Człowiek
kręgosłup
Dziennikarz: Gideon Burton
Na podstawie: http://www.flickr.com

Problemy związane z kręgosłupem można wreszcie przezwyciężyć

Rośnie populacja tych osób, które mają ogromne kłopoty z własnym kręgosłupem. Niby niegdyś kręgosłup choćby chłopów był jeszcze mocniej narażony, to jednakowoż dopiero w XXI wieku można mówić o wielkiej epidemii ludzi, którzy najzwyczajniej w świecie nie są w stanie dbać o swój kręgosłup. Trudno uważać, że w grę wchodzą kiepskie geny. Praktycznie w żadnym wypadku najistotniejszą przyczyną chorób dotyczących kręgosłupa nie jest nasze DNA.
wszywka alkoholowa warszawa
Na podstawie: http://sxc.hu/

Kiedy interesuje nas wszywka alkoholowa Warszawa taką oferuje

Od czasu do czasu tak silnie ktoś dostanie się w sidła nałogu, że pomimo szczerych prób nie będzie w stanie samodzielnie się z nich uwolnić. Wtenczas będzie niezbędna grupa wsparcia, która umie go pojąć oraz która przechodzi przez to samo co on.
mężczyzna
Dziennikarz: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak pokonać złe nawyki

Człowiek ze swojej natury jest istotą niebywale mocno skomplikowaną i wciąż nie w pełni wytłumaczalną. Przykładem w tej sytuacji mogą być chociażby nasze zachowania, które kształtowane są przez mnóstwo wewnętrznych zdeterminowań, z których przeważnie nie zdajemy sobie nawet sprawy. Kompleksowość naszych temperamentów jest bowiem nieprzerwanie przedmiotem badań ekspertów z dyscypliny psychologii.
Poród – najpiękniejsza chwila w życiu?
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

W jaki sposób trafnie wybrać długość bransoletek?

Nim się zdecydujemy na zakup bransoletki, powinniśmy się namyśleć, jaki rozmiar okaże się dla nas właściwy. Czasami bywa tak, że trafiamy z rozmiarem, gdyż sugerujemy się wyłącznie długością bransolety.
aminokwasy bcaa
Dziennikarz: fbb.pl
Na podstawie: fbb.pl

Dzięki ruchowi człowiek staje się zdrowszy!

Jest rzeczą powszechnie wiadomą, że ćwiczenia fizyczne pomagają wyrobić sobie i zachować dobrą formę fizyczną. Aktualnie coraz więcej ludzi wybiera ten typ aktywności z różnych powodów. Jednym z najczęściej spotykanych jest chęć utraty wagi. Przy okazji poprawia się sprawność organizmu. Dzięki aktywności fizycznej człowiek staje się zdrowszy, a jego ciało bardziej wytrzymałe
czas
Dziennikarz: www.unimil.com.pl

Sport jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia - powtarzają jak mantrę wszyscy lekarze oraz dietetycy

Każdy człowiek powinien uprawiać sport. Jeżeli nie bardzo profesjonalny, to przynajmniej powinniśmy uprawiać jogging albo w chłodne dni regularnie odwiedzać fitness club. Dlatego rzecz jasna potrzebujemy dobrego stroju.


Sport jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia - powtarzają jak mantrę wszyscy lekarze oraz dietetycy

Jeżeli pragnęlibyśmy przykładowo uprawiać jeździectwo lub narciarstwo, to faktycznie musimy być konsekwentni w swym zamiarze.
choroba
Dziennikarz: GMFRK
Na podstawie: GMFRK

To schorzenie może ci zagrażać! Jak rozpoznać oznaki boreliozy?

Dowiedz się, w jaki sposób możemy się zarazić chorobą oraz jakie objawy zaświadczają o jej rozwoju. Sprawdź, jak nie przeoczyć pierwszych symptomów boreliozy. Chociaż ich rozmiar nie zapowiada wagi problemu, kleszcze są w stanie przenosić boreliozę - zakaźną jak też ogromnie groźną chorobę, wywołaną poprzez bakterie należące do rodziny krętków.
Preparaty medyczne
Dziennikarz: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Jak trzeba troszczyć się o własny słuch?

Możliwość usłyszenia wszystkiego, co toczy się wokół nas jest prawdziwym skarbem. To dzięki właśnie temu zmysłowi moglibyśmy porozumiewać się z innymi osobami, mamy możliwość zdobywać doświadczenie, rozwijać się czy też cieszyć muzyką albo zwyczajnie oglądać tv.
masaż
Na podstawie: flickr.com

Sprawny sposób na relaksujący i skuteczny relaks w Szczecinie

Czasem każdy człowiek potrzebuje dziś się zrelaksować po nadzwyczaj męczącym dniu w pracy bądź szkole, nie zawsze rzecz ta jest jednak tak banalna, jak może się zdawać. Nie każda działalność, która wydaje się relaksować rzeczywiście robi to odpowiednio. Bywa wręcz, że ludzie źle oceniają dodatkowe podejmowane przez nich działania, myląc poczucie bycia zrelaksowanym z innymi doznaniami.
Zespół policystycznych jajników
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kim jest trener personalny oraz jak powinna prezentować się osoba pracująca na tym stanowisku?

Wybór trenera to nie jest kwestia prosta. Powierzenie naszej formy w ręce nieprofesjonalnego trenera z biegiem czasu przysporzy nam więcej kłopotów niż pożytku.


Kim jest trener personalny oraz jak powinna prezentować się osoba pracująca na tym stanowisku?

Trenerzy personalni są to osoby, od których zależą rezultaty, jakie osiągniemy.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.