Letnie urlopy coraz bliżej, czyli w naszych górach naprawdę można wypocząć

Wakacje nadejdą szybciej niż się nam zdaje. Z tego powodu osoby, które chcą gdzieś wyjechać, powinny już teraz zacząć myśleć o zapewnieniu sobie noclegu. Wśród popularnych w naszym kraju kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy decydują się na jednak pełne ludzi Tatry. Interesujący urlop można spędzić też w Pieninach.


Pieniny
Dziennikarz: PolandMFA
Na podstawie: www.flickr.com
Pieniny to jedne z naprawdę niezwykłych gór na terenie Polski.

Kiedy masz ochotę dowiedzieć się czegoś ciekawego, to nasza strona może pomóc Ci w tym. Na tej stronie odnajdziesz jedynie właściwe fakty.

Swoją dużą popularność zawdzięczają tak naprawdę słynnemu przełomowi Dunajca, który jest niezwykły nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Na odpoczynek w Pieninach są nastawieni się osoby w bardzo różnym wieku - . Niezależnie od tego ile mamy lat i czy wakacje zamierzamy spędzić w Szczawnicy czy w Krościenku, warto dobrze wcześnie zapewnić sobie miejsce do noclegu. Noclegi w Pieninach to oczywiście prywatne kwatery które stoją na nieprawdopodobnie świetnym poziomie. Nie brak tu też domków, które pozostawiają turystom dużą dozę intymności. Domki dostępne są w przeróżnych częściach tego kraju.

Czy poszukujesz obecnie czegoś ciekawego? Jeśli tak, to zerknij na ofertę (http://jk-busczesci.pl/category/solbus), która na pewno okaże Ci się atrakcyjna. Odnosi się ona do zbliżonej tematyki.

Są wspaniałe, jeśli na wakacje wybieramy się sporą grupą. Noclegi w Pieninach to również luksusowe hotele, które są w stanie zagwarantować komfort na najwyższym poziomie. Decydując się na nocleg w takim miejscu, trzeba mimo wszystkomieć na uwadze, że będzie on nas wyjątkowo dużo kosztował. Im wyższy poziom prezentuje hotel, tym wyższa cena za nocleg.


Zamek Niedzica, Pieniny
Dziennikarz: adzica
Na podstawie: www.sxc.hu
Pieniny to region ciekawy dla ludzi którzy kochają piesze wycieczki. Licznie wytyczone tutaj szlaki turystyczne nie będą pozwalały na nudę. Najbardziej znany prowadzi przez Trzy Korony i Sokolicę, czyli najmodniejsze, ale jednocześnie nie najwyższe szczyty Pienin. Najwyższym wzniesieniem w Pieninach jest Wysoka, o której dość często ludzie zapominają. Najlepiej wdrapać się na nią od strony Wąwozu Homole. Przy odpowiedniej pogodzie z Wysokiej rozciąga się widok nie gorszy niż z Trzech Koron czy Sokolicy. Wybierając się na Trzy Korony, powinniśmy wyjść możliwie jak najwcześniej. Ma się wówczas możliwość na podziwianie niesamowitych mgieł w Dolinie Dunajca. Na Sokolicy można z kolei zobaczyć słynną sosnę w Polsce. Dużo osób dziwi się jak takie małych rozmiarów drzewko może sobie tak doskonale radzić w górskich warunkach.
2020-12-12 16:29:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.