Bieganie
szkoły
Dziennikarz: Hotel **** Medical Spa Malinowy

Kiedy trzeba udać się do ortodonty?

Ortodoncja jest specjalizacją stomatologiczną, jaka skupia się na defektach zgryzu. A więc ortodonta jest medykiem specjalistą, trudniącym się terapią, lecz także prewencją powstawaniu takich wad.
Sport, bieganie w parku
Dziennikarz: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Regularne ćwiczenia, a kwestie zdrowotne

Gdy jakiś roku temu poszedłem do lekarza rodzinnego, spostrzegł, że najzwyczajniej zapuściłem się. Czyli utyłem, zacząłem mieć spore kłopoty zdrowotne. Świetnie, że lekarz umie przekonać człowieka, ponieważ za jego namową w znacznym stopniu odmieniłem własne funkcjonowanie. A więc zacząłem regularnie ćwiczyć. Najważniejsze jest bieganie: biegam po kilka kilometrów średnio co dwa dni. Taka dawka biegania spowodowała, że wreszcie przestałem nagminnie tyć, a do tego schudłem.
bieżnie
Dziennikarz: Maryland Green Registry
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najdoskonalszy sposób, żeby uprawiać biegi cały rok to zakup bieżni. No tak, ale na którą się zdecydować. Na co zwrócić uwagę?

Planowanie tras biegowych może być kłopotliwe, szczególnie w mieście. Kupienie bieżni treningowej pozwala na ćwiczenie w domu,na przykład podczas oglądania filmu. To zresztą wyłącznie jedna z wielu atutów domowych bieżni – żeby poznać ich więcej, zobacz nasz poradnik.
odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak dbać o zdrowie

Kto nie chciałby posiadać własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
jogging
Dziennikarz: William Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieganie jest nader modne na całym świecie - dowiedz się czemu

Dzisiaj dbanie o siebie wcale nie jest niczym nagannym - wręcz przeciwnie, sporo osób zaczyna zdawać sobie sprawę z faktu, że obecnie dbanie o siebie i o niezłą kondycją jest niemalże naszym obowiązkiem. Sporo siłowni otworzyło się dokładnie w ostatnich latach, a dodatkowo coraz więcej osób z nich korzysta.
biegnący człowiek
Dziennikarz: Jean-François Gornet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie wiesz jak rozpoznać Profesjonalne koszulki do biegania? Sprawdź!

Osoby, jakie biegają naturalnie wiedzą, że ubiór jest niesłychanie istotny w toku takiej aktywności fizycznej. Ważkie jest to, aby nasz strój był wygodny i nie krępował naszych ruchów. Musimy czuć się w nim odpowiednio oraz pewnie.
kobieta podczas biegania
Dziennikarz: Gareth Williams
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób efektywnie schudnąć?

Każdy z nas doskonale wie, że utrzymanie świetnego wyglądu jest obecnie przez nas niebywale pożądane. Przywykło się mówić, iż to nie szata zdobi człowieka, niemniej natomiast jej znaczenie jest teraz ogromne. Nasz zewnętrzny wygląd jest w stanie w wielu przypadkach zaowocować licznymi profitami, również w życiu prywatnym, jak i służbowym.
dietetyk

Na czym polega rehabilitacja dla sportsmenów?

Praktykowanie licznych dyscyplin sportowych czy też praktykowanie rozmaitego rodzaju ćwiczeń fizycznych, na ogół wiąże się z przeciążeniem mięśni ciała, urazami jakie po pewnym czasie wiodą do rehabilitacji.
Kobieta zwiedzająca
Dziennikarz: Dalibor Tomic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aktywny relax. Jednak jaki wybrać?

Jak spożytkować wolny czas? W ruchu, oczywiście! Jest tyle sposobów na aktywne zagospodarowanie czasu, że często od nadmiaru możliwości już w zasadzie nie wiadomo, na co się zdecydować.
koszulka sportowa z nadrukiem
Dziennikarz: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak podejść do tematu aktywności fizycznej? Czy opłaca się bardziej zaangażować w sprawy sportowe?

Aktywność obecnie jest bardzo na czasie. Ma to ogromne plusy, ponieważ sprzyja to poprawie zdrowia oraz długiemu życiu. Tego typu popularność nie mogła ujść uwadze wielu firmom, jakie zajmują się produkowaniem sprzętu i odzieży sportowej. Przez to istnieją duże możliwości, by rozwijać nasze sportowe hobby, a przy tym wyglądać profesjonalnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.