E-papierosy stają się coraz popularniejsze – co poleca się o nich pamiętać?

Polacy coraz chętniej zastępują tradycyjne papierosy e-papierosami. Czy jest to sensowna alternatywa?
E-papieros to urządzenie inhalacyjne, które daje podobne odczucia jak tradycyjny papieros. Zbudowany jest z akumulatora i clearomizera bądź z akumulatora, atomizera oraz kartridża, czyli ustnika.
Akumulator jest możliwość doładować zawsze wtedy, gdy pojawi się taka konieczność.

Zajrzyj na nową witrynę i dowiedz się ponadto (https://www.hurtopony.pl/opony-osobowe-225-45-17.html) dużo o tej samej specjalizacji. Pod poniższym linkiem przygotowaliśmy dla Ciebie znaczną ilość wpisów.

Atomizer ma na celu podgrzanie watki z liquidem, który znajduje się w kartidżu, w konsekwencji czego powstaje dym. Na rozwiązaniu bezwatkowym opierają się clearomizery. By je napełnić, wystarczy odkręcić ustnik i uzupełnić brak w zbiorniczku. Kartomizer łączy w sobie atomizer oraz kartidż, ulokowana jest w nim grzałka do e papierosa oraz płyn. W kartidżu znaleźć można watkę, która jest nasączona płynem. Raz na jakiś czas trzeba ten płyn uzupełnić. Bateria do e papierosa może być automatyczna bądź manualna. Pierwsza z podanych działa tylko w chwili, w której się zaciągamy, natomiast druga rozpoczyna działanie się po wciśnięciu określonego przycisku. Trzeba wspomnieć, że bateria do e papierosa działająca automatycznie ma ten defekt, że istnieje możliwość, że się włączy np.

Kiedy uznasz, że przydatne byłyby uzupełniające informacje na prezentowany temat, to kliknij tu i sprawdź ponadto pozostałe wiadomości.

w przypadku silnego wiatru.

Na rynku dostępne są e-papierosy, które przypominają tradycyjne produkty, urządzenia w kształcie długopisu, a również nabyć można e-fajki.


Kolejne tematy

Wybór odpowiedniego psychologa

Lekarzowi możesz zaufać
Kiedy chcemy poddać się terapii wybór dobrego psychologa to istotna sprawa. Często nie mamy ochoty prosić kogokolwiek o doradzenie terapeuty z racji tego, że problemy to wyjątkowo prywatna sprawa i nie chcemy by ktoś wiedział o naszej terapii.
Najprostszym sposobem, by wyszukać listę specjalistów w naszym mieście jest wpisanie w wyszukiwarkę internetową odpowiedniego hasła, przykładowo psycholog Gdynia.


e-papieros
Dziennikarz: Terry Ozon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z założenia e-papieros ma być mniej szkodliwy niż papieros klasyczny. Jest on pozbawiony bowiem substancji smolistych, które powodują raka. W związku z tym urządzenie to według niektórych opinii pomaga pozbyć się nałogu nikotynowego efektywnie niż specjalne paski czy plastry. Z e-papierosem jesteśmy sobie w stanie zapewnić samą czynność palenia, a przy tym należy wspomnieć, że ten typ papierosa nie wydziela woni dlatego można z nich korzystać właściwie w każdym miejscu. Koniecznie musi zostać jednak podkreślona kwestia dotycząca nikotyny, którą zazwyczaj e-papierosy dostarczają. Substancja ta może nie powoduje raka, stanowi jednak powód innych poważnych dolegliwości. Należy więc stawiać na liquidy, które jej nie zawierają wcale albo w których jej zawartość jest znikoma. Poleca się mieć na uwadze, że e-papierosy to urządzenia, które cały czas są przedmiotem różnych badań dotyczących ich ewentualnej szkodliwości.
2020-07-30 07:48:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.