się przy wyborze kursu motorowodnego? Co warto sprawdzić?

Zastanawiając się nad tym czy zrobić kurs motorowodny, z reguły nie jesteśmy pewni, jaką szkołę wybrać i czym się kierować podczas dokonywania wyboru. Oto parę pomocnych rad, które na pewno rozjaśnią tą kwestię tym, którzy nie mają w tym temacie dużego doświadczenia. W jaki sposób znaleźć dobry kurs na sternika motorowodnego?
mężczyzna podczas biegania
Dziennikarz: Stewart Chambers
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co tracimy żyjąc w pośpiechu?

Aktualnie modny człowiek może pokazać się w odzieży sportowej nie tylko w drodze na siłownię czy z sali gimnastycznej, ale również w trakcie wypadu do znajomych albo do kawiarni, aby wypić ulubioną kawę.

A przecie w nie tak znowu zamierzchłych czasach żeby oddać się tego rodzaju przyjemności, trzeba było powrócić do domu i przebrać się w bardziej odpowiedni ubiór.
Ćwiczenia na nogi
Dziennikarz: Morten Skovgaard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening dla zdrowia sylwetki i ducha

Lista pożytków wypływających z systematycznego i należytego wykonywania ćwiczeń cielesnych jest ogromnie długa. Typów treningów jest bardzo wiele, w poniższym tekście pragnęłabym opisać spis pożytków jakie uzyskać możemy decydując się na trening siłowy.
joga
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

W jaki sposób wybrać odpowiednią matę do jogi? Parametry, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę, aby wybrać wygodną i funkcjonalna matę

Praktykowanie jogi może pomóc nam utrzymać zdrowe ciało i umysł. Wiele osób, które poszukują odpowiedniej formy aktywności fizycznej dla siebie wybiera właśnie jogę, ponieważ oprócz tego, iż bardzo dobrze wpływa na ciało, dodatkowo je relaksuje. Atrybutem każdego kto ćwiczy jogę jest mata, która tylko z pozoru wydaje się mało ważnym akcesorium. Mata do jogi jest bardzo ważnym elementem w czasie wykonywania rozmaitych asan. To dzięki niej można komfortowo ćwiczyć a także skupić się na poprawnym wykonywaniu pozycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.