Suplementy dla sportsmenów - kiedy, co a także czy w ogóle brać?

Na siłowni doradzają Ci, ażeby brać białko? Przed treningiem podpowiadają węglowodanowe odżywki? Sporo biegasz, więc radzą sięgać po BCAA?


Czy faktycznie potrzebujesz napomkniętych specyfików? Ekspert objaśnia po co sięgać a także w jaki sposób to czynić.
fitness club
Dziennikarz: Health Gauge
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kiedy oraz z jakiej przyczyny warto stosować odżywki węglowodanowe, BCAA? To jedno z najczęstszych pytań, zadawanych przez debiutujących sportsmenów.

Ten bardzo ciekawy tekst ma swe analogie na innych stronach. Wejdź więc na hiperłącze do strony (http://zdrowe-jelita.com/pl/testy-na-nietolerancje-pokarmowe-warszawa) i zapoznaj się nimi.

Co na to nasz spec?


kreatyna activlab
Dziennikarz: renatomitra
Na podstawie: http://www.flickr.com


Proteiny wykorzystywane przed wysiłkiem wspólnie z węglowodanami oddziałują korzystnie na podwyższenie osiągnięć. Ochraniają układ mięśniowy. Zażywane po treningu przyspieszają procesy regeneracyjne, budowę a także powiększanie włókien mięśniowych, które zostały osłabione w czasie treningu. Ograniczają poziom serotoniny w naszym mózgu, pozwalają na szybszą odbudowę glikogenu w muskułach po wysiłku, przyspieszają procesy syntezy białek. Węglowodany to podstawowe źródło energii z którego korzysta ludzki organizm podczas treningu.

Zostawiam tu mój link (http://www.cpsens.pl/) do następnej strony. Mam nadzieję, że zechcesz przejrzeć ostatnie artykuły, jeżeli zaciekawiły Cię te pokazane na tej witrynie.

Układ człowieka ma ograniczone rezerwy cukrów, w trakcie długiego wysiłku zostają one zupełnie spożytkowane. Po wyczerpaniu rezerw węglowodanów pojawia się gwałtowne osłabienie. Węglowodany proste zostają szybko przyswojone i bezzwłocznie wykorzystane do procesów regeneracyjnych, zaś o niskim wolniej, pokryją niedobory glikogenu w komórkach mięśniowych razem z białkami, stanowią podstawę ochrony masy mięśniowej. Podstawowym węglowodanem, wykorzystywanym przez tkanki jest glukoza.
Kreatyna Activlab przyspiesza procesy przyrostowe oraz aktywizuje przyrost białek mięśniowych, wzmacnia siłę skurczu mięśnia a także zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych.
2021-01-09 18:39:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.