Jakie kupić okulary przeciwsłoneczne? Na co najbardziej zdecydowanie zwrócić uwagę?

Okulary przeciwsłoneczne są dość często niezbyt doceniane, traktowane wyłącznie jako ozdoba, tymczasem najlepiej jak będą ochraniać oczy przed złym działaniem promieni UVA i UVB. Pod tym kątem należy przede wszystkim je dobierać, chociaż jak wiemy powinny być również ładne, wykonane z materiałów solidnych.


przekrój - zdrowie
Dziennikarz: Bernt Rostad
Na podstawie: http://www.flickr.com


Takie są z pewnością okulary Solano, wysokiej jakości i bardzo gustowne. Tego typu okulary - http://rajsoczewek.pl/okulary-przeciwsloneczne/solano - przeciwsłoneczne są obowiązkowe w lato. Możemy nawet powiedzieć, iż nie warto bez nich wychodzić z mieszkania. Co ciekawe, są bardzo pomocne też w okresie zimowym, ponieważ promienie słoneczne w każdym miesiącu przedostają się do oka i mogą wpływać na wiele chorób.


okulary solano
Dziennikarz: PerDormire
Na podstawie: PerDormire


Kolejne tematy

Jaskra - czy powstał lekarstwo? Czym jest laserowa poprawa wzroku?

kobieta w ciąży
Dziennikarz: Isa Ruiz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czym jest jaskra? Czy jest możliwość ją wyleczyć? Czy laser pomoże? Parę wyrazów o tej skażeniu


Jaskra to nieuleczalna skażenie oczu, jaka jest spowodowana brak odpłynięcia roztworu wodnistej oczu.


Jeśli więc tylko słońce mocniej świeci, powinniśmy zaopatrzyć się w dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne, jakie mają prawidłowo przyciemnione soczewki okularowe z filtrem na poziomie minimalnym 400. Dobrze nabywać takie okulary w salonach optycznych, bo z różnych targów są nie za bardzo dobrze dostosowane więc mogą wyłącznie zaszkodzić zamiast być pomocne. To jest jak najbardziej niezwykle istotne, ażeby okulary przeciwsłoneczne pełniły swoją najistotniejszą, zdrowotną rolę.


Pomimo to fajnie jak są modne oraz ładne, jak na przykład Ray Ban Wayfarer. W tym względzie warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak zabarwienie szkieł. Są w stanie być różne, na przykład brązowe.


W najwyższym stopniu zatrzymują one niebieskie światło, jakie wywołuje najbardziej intensywne odczucie olśnienia. Inne jak szare i szarozielone nie zmieniają kolorów otaczających przedmiotów, dzięki czemu łatwo ocenić odległość. Natomiast żółty polepsza kontrast widzenia w dzień, gdy jest pochmurno.
2020-11-14 08:28:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.