Współczesne leczenie - sporo interesujących danych

Anti-aging to zjawisko kultury popularnej, poszukujące środków do zwalniania i odwracania procesów starzenia się. Bowiem jak najdłuższe, radosne życie to wieczne marzenie każdego z nas. Od zarania dziejów mówiono o nim w bajkach i opowieściach, których bohaterowie poszukiwali źródła wody, gwarantującej wieczną młodość i zdrowie.


tabletki
Dziennikarz: Petras Gagilas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie postęp nauki i techniki, w szczególności neurotechnologii i biotechnologii w dużym stopniu nas przybliżył do spełnienia tego pragnienia. Okazuje się, że najnowsza medycyna zna już pewne metody, które mogą spowodować, iż upływ czasu ostrożniej obejdzie się z ludzkim organizmem. Zapewne ważna jest odpowiednia dieta.

Absorbujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij tu, w serwisie nietrzymanie moczu, który tam miejscu odnajdziesz, także jest coś ciekawego.

Jednym z czynników wpływających na starzenie się jest oksydacja. Skuteczną ochroną przed nią są suplementy diety. Znajdziemy pokaźną ilość rozmaitych preparatów wymiatających wolne rodniki. Po trzecie, należyte wysycenie naszego dnia porcją ruchu i prozdrowotną gimnastyką.

Równie zajmujący tekst umieszczony jest tu, więc odwiedź witrynę badanie oct warszawa i zobacz, jakie treści tam znajdziesz. One także Cię zainteresują!

Jednak w porównaniu z tym, co ma się zdarzyć w już nie tak odległej przyszłości, to zaledwie skromny początek.

Ray Kurzweil, amerykański naukowiec, pisarz, propagator idei trans humanizmu, twierdzi że już niedługo wspierana informatyką medycyna ulegnie tak ogromnej zmianie, iż w gruncie rzeczy będzie możliwa naprawa każdego psującego się ludzkiego organizmu. Z tej przyczyny jest zdania, że ważnym jest, by we względnie dobrej kondycji doczekać owych magicznych 20 lat. Być może potem ludzkość zacznie się ocierać o nieśmiertelność?

Co więc zrobić by przetrwać najbliższe dwadzieścia lat? Rada nas nie zaskoczy, gdyż priorytetem jest należycie dobrana suplementacja, czyli podawanie organizmowi składników (witamin i innych substancji egzogennych), których nie jest w stanie dostarczyć mu codzienna dieta. A przyczyn tego stanu jest sporo najważniejsze: z wiekiem maleje zdolność organizmu do przyswajania wielu kluczowych substancji z pożywienia. Po drugie, bo we współczesnej żywności owych substancji jest...coraz mniej. Zainteresowany? Sprawdź poldanen i przeczytaj więcej.

W teorię naukowca możemy wierzyć lub nie. Czy okaże się dobrym wróżbitą? Nie pozostaje nam nic innego, jak zastosować dobrą dietę, ćwiczyć, łykać suplementy, zapamiętać jego słowa i ...przekonać się o ich słuszności już za niedługi czas.
2021-11-19 09:25:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.