Sprzęt do treningu w domu

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i nie mamy czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”

Bieżnia treningowa
Odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas
Bardzo popularnym sprzętem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa (o2market oferuje bieżnie firmy reebok). Urządzenie to pozwala na bieganie bez problemów w warunkach domowych. Trzeba zaznaczyć, że ćwiczenia te są komfortowe i bezpieczne. Ćwicząc na bieżni redukujemy tkankę tłuszczową, zmniejszamy poziom cholesterolu i poprawiamy wydolność krążeniowo-oddechową. Ćwiczenia wpływają również na naszą sylwetkę – modelują mięśnie nóg oraz pośladków. Świetnym wyborem jest bieżnia magnetyczna. Ten typ bieżni umożliwia łatwiejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz. Co więcej możemy łatwo regulować tempo przesuwania się taśmy, czego nie da się powiedzieć o bieżni magnetycznej.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowych informacji na wątek podnoszony w powyższym tekście, to wejdź tu kask motocyklowy orzeszek - na pewno te materiały również Cię zaintrygują.

Pozostał jeszcze wybór producenta – chcielibyśmy przecież nabyć wysokiej jakości, które będzie służyło nam długo.

ćwiczenia na orbitreku
Dziennikarz: JBLM MWR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wypada tu zaznaczyć, że orbitrek thorn (sprawdź w tym miejscu: ćwiczenia na orbitrekach) to znakomity wybór. Thorn cieszy się sporymm zaufaniem i zapewnia najwyższą jakość swoich produktów.


Kolejne tematy

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby mieć fit sylwetkę i zdrowe ciało, to trzeba często ćwiczyć

ćwiczenia
Dziennikarz: ezran
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Nikt nie podważa istoty treningu w naszym życiu. Jest to szczególnie istotne w obecnym stuleciu.


W obecnych czasach duża część ludzi prowadzi siedzący tryb życia.

Trenażer
Może warto jednak zastanowić się nad zakupem trenażera? Te urządzenia mają w sobie wiele zalet, które wypadałoby docenić. Trenażer mniej obciąża stawy, spada więc ryzyko kontuzji. Ponadto, ćwiczenia na orbitreku angażują także mięśnie ramion, pleców , jak również klatki piersiowej. Jeśli nie chcielibyśmy wydać jednak zbyt dużo pieniędzy, dobrym wyborem jest orbitek. To urządzenie z reguły jest mniej kosztowne od trenażerów innego rodzaju, zaś komfort treningu wcale nie jest dużo mniejszy.
2022-05-06 08:00:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.