Mięśnie
trening na dworze
Dziennikarz: Aberdeen Proving Ground
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening kulturysty podczas lata – o czym warto pamiętać, aby ćwiczenia były jak najefektywniejsze?

Dla wielu młodych ludzi, w szczególności mężczyzn, kulturystyka jest stylem życia, nie zaś sportem, jaki uprawiają w ramach hobby. Ćwiczeniom podporządkowany jest cały plan dzienny, bowiem zależy im na idealnym zdrowiu, znakomicie kondycji i rzecz jasna – na wyglądzie.
siłownia
Dziennikarz: Nanimo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Guarana w proszku - świetna alternatywa dla kawy, która szybko Cię pobudzi i doda energii!

Parafrazując znaną kwestię z niesłychanie popularnej w latach 70-tych komedii Tadeusza Chmielewskiego, można skonstatować: „nie lubię poranków”. Z pewnością spora część osób zgodziłaby się z tym stwierdzeniem, szczególnie, gdy musi bladym świtem pędzić do pracy.
odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Jak dbać o zdrowie

Któż z nas nie chciałby mieć własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż mało kto, ma aż tak duże mieszkanie, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.
Odzież sportowa
Dziennikarz: Adidas
Na podstawie: Adidas

Sprzęt do treningu w domu

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”
Praca przy komputerze
Dziennikarz: Mike Gifford
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli masz statyczną pracę, ciągle narzekasz na bóle mięśni i stawów – powinno się poznać kilka cennych informacji dla zapobiegania zwyrodnienia stawów i hemoroidom.

Dawniej już przestano wierzyć w historię, iż na zwyrodnienie stawów i hemoroidy cierpią wyłącznie osoby w podeszłym wieku. Wiek tego typu chorób zmniejsza się z każdym rokiem jeszcze bardziej. Częstą przyczyną objawów tych dolegliwości jest statyczny tryb życia, brak ruchu i jakiejkolwiek aktywizacji.
efekt
Dziennikarz: DIAMANT
Na podstawie: DIAMANT

Na jakie przypadłości pomaga spożywanie wywaru z kminku zwyczajnego?

W aptece posiadamy obecnie bardzo wiele różnorodnych ziół, które potrafią nam pomóc na dużo dolegliwości. Jedne mogą pomóc na brzuch, drugie na nerki. Przeważnie jest to leczenie doraźne, które w żaden sposób nie zrekompensuje wizyty u lekarza, jeśli dolegliwości się nasilają.


Na jakie przypadłości pomaga spożywanie wywaru z kminku zwyczajnego?

Doskonałym przykładem na tego typu lecznicze rośliny jest kminek.
w gabinecie okulistycznym
Dziennikarz: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kto mógłby spożywać aminokwasy BCAA i co one mogłyby dać?

Każda osoba, jaka trenuje na siłowni, powinna mieć własny niezbędnik. Do takiego obligatoryjnego zestawu moglibyśmy zapewne zaliczać uzupełnienie diety pod nazwą BCAA.
suplementy
Dziennikarz: Centrum Naturhouse
Na podstawie: Centrum Naturhouse

Odżywki dla sportowców warto przyjmować rozsądnie

Kiedy pracujemy nad własnym ciałem, to powinniśmy się namyślić, w jaki sposób popierać nasze zachowania, tak by oczekiwane efekty okazały się być szybciej widoczne. Może się bowiem okazać, że same treningi będą zbyt małe oraz będziemy zmuszeni wspomagać się właściwymi dodatkami diety.
siłownia
Dziennikarz: torbakhopper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zbudować piękną masę mięśniową, czyli same treningi to o wiele za mało

Piękna masa mięśni to pragnienie każdego kulturysty. Ludzi wykonujących plan treningowy na siłowni jest coraz więcej. Każdemu zależy na tym, aby sylwetka pozbawiona była tłuszczyku, a mięśnie dobrze widoczne.
choroba
Dziennikarz: GMFRK
Na podstawie: GMFRK

To schorzenie może ci zagrażać! Jak rozpoznać oznaki boreliozy?

Dowiedz się, w jaki sposób możemy się zarazić chorobą oraz jakie objawy zaświadczają o jej rozwoju. Sprawdź, jak nie przeoczyć pierwszych symptomów boreliozy. Chociaż ich rozmiar nie zapowiada wagi problemu, kleszcze są w stanie przenosić boreliozę - zakaźną jak też ogromnie groźną chorobę, wywołaną poprzez bakterie należące do rodziny krętków.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.