Fachowe filmowanie z powietrza.

Zdjęcia i filmiki wykonywane z powietrza zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Obraz oglądany z góry pokazuje nam różnorodność kształtów, barw i warstw, których na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec. Krajobraz naturalny, zabytki, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także przeróżne imprezy, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i tworzą magię konotacji
.
Widok z lotu ptaka
Dziennikarz: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza) przy użyciu fachowego sprzętu latającego. Jesteśmy młodą, kreatywną grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepszych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zadania podchodzimy inaczej. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne ciekawych idei, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów przy kolejnych projektach. W dążeniu do celu czyli zaspokojenia Kontrahenta kierujemy się specjalistycznym podejściem do tematu. Kooperujemy z urzędami, przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Naszym kontrahentom oferujemy specjalistyczną, miłą obsługę, porady techniczne – na wysokim poziomie. Oferujemy najwyższą jakość materiału video kręconego z powietrza. Nasza firma ma świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym kraju. Przy wyborze firmy oferującej usługi wykonywania fotografii i filmików z powietrza powinno się zwrócić uwagę na aspekt posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu usługi.świeża wiadomość - sprawdź informacje na stronie -Licencja UAVO jest poręczeniem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez firmę.


Kolejne tematy

Jak mądrze korzystać z zabiegu koloryzacji włosów, żeby zanadto nie zniszczyć ich struktury

biokap farby
Dziennikarz: Bitterroot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Farbowanie włosów to dosyć popularny zabieg fryzjerski. Ze wspomnianej usługi, oferowanej skądinąd przez wszystkie gabinety fryzjerskie, często korzystają zarówno nastolatki, jak i panie po czterdziestce, a także seniorki. Rzecz w tym, aby podczas zabiegów koloryzacji nie zniszczyć włosów.
Filmowanie tworzymy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę lub aparat na wysokość do prawie 0,5 km. Za sprawą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, rejestrujemy dobry obraz w jakości full HD i zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest prosto z aparatu i wyświetlany na monitorze.

Takim sposobem jesteśmy w stanie w pełni kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i energii ile wymaga tego każde zlecenie. Tworząc nasz warsztat nieustannie uzupełniamy go o najnowocześniejsze nowinki techniki, dzięki czemu nasza oferta jest coraz atrakcyjniejsza.
2022-06-06 10:52:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.