Pełne akcji strategiczne planszówki dla kilku graczy

W tym artykule przejdziemy najpierw do dalekiej przeszłości, żeby zostać jednym z siedmiu antycznych władców. Potem zobaczymy brutalny, pełen krwi oraz pełen intryg czas średniowiecznych królów, żeby zakończyć naszą wycieczkę na wyimaginowanym świecie rodem z Hobbita.
rower


7 cudów świata gra strategiczna, jaka zdumiewa pięknymi, barwnymi grafikami, przenosi graczy do starożytnego świata pierwszych imperiów oraz wciela w role największych władców, jakich poznał wtenczas świat. Każdy z graczy będzie mógł budować potęgę swego imperium wedle własnej strategii. Gra złożona jest z 3 etapów tzw. Wieków, w trakcie których grający, po wzięciu do rąk kart sami zdecydują jak pragną z nimi postąpić, gdyż każdą kartą możemy zagrać na trzy inne sposoby! Mamy możliwość także handlować z innymi mocarstwami. Wszystko po to, by wybudować najmocniejsze mocarstwo.


Gra o Tron gra planszowa znanego na cały świat serialu przeniesie uczestników prosto do przepełnionego „brudnymi” sztuczkami uniwersum wykreowanego przez Georga R.R. Martina. W trakcie emocjonującej rozgrywki mamy możliwość wcielić się w przywódców 5 domów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków i Tyrellów, aby po tragicznej śmierci Roberta Baratheona zdobyć Żelazny Tron. Gra złożona jest z 10 tur, natomiast każda tura z trzech faz : zderzeń, rozkazów oraz akcji.

Wejdź do serwisu i dowiedz się również (https://flowshop.org/), czy nasz dodatkowy tekst jest zajmujący. Będzie nam także bardzo miło, jeśli pozostawisz ocenę.

Lecz to w drugiej dojdzie do największych intryg. Im bliżej końca będziecie tym więcej sojuszy zerwiemy, ponieważ zwycięzca może być tylko jeden. Jak to powiedział dawno temu Machiavelli : „cel uświęca środki” – w czasie rozgrywki zobaczysz do czego Ty sam jesteś zdolny.


warhammer diskwars
Dziennikarz: Nordwalk
Na podstawie: Nordwalk


Trzecią grą jest Warhammer Diskwars czyli emocjonująca, wypełniona potyczkami gra bitewna, jaka przenosi graczy do Starego Świata, w jakim orkowie, elfy, Imperium i Chaos toczą bój o władzę nad światem. Potyczki są intensywne, wrogowie będą się ścielić gęsto, toteż musicie na bieżąco modyfikować taktykę, żeby zwyciężyć – dokładnie jak na prawdziwej wojnie.
Kiedy dysk z postacią twego czempiona utraci wszystkie punkty życia przegrasz, toteż musisz mądrze rozstawiać dyski pozostałych jednostek, by mocno go osłaniać.


Każda z trzech gier są przepełnione akcją. W pierwszej budujecie silne mocarstwa, w drugiej za wszelką cenę chwytacie władzy zaś w trzeciej każdy jest waszym wrogiem, liczy się tylko żeby nie zginąć.
2021-02-19 07:38:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.