Kamery dla zaawansowanych amatorów- przeglądamy funkcjonalności

Zwykłe zdjęcia mają dużo uroku - trudno z tym się nie zgodzić. Jednakże trudno również nie zauważyć ogromnych różnic pomiędzy typowymi fotografiami, a takimi, które charakteryzują się nieco bardziej ponadstandardowym poziomem. Tylko te drugie są w stanie niejako przejść do historii.
Czyli: solidny aparat jest podstawą. To oczywiste, że niektórzy z nas nie posiadają kilku tysięcy złotych na rewelacyjny aparat, którego nie wstydziłby się nawet renomowany fotograf, ale no proszę nie uważać, że zwykłym aparatem można robić nieprzeciętne zdjęcia. Niektóre sprawy są nieubłagane: bo z tymi aparatami jest dokładnie jak z autami albo motorami: a więc możemy bardzo lubić motoryzację, ale jeżeli będziemy posiadali byle co, pewnie nie będziemy na swoje nieszczęście mogli się świetnie rozwinąć. Raduje serce jeżeli większa część polskiego społeczeństwa będzie wiedziała, że ciężko być zadowolonym ze sprzętu, który jest jakby nie patrzeć dla każdego. A więc np. nikon D800 to taki aparat, który jest najzupełniej godny uwagi takiego fotografa, który odrobinę ponadstandardowo podchodzi do kwestii robienia zdjęć...

Sprawdź również artykuły odnośnie DJI Phantom.

GoPro Hero 4
Dziennikarz: Dave Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nikon to legendarna marka: autentycznie wszyscy fani fotografii - na pewnie każdym poziomie wiedzą, że jeżeli mocno zależy im na świetnej jakości sprzętu, bez wątpienia mogą zaufać owej firmie. Co prawda są również inne marki, nie powinno się umniejszać ich znaczenia, ale jakby nie patrzeć rzeczywistość jest taka, iż właśnie Nikon niepodzielnie rządzi. Choć to oczywiste, że to tylko czysto subiektywna opinia twórcy tego artykułu. Miłośnicy fotografii mają bardzo różne gusta, lecz można szczerze rzec, iż akurat z Nikonów każdy będzie wielce usatysfakcjonowany.

Kolejne tematy

Ostatnimi czasy wyprawa na typowe wakacje przez licznych amatorów sportów, w głównej mierze ekstremalnych, jest co raz słabiej doceniana

militaria
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Ostatnimi czasy wyjazd na typowe urlopy przez wielu miłośników sportów, w głównej mierze ekstremalnych, zdaje się być co raz mniej doceniana. Zdecydowanie wolą oni przeżyć bardziej wymagające epizody, często wyreżyserowane scenariusze i zadania, które należy zrealizować podczas jakiejś wycieczki czy obozu. Całkiem modnymi stały się niedawno obozy surwiwalowe. Wybierając się na takiego rodzaju obóz, musimy pamiętać o tym, że tego rodzaju obóz to przede wszystkim zmierzenie się z samym sobą.


Jeśli już jesteśmy przy temacie świetnej jakości - może to nieco lekkie zboczenie z podstawowego tematu: fakty są takie, że chociaż warto mieć solidny aparat, to jednak czymś fantastycznym są także kamery GoPro (link): świetna jakość nagrania sprawia, iż chociażby wśród miłośników sportów ekstremalnych GoPro w ostatnim czasie jest na topie.
2020-12-04 09:29:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.