Czy w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze autentyczni amatorzy rocka?

Jakimi właściwościami odznacza się prawdziwy amator muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego konkretnego jej gatunku, taki, który stara się być wciąż otwarty na nowe trendy i brać ze świata muzyki jak najwięcej. Czy powinien kupować wiele płyt, jeździć na koncerty, zapisywać się na koncerty? Tak, to wszystko, ale co dodatkowo.Wiadomo, że autentyczny meloman nie zaspokoi się piracką wydaniem płyty. Co prawda, nie musi w dzisiejszych czasach już kupować płyt CD, ponieważ rządzą pliki mp3, jednakowoż za taki plik warto zapłacić.
koncert
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Z drugiej strony, właśnie po tym, z jakiego nośnika korzysta odbiorca można dojść do wniosku, ile znaczy dla niego muzyka. Czy ma w swej kolekcji płyty CD, a kolekcja ta ciągle się powiększa, czy może zbiera płyty winylowe? A może po prostu podoba mu się określony utwór, ale miast kupić pełną płytę kupi sobie plik mp3? Patrząc na to etycznie, to rzeczywisty wielbiciel muzyki postara się mocniej, może nie będzie zakupował nie wiadomo, ilu płyt, ale od czasu do czasu odżałuje swoje pieniądze na tradycyjny nośnik.
Nie będzie jemu również szkoda pojechać na koncert swojej ulubionej grupy, choć jak wiadomo wiele koncertów to ogromny koszt.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie przydatny, sprawdź źródło a znajdziesz tam inne tego typu wiadomości. One także z pewnością będą dla Ciebie interesujące.

Nie będzie żałował pieniędzy na biżuterie rockową, metalową czy rapową (różne breloki breloki reklamowe muzyczne), odżałuje ostatnie pieniądze na fajny brelok rockowy, metalowy czy rapowy. Nie pogardzi również fanklubem i jego aktywistami, będzie się z nimi spotykał na różnego rodzaju spotkaniach, gdzie fani w chustach rockowych, metalowych czy rapowych (chusty rock) będą uzupełniani przez fanów w czapkach rapowych, rockowych czy metalowych. Ogół zależne jest od tego, jaki to będzie zgromadzenie, lecz należy wspomnieć, iż każdy z nich rządzi się własną specyfiką.


Kolejne tematy

Grupy ze świata muzyki, które naprawdę odbiły się na światowej muzyce

koncert
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Funkcjonują takie zespoły ze świata muzyki, które naprawdę rzutują znacznie na międzynarodowej muzyce, a to w sposób znaczny. A niezależnie od tego, jakiego rodzaju nie nagrywałyby muzyki de facto mają możliwość się w stopniu dużym odbić na funkcjonowaniu rynku muzycznego.


Ale tak ciągnąc dalej w wątek zastanawia jedna zagadnienie: czy na pewno są jeszcze tacy fani? Czy żyjąc w świecie, gdzie ogół jest osiągalne online, nie liczy się posiadanie tylko dostępność trzeba się starać, aby przekazać ostatnie pieniądze na koncert czy płytę? Uzasadnione pytanie, na które ciężko dać odpowiedzi, jednak przeglądając ilość sprzedanych płyt widać, że z każdym roku zniża się liczba chętnych, żeby kontynuować tę wspaniałą tradycję kolekcjonowania tradycyjnych nośników.
2020-07-04 07:21:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.