Mięśnie
Praca przy komputerze
Dziennikarz: Mike Gifford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli masz statyczną pracę, ciągle narzekasz na bóle mięśni i stawów – powinno się poznać kilka cennych informacji dla zapobiegania zwyrodnienia stawów i hemoroidom.

Dawno już zaprzestano dowierzać w historię, że na zwyrodnienie stawów i hemoroidy chorują wyłącznie osoby starsze. Ilość lat tego typu chorób zmniejsza się każdego roku jeszcze bardziej. Częstą przyczyną pojawiania się tego typu nieprzyjemności jest statyczny styl egzystencji, brak poruszania się i jakiejkolwiek aktywności.
masaż
Na podstawie: flickr.com

Masaż jako ważny czynnik wspomagający odchudzanie

Fachowcy z dbałości o nasze zdrowie i dobre samopoczucie wszędzie poszukują czynników wspomagających odchudzanie. Testy pokazały, że jednym z nich może być masaż zrobiony w określony sposób. Nie można jednak wyolbrzymiać jego dobrego działania.
odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak dbać o zdrowie

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak ogromne mieszkanie, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
Ćwiczenia na siłowni
Dziennikarz: JBLM MWR
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdrowe ćwiczenia i pożywienie, czyli aktywność fizyczna dla każdego

Kondycja odgrywa niebywale istotną rolę w poprawnym funkcjonowaniu naszego organizmu. Aktualnie przywiązujemy do niej sporą rolę, jeśli mamy zamiar zmienić swoją posturę czy też schudnąć. Jeżeli marzymy, aby ze skutkiem przeciwdziałać schorzeniu, nadwadze albo tylko zmienić swoje nawyki, warto rozpocząć uprawiać którykolwiek sport.
trening na dworze
Dziennikarz: Aberdeen Proving Ground
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening kulturysty podczas lata – o czym warto pamiętać, aby ćwiczenia były jak najefektywniejsze?

Dla wielu młodych ludzi, zwłaszcza mężczyzn, kulturystyka jest sposobem na życie, nie zaś sportem, jaki uprawiają jako swe hobby. Ćwiczeniom podporządkowują cały plan dnia, bowiem zależy im na idealnym zdrowiu, znakomicie formie oraz jak najbardziej – na prezencji.
siłownia
Dziennikarz: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zbudować piękną masę mięśniową, czyli same treningi to o wiele za mało

Piękna masa pełna mięśni to marzenie każdego mężczyzny. Osób ćwiczących na siłowni jest coraz więcej. Każdemu zależy na tym, aby sylwetka pozbawiona była tłuszczyku, a mięśnie idealnie widoczne.
Odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Sprzęt do treningu w domu

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”
podczas rehabilitacji
Dziennikarz: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rehabilitacja stawu kolanowego właściwą drogą powrotu do sprawności

Kontuzje kolana są niezwykle bolesne, a w dodatku nad wyraz często potrafią wyeliminować z poważniejszej aktywności sportowej. Dlatego tak istotne jest, by z miejsca pójść do ortopedy oraz wdrożyć odpowiednie leczenie, aby jak najszybciej powrócić do pełnej formy, zwłaszcza gdy sport jest nadzwyczaj ważną sferą naszego życia. Poza medykamentami – zazwyczaj przeciwbólowymi albo przeciwzapalnymi - kluczowa jest rehabilitacja stawu kolanowego.
efekt
Dziennikarz: DIAMANT
Na podstawie: DIAMANT

Na jakie przypadłości pomaga spożywanie wywaru z kminku zwyczajnego?

W aptece posiadamy aktualnie bardzo dużo różnorodnych ziół, jakie mogłyby nam dopomóc na dużo przypadłości. Jedne pomagają na żołądek, inne na pęcherz. Zazwyczaj jest to leczenie doraźne, które w żaden sposób nie zastąpi wizyty u doktora, jeżeli dolegliwości się nasilą.


Na jakie przypadłości pomaga spożywanie wywaru z kminku zwyczajnego?

Doskonałym przykładem na takiego typu lecznicze rośliny jest kminek.
Wspinaczka górska
Dziennikarz: tsuru_g4
Na podstawie: http://www.flickr.com

rock pillar jako dobre buty do wspinaczki

Wspinaczka to sport do którego konieczne są nie tylko muskuły i ekwipunek, ale także zdrowy rozsądek. To nie tylko trening umysłowy, lecz także trening mięśni i jak każdy sport wpływa korzystnie na zdrowie. Wspinanie umożliwia wyćwiczyć synchronizację motoryczną, hart, równowagę, ale rozładowuje też stres, naucza skupienia i wytrwałości. Taki rodzaj sportu uruchamia wszystkie mięśnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.