Kamery
Downhill, sporty rowerowe
Dziennikarz: Kamil Kasperowicz
Na podstawie: Kamil Kasperowicz

Uprawiasz sport ekstremalny? - nagrywaj chwile warte zapamiętania

Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy pomysł na upominek dla osoby, która fascynuje się sportami ekstremalnymi? Wielce dobrym pomysłem w takich sytuacjach zdecydowanie będą kamery do sportów ekstremalnych. Kiedy osoba, którą pragniesz obdarować, kocha sporty ekstremalne, taki podarunek będzie niewątpliwie rewelacyjnym pomysłem.
robienie zdjęć
Dziennikarz: Bill Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kamery dla zaawansowanych amatorów- przeglądamy funkcjonalności

Zwyczajne fotki mają sporo swoistego uroku - ciężko akurat z tym się nie zgodzić. Jednakże ciężko również nie zauważyć ogromnych różnic pomiędzy zwykłymi zdjęciami, a tym, które charakteryzują się nieco bardziej ponadstandardowym poziomem. Tylko te drugie są w stanie niejako przejść do pamięci.
kamera gopro
Na podstawie: http://kamerynakask.pl/

Gopro hero 4 silver edition pozwoli nam uwiecznić najwspanialsze akrobacje

Zastanówmy się czy chcemy uwieczniać nasze triki

Powinniśmy się namyślić, czy sport który wykonujemy zezwala na robienie przeróżnych akrobacji, a kiedy tak, to czy sami rzeczywiście możemy przedstawić jakieś niesamowite ewolucje. Może się wtenczas okazać, że fantastycznym sprawunkiem dla nas będzie sportowa kamera, dzięki której będziemy mogli uwiecznić te najważniejsze wyczyny, a potem ukazywać je znajomym, albo wstawiać na znanych serwisach filmowych, gdzie tysiące nieznanych ludzi będą nas podziwiać oraz oceniać nasze zdolności. Kiedy dojdziemy do zdania, że taka kamera rzeczywiście by nam się przydała, to powinniśmy się namyślić, którą z nich kupić, bo oferta okazuje się być tutaj dosyć szeroka.
Zdjęcie z kamery gopro
Dziennikarz: Christian Sosa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzięki kamerze sportowej można skutecznie filmować swoje wyczyny ekstremalne

Sport jest hobby obfitującym we wrażenia i ciekawym, dostarcza mnóstwo interesujących przeżyć. Niektórym osobom zależy na tym, by swoje wyczyny sportowe filmować i móc później oceniać na spokojnie, wymieniać się przeżyciami z innymi ludźmi lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej chwili idealnie spisują się kamery sportowe. Są one idealne w wypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka skałkowa, spływy pontonowe czy skoki na bungee.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Dziennikarz: Midland
Na podstawie: Midland

Kamerka – dokonały wynalazek dla sportowców czy na prezent

Nasze życie nie trwa wiecznie, dlatego każdy z nas powinien wykorzystać je w jak największym zakresie. Nie ma wątpliwości, że każdy z nas powinien spróbować różnych aktywności w trakcie życia. Świadomość społeczeństwa w tym zakresie ewoluuje i i znacznie więcej z nas oddaje się rozmaitego rodzaju aktywnościom w postaci sportów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.