Dobry kardiolog zasugeruje Ci, na co zwracać uwagę, by utrzymać serce w fantastycznej kondycji na długie lata

To z całą pewnością jeden z najistotniejszych organów ludzkiego ciała. Gdyby nie jego aktywność krew nie byłaby w stanie docierać do komórek.


bezpieczeństwo


Kolejne tematy

Dziewczęta to rzeczywiste siłaczki

paradontoza
Dziennikarz: Natasia Causse
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czempiony od wychowywania dzieci i zadań specjalnych.


Doskonałe matki, systematyczne gospodynie domowe, nieraz eksperci od prac typowo męskich.


Kardiolog
Dziennikarz: BMiz
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niestety współcześnie serce narażone jest na wiele niebezpieczeństw. Stres, zła dieta, długie godziny spędzone za biurkiem – wyliczać można bez końca. Skutek? Niejeden kardiolog gabinet kardiologiczny alarmuje: z roku na rok rośnie ilość ludzi borykających się z chorobami wieńcowymi. Co robić, by się przed nimi ustrzec? Najpierw dobrze jest zatroszczyć się o swą sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. Nadmierny przyrost masy ciała jest jednym z głównych powodów powstawania arteriosklerozy, nadciśnienia a także znacząco zwiększa ryzyko pojawienia się wylewu mózgu. Pamiętajmy o jednej „starej,” bardzo dobrze znanej prawdzie: ruch to zdrowie - dowiedz się więcej o kardiologu. Przekuwajmy słowa w czyny każdego dnia. Kolejną nadzwyczaj istotną kwestią są niezaprzeczalnie nałogi. Palenie papierosów wpływa negatywnie na wydolność płuc.

Zaciekawiły Cię informacje kolumbia excelso przedstawione w naszym artykule? Szalenie przyjemnie zatem będzie nam podzielić się z Tobą nowymi notkami. Oczekujemy na ocenę!

Ogranicza albowiem ich zdolność do wymiany gazowej. Paczkę Malboro opłaca się zastąpić owocami, szczególnie zaś jagodami.


Dlaczego? Zawierają one mnóstwo flawonoidów. Związki te pełnią rolę „strażnika” naszego układu sercowo-naczyniowego. „Bronią” lipidy przed utlenianiem i rozszerzają ściany naczyń.
2022-08-31 07:30:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.