Ludzie
wodospad - krystaliczna woda
Dziennikarz: Koichi Oda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Woda mineralna- źródło życia

Nasz codzienny styl życia niezwykle szkodzi naszemu organizmowi.Zbyt wiele czasu przesiadujemy w pracy. Po powrocie do domu oczekują na nas dodatkowe obowiązki i rozwiązywanie problemów rodzinnych. Często bywamy tak zabiegani, że nie mamy czasu normalnie zjeść. Zazwyczaj chwytamy cokolwiek w biegu, często jakąś słodką przekąskę, która ma tylko zapełnić nasz żołądek. Przemęczenie staramy się zlikwidować kolejnymi filiżankami kawy. Mało sypiamy, chodzimy przemęczeni i rozdrażnieni. Posiada to szkodliwy wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też na kondycję psychiczną i relacje z bliskimi.
egzotyczna plaża
Dziennikarz: Roberto Faccenda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyspy Kanaryjskie - raj na Ziemi? Sprawdź podpowiedzi dla turystów

Im bardziej pojawiają na horyzoncie się wakacje, tym bardziej ludzie zastanawiają się nad kwestią tego, w jaki sposób mieliby chęć je spędzić. Oczywiście, każdy bez wyjątku ma na to prywatne pomysły. Będą takie osoby, jakie lubią odpoczywać w kraju, a będą i takie, które wyjątkowo chętnie udają się za granicę.
słońce
Na podstawie: flickr.com

Terapia małżeńska - kiedy ma sens?

Małżeńska terapia może okazać się jedynym ratunkiem dla małżeństwa, gdy małżonkowie nie umieją sobie radzić ze sporami, natomiast pretensje jak też skrywane urazy pogłębiają kryzys, wiodąc do rozstania.
fajerwerki na niebie
Dziennikarz: Gold Braun
Na podstawie: http://www.flickr.com

Piękny pokaz fajerwerków Warszawa zawsze ma przyszykowany

Najpiękniejszy pokaz fajerwerków Warszawa nierzadko przygotowuje

Są takie zdarzenia, które pragniemy podkreślić w szczególny sposób oraz najczęściej w tym celu stosujemy fajerwerki. Pojawiają się one na zamknięcie różnorakich festynów, ale również okazują się najważniejszym składnikiem nocy sylwestrowej. Im będą one bardziej barwne, im ciekawsze wzory będą tworzyły, tym większa okazuje się szansa, że ludzie będą zachwyceni takim pokazem oraz będą go długo wspominali.
aminokwasy bcaa
Dziennikarz: fbb.pl
Na podstawie: fbb.pl

Dzięki ruchowi człowiek staje się zdrowszy!

Jest rzeczą powszechnie wiadomą, że ćwiczenia fizyczne pomagają wyrobić sobie i zachować dobrą formę fizyczną. Aktualnie coraz więcej ludzi wybiera ten typ aktywności z różnych powodów. Jednym z najczęściej spotykanych jest chęć utraty wagi. Przy okazji poprawia się sprawność organizmu. Dzięki aktywności fizycznej człowiek staje się zdrowszy, a jego ciało bardziej wytrzymałe
defibrylacja
Dziennikarz: Physio-Control
Na podstawie: Physio-Control

Kilka porad na temat wypadków przy pracy

Jeżeli pracujesz za granicą musisz brać pod uwagę dużo spraw. Większość ludzi zapomina o tym, że prawdopodobne są wszelkiego rodzaju wypadki i nie są w ogóle na to gotowi. Nie dbają o ubezpieczenie, nie orientują się czy i jakie odszkodowanie przysługuje im po nieszczęśliwym zdarzeniu. Bardzo dużo Polaków pracuje od jakiegoś czasu w UK, ale w ogóle nie wie co zrobić, gdy coś się zdarzy. Odszkodowania UK? Dowiedz się co można zrobić.
babcia z wnczkiem
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Acerola – roślina z ponadprzeciętną ilością witaminy C dostępna w naturalnej postaci a także w kapsułkach.

Jest w środowisku wiele różnorakich roślin, które dawniej człowiek potrafił docenić oraz stosował w swoim życiu do wielu różnorodnych celów. Razem z rozkwitem gospodarczym oraz technologicznym człowiek trochę zapomniał o bogactwach, jakie ma od natury i zainteresował się chemicznymi produktami. Jednak bardzo często znowu zaczyna uciekać się po naturalne substancje.
terapia
Dziennikarz: Centrum Medycyny EstetycznejScan

Czasami w małżeństwach jest tak, że narasta kryzys i należy iść na terapię dla par

Życie jest ciężkie i gna niemiłosiernie. Wobec tego o relacje musimy troszczyć się jak o delikatny kwiat.


dieta pudełkowa łódź do domu
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Posiłki na wynos to najwygodniejsza opcja

Dzisiejszy świat kręci się wokół tego jak wyglądamy. Najistotniejsze to mieć wspaniałe ciało i uśmiech przylepiony do twarzy. Ale, gdy faktycznie chcielibyśmy super się prezentować i mieć świetne samopoczucie, to musimy mieć świadomość, że same ćwiczenia to za mało.
nowotwór
Dziennikarz: Kevin Gale
Na podstawie: http://www.flickr.com

Psycholog jest człowiekiem, który ma możliwość pomóc przebrnąć nam przez traumatyczne momenty w naszym życiu

Przyszło nam żyć w XXI wieku i szczęśliwie czasy, gdy wstydziliśmy się chodzić do psychologa, odeszły już do lamusa.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.