Regularne ćwiczenia, a kwestie zdrowotne

Kiedy z pół roku temu poszedłem do lekarza, zauważył, że najzwyczajniej zapuściłem się. Czyli utyłem, zacząłem miewać poważne kłopoty zdrowotne. Bardzo dobrze, że lekarz umie być przekonujący, bo za jego namową znacznie zmieniłem swoje funkcjonowanie. A więc zacząłem każdego dnia ćwiczyć. Najważniejsze są biegi: biegam kilka kilometrów co dwa dni. Taka dawka aktywności fizycznej spowodowała, że nareszcie przestałem tyć, a na dodatek znacząco schudłem.


Biegający mężczyzna
Co zdołałem zjeść, to wieczorem spaliłem. Początkowo miałem wielkie zakwasy, lecz na całe szczęście później wszystko się unormowało.

Czy myślisz, że w sieci jest niewiele wartych polecania wpisów? Jeśli masz zamiar znaleźć istotnie pożyteczny portal, to zalecamy ten link.

Można w sumie powiedzieć, iż bieganie sprawiło, że nie tylko atrakcyjniej wyglądam - także trzeba zwrócić uwagę, iż wreszcie zażegnałem stany depresyjne. Nie twierdzę, że to była poważna depresja, ale regularne bieganie sprawiło, iż nieustannie do mojego organizmu były pompowane endorfiny. To pokazuje, że jeżeli jogging ma wiele zalet.


Chciałbym także napisać nieco o ćwiczeniach na siłowni. Niewątpliwie ta polecana aktywność fizyczna sprawiła, iż mam bardziej wyrzeźbioną klatkę piersiową. Na dzień dzisiejszy to efekty nie są satysfakcjonujące, bo potrzebuję na to wszystko jeszcze dużo czasu, lecz wszyscy mi mówią, że nie jest źle.

Zainteresował Cię ten treść?! To przejdź do oferty cantucci włoskie ciastka, by zaznajomić się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

To wszystko bez wspomagania - znam takich ludzi, którzy zamiast wytrwale ćwiczyć, zażywali zakazane używki. Efekty są tak czy siak nieodpowiednie. Szczególnie, że nawet jeśli atrakcyjniej wyglądamy, podobamy się dziewczynom na choćby plaży, to i tak powodujemy, iż choćby stan naszego serca jest na gorszym poziomie. Takie są właśnie realia, miej to na uwadze!

Ćwiczenia w domu także mają wiele sensu - w końcu codzienne pompki czy przysiady wiele dają. Dla początkujących polecam przysiady. Czyli rób jak najwięcej przysiadów, potem zrób sobie przerwę, i znowu do oporu. Według mnie nieskomplikowane ćwiczenia wiele mogą dać. Kiedy tydzień temu zaszedłem do doktora, powiedział, iż jest ze mnie dumny, ponieważ za jego namową zmieniłem własne funkcjonowanie. Zapewne, gdybym go nie posłuchał, ciągle narzekałbym na swoje zdrowie. Fantastycznie, że regularnie ćwiczę, to pewne.

Jeśli zamierzasz regularnie ćwiczyć oraz dbać o swoją kondycję dowiedz się więcej: |shar-pol.org.pl/|.
2020-12-12 00:00:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.