Jeżeli nie zaaranżowałeś jeszcze swoich wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje Nadciągają te lepsze – ciepłe momenty. Każdy z Nas już myśli o upragnionym urlopie. Dzieci oczekują na koniec szkoły. W każdej spokojniejszej chwili, wyobrażasz sobie swoją osobę wraz z bliskimi na polanie, daleko od miasta i przytłaczającej rzeczywistości. Jeśli nie cierpisz leżeć bezczynnie na piasku i preferujesz czynny odpoczynek – wybierz się na wczasy w górach.


Giewont - Zakopane
Dziennikarz: Oliver
Na podstawie: http://www.flickr.com
Południowa część krajowa, obfituje w liczne pasma górskie, piękne krajobrazy i rozmaite szlaki. Nie jesteś zmuszony wyjeżdżać poza granicę, aby nacieszyć się rześkim, sterylnym powietrzem i zdrowym klimatem. Turystyka w polskich pasmach jest znakomicie rozrośnięta. Nie zważając na to, które tereny chcesz zobaczyć – znajdzie Cię tam mnóstwo propozycji, zakwaterowania, pożyczania sprzętów, wakacyjnych rozrywek i innych. Góry pełne są zachwycających punktów.
Szczyty Tatr
Dziennikarz: Samuel Kimlicka
Na podstawie: http://www.flickr.com
To nie tylko nietknięte, leśne obszary. Jest możliwość ujrzeć wiele potajemnych, nieodkrytych dotychczas kątów. W miejscowościach na wysokościach, lokują się posiadłości zamkowe sztolnie, mosty zwodzone, gruzy i pozostałości fortów, pieczary. W stanicach na wysokości pracują wykwalifikowani przewodnicy, którzy dobrze znają te obszary i dopomogą odkryć najciekawsze kąty.

Nie zważając na to, czy wyjeżdżasz na wczasy w górach (polecany pensjonat Gościna u Maryny w Poroninie) oferowane przez centrum turystyki, czy samodzielnie planujesz rodzinną wycieczkę - jeżeli uwielbiasz się ruszać, możesz spożytkować swój sportowy potencjał i doświadczyć wspinaczki, wyczynowych wycieczek na rowerach po ścieżkach, opuszczania z mostów i pozostałych specjalnych dyscyplin. W bacówkach i ośrodkach aktywne są pożyczanie sprzętu. Nie braknie także regionalnych, nastrojowych wieczorów z gitarą, czy spotkań turystycznych w nocnych pubach.

Wciąż masz znaczne kłopoty z wyszukaniem interesującej oferty? Nie przejmuj się - sprawdź te propozycje (https://covidgentest.com/blog/12/testy-antygenowe-na-covid-jak-przygotowac-dziecko-do-wymazu-z-nosa), one na pewno Cię nie rozczarują.

Każdy odnajdzie coś dla siebie. Dzieci mają możliwość skorzystać z parków linowych, kursów z przeszkodami, terenów rozrywki i innych. W górach, nie ma czasu na nudę i leżenie w miejscu. Jeżeli lubisz długie wędrówki i wszelkie prezenty od górskiej natury – powinieneś wyjechać właśnie tam na urlop w tym roku.
2022-01-13 07:08:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.