Jak oszczędzić pieniądze jeśli chętnie palimy papierosy? Przygotowywać je samemu!

Chociaż od kilku lat trwa nieustanna kampania mająca zachęcić ludzi do zerwania z nałogiem nikotynowym, a miejsce palaczy w przestrzeni publicznej zostało ograniczone do minimum, liczba osób, które lubią sobie puścić dymka wciąż utrzymuje się na dość wysokim poziomie. Jednym z elementów, które mają przekonać nałogowców do porzucenia tego szkodliwego zwyczaju i zrażać potencjalnych palaczy do kupna pierwszej paczki papierosów jest jej wysoka cena. Jeśli palimy raz na czas nie stanowi to dla nas aż tak poważny problem. Jeśli jednak papierosy są dla nas stałym punktem każdego dnia, odbije się to dość mocno w naszej kieszeni.
Jedyną możliwością ograniczenia kosztów palenia jest własnoręczne robienie papierosów. By móc je wykonywać w domu potrzebny jest dobry jakościowo tytoń, maszynka do papierosów oraz glizy lub tak zwane bletki . Gliza to nic innego jak wyposażona w filtr papierowa tubka, do której wkłada się wybrany tytoń. Spośród produktów tego typu szczególną popularnością cieszą się glizy Dark Horse, które wytwarzane są wyłącznie w Europie, a ich znakiem charakterystycznym jest doskonały filtr i perfekcyjne wykończenie .


ortopeda
Dziennikarz: Andrey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby porządnie wypełnić wnętrze glizy musimy posiadać dobry sprzęt. W sklepach z gadżetami dla palących możemy znaleźć różne rodzaje nabijarek do papierosów. W sprzedaży dostępne są nabijarki ręczne i automatyczne. Niezależnie od tego, który model zakupimy, powinniśmy pamiętać, iż nabijarka do papierosów ma być przede wszystkim sprawna i efektywna (Bista Standard).


Kolejne tematy

Doskonałe przymioty izolacyjne kubków termicznych - sprawdź informacje w ich temacie

audiobook
Dziennikarz: jeff_golden
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nadeszła zima i prócz polarów, rękawiczek, czapek, bądź grubszych skarpetek przydatne mogą się okazać także inne akcesoria, jak na przykład termosy, ogrzewacze i kubki termiczne.
Zakup maszynki do papierosów to inwestycja warta przemyślenia. Choć samodzielne przygotowywanie papierosów jest pracochłonne, zaoszczędzone pieniądze z pewnością zrekompensują nam stracony czas. [Co więcej dzięki glizom i nabijarkom możemy palić zawierające wybrany przez nas tytoń smakowy.
2021-01-09 07:43:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.