Jak zwiększyć motywację podwładnych. Kilka inspiracji dla dyrektorów

Motywacja pracowników ma istotny wpływ na rozwój firmy, a ponadto przekłada się też na osiągane zyski. Stąd nie może dziwić fakt, że zarządcom naprawdę zależy na tym, aby referentkom czy pozostałym zatrudnionym chciało się pracować.


kobieta
Dziennikarz: Lies Thru a Lens 
Na podstawie: http://www.flickr.com


O morale personalu trzeba jednak regularnie dbać.


Przyznanie chociażby symbolicznej podwyżki bądź premii uznaniowej to bodajże najpopularniejszy sposób wynagradzania i motywowania pracowników.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy tekst, szybko zobacz jeszcze ten odnośnik! To świetna oferta i tutaj znajdziesz dodatkowe informacje.

Środki można jednakże wydać także w całkiem inny, lecz równie wartościowy sposób, na przykład na programy prozdrowotne dla firm shadu.pl/project/programy-prozdrowotne-w-firmie/ . Warto pamiętać, że trzydziestolatek szuka pracy nie tylko po to, żeby zarobić na chleb, ale również po to, aby realizować swoje zamiłowania lub życiowe plany. I choć prawdopodobnie nie zna znaczenia słów corporate wellness, to zapewne z chęcią skorzysta z ciekawego programu zaoferowanego przez szefa.


Jak zauważyliśmy, troska o nieustanny rozwój podwładnych obejmuje wiele aspektów. Dobrze opracowane programy prozdrowotne dla firm to tylko jeden z pomysłów wartych przemyślenia. Niewątpliwą korzyścią wynikającą z zakupienia takiego pakietu jest fakt, iż pomoc dla personelu jest długofalowa oraz kompleksowa. Zarówno działania oferowane w ramach corporate wellness, jak i realizacja dobrego programu prozdrowotnego w pozytywny sposób wpływają także na budowanie przyjaznej atmosfery w miejscu pracy shadu.pl/project/programy-prozdrowotne-w-firmie/ .


Na koniec warto także wspomnieć o pomysłach, których realizacja nie kosztuje ani grosza.


Kolejne tematy

Czy każdy może zostać kulturystą? Co powinniśmy zrobić, aby tak się stało? O czym pamiętać?

sterylizator
Dziennikarz: Sascha Pohflepp
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niby wiemy, czym jest kulturystyka i w jaki sposób warto trenować, ażeby osiągnąć tak umięśnione ciało. Lecz czy na pewno? W naszym kraju staje się ona coraz popularniejsza, a osób, jakie marzą o tej karierze, nie brakuje.


Do najprostszych, a zarazem najbardziej oczywistych sposobów motywacji pracowników wliczają się ustne lub pisemne pochwały.

Zajmują Cię opracowane tu artykuły? Jeśli tak, to fantastycznie - udostępniamy specjalnie dla Ciebie dostęp ekstra (https://awodent.pulawy.pl/stomatolog-dzieciecy/) do nowej strony.

Dobre słowo ma zresztą czasem o dużo większą wartość aniżeli pieniądze.
2020-10-08 08:59:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.