Które formy terapii niestandardowej są warte przedstawienia? W jakich sytuacjach są w stanie pomóc?

Obecnie coraz częściej słyszymy o mniej konwencjonalnych rodzajach terapii, które nie są z żadnego odłamu nauk medycznych. Metody te na przykład leczą duszę kogoś, kto znalazł się w życiowym dołku, z którego trudno mu się wydostać.


Istnieją terapie, które przywracają ciału pierwotną harmonię.


Przykładem jest terapia (warte przeczytania) dźwiękiem. Metoda ta wykorzystuje leczniczy wpływ różnych częstotliwości drgań dźwięku, powodując wspaniały relaks. Obydwie półkule mózgu zgrywają się, dzięki czemu ciało powraca do równowagi. Najczęściej w ten sposób leczy się wspomagająco bezsenność albo różnego rodzaju nerwice. Terapia ta stosowana jest w przypadku dzieci z autyzmem albo pacjentów po udarze. Ciało wspaniale się rozluźnia, co przynosi choremu sporą ulgę.

Jeżeli poszukujesz uzupełniających danych na analizowany w tym serwisie problem, to z pewnością znajdziesz więcej pod linkiem (http://www.spabaltica.pl/pl/twoja-strefa-relaksu/masaze/relaksacyjne/masaz-goracymi-kamieniami-la-stone).

Terapia ta wykorzystuje różne misy i gongi, jakie wytarzają różne tony, dając spokój i ukojenie zarówno fizyczne jak również duchowe - vedic art Wrocław.


suplementy


Ciekawą terapią rozwojową jest także Vedic Art Wrocław jest miastem, gdzie możemy się na tego typu zajęcia zapisywać. To takie leczenie poprzez jedną z form sztuki, a konkretnie malarstwo. Dzięki niemu możemy odnaleźć spokój, wewnętrzną harmonię i poznać siebie w jeszcze większym stopniu. Nie potrzeba posiadać żadnych umiejętności malarskich, by móc wziąć udział w terapii. Chodzi tutaj o spontaniczne wybieranie barw i malowanie, dzięki czemu następuje cały proces tworzenia - terapia dźwiękiem.


Kolejne tematy

Szalone miejsce na nasze wakacje

Dubai
Dziennikarz: HISHAM BINSUWAIF
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy marzymy o jedynych w swoim rodzaju wakacjach, które będziemy pamiętać przez resztę życia. Na takie wczasy powinniśmy wybrać Dubaj. Dubaj to miejsce, które zafascynuje każdego. Dubaj zaskakuje na każdym kroku. To właśnie tam powstają rzeczy, o których nie śniło się filozofom i to na światową skalę. Jeżeli mawia się, że to pieniądze rządzą światem, to można stwierdzić, że w Dubaju widoczne są na każdym kroku owe rządy pieniądza.


Czyste płótno jest jakby naszym życiem, a farby na nie nakładane kreują je na nowo oraz pozwalają lepiej zrozumieć siebie. Wciąż więcej ludzi korzysta z takiej formy zajęć, gdyż można z nich zaczerpnąć więcej, niż z różnych kursów.
2019-07-16 07:18:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.