W jaki sposób trafnie wybrać długość bransoletek?

Nim się zdecydujemy na kupno bransolety, musimy się zastanowić, jaki rozmiar będzie dla nas odpowiedni. Czasami bywa tak, że trafiamy z rozmiarem, ponieważ kierujemy się wyłącznie długością bransoletki.


Czy zatem jej długość i średnica to jest to samo - na to pytanie odpowiedzi udzielimy w niniejszym artykule.


naturalnie, że nie.

Jeśli zaintrygowała Cię omawiana problematyka, śmiało kliknij ten link - to opracowanie (http://echo24.pl/odzywki-bialkowe-czy-sa-tylko-dla-sportowcow/) na pewno również okaże się warte Twojego zainteresowania.

Wszystko w rzeczywistości jest zależne od surowca, z którego jest wykonana bransoletka. Te cienkie oraz relatywnie płaskie, wykonane z miękkiego materiału, są często najbliższe naszemu obwodowi nadgarstka. Natomiast bransolety wykonane ze wspinaczkowych lin, a przede wszystkim te o obwodzie od ośmiu do dziesięciu mm, nie przylegają tak bardzo do nadgarstka, zatem ich obwód powinien być nieco większy, gdyż z zasady są one znacznie bardziej sztywne. Jako że rzadko nosi się bransolety zamykane "na ścisk", powinniśmy nabyć taką, która nie będzie ani za duża, ani za mała. Przy czym wszystko w rzeczywistości jest zależne od upodobań, gdyż każdy z nas jest inny. Spójrzmy na swe nadgarstki i zobaczymy, jakiego rodzaju posiadają kształt. Kolisty, a więc trochę podobny do perfekcyjnego koła, czy bardziej owalny?


Poród – najpiękniejsza chwila w życiu?
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.


Odpowiedź jest łatwa - owalny i właśnie dlatego też rozmiar dobranej bransoletki musi być przynajmniej równy albo większy od obwodu nadgarstka. Trochę inaczej jest jednak z miękkimi oraz płaskimi bransoletkami, które z racji zastosowanego materiału i kształtu, są najbliższe obwodowi naszego nadgarstka. Występują dwa rozwiązania, które pozwolą nam zmierzyć właściwy obwód naszego nadgarstka.


Kolejne tematy

Pogarszający wzrok jest sygnałem, że należy wybrać się do specjalisty i zakupić soczewki

ćwiczenia
Dziennikarz: National Assembly for Wales
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wzrok jest najważniejszym zmysłem każdego człowieka. Wobec tego, kiedy zaczynamy niezbyt dobrze widzieć, to musimy zacząć stosować soczewki.


Jeśli dostrzeżemy w pewnym momencie swojego życia, że coraz gorzej widzimy, to musimy niezwłocznie iść do okulisty lub optyka.


Pierwsza metoda to centymetr krawiecki, natomiast druga to nitka, kawałek sznura oraz linijka. Co poniektóre osoby pytają także, czy 1,5 - 2 cm luzu jest wymagane. I tak, i nie. "Tak", gdyż bransoletka powinna być wygodna, lecz "nie", ponieważ bransoletka może być o wiele węższa oraz wciąż wygodna.
2022-06-16 12:48:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.