Odpoczynek
piłka nożna
Dziennikarz: Artur Potosi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cóż może zrobić dla siebie zmęczona niewiasta?

Jesteś przecież cały czas wyczerpana. Ten cały wrzask, raban i codzienne obowiązki. Chciałabyś codziennie nie wyłącznie zaprowadzać dziecko do szkoły, ale później też jeszcze pójść do pracy.
nad morzem
Dziennikarz: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odstresowanie dla duszy to doskonały pomysł na weekend

Wielu osobom odpoczynek kojarzy się z leżeniem przy basenie na wczasach w jakimś gorącym kraju, takie Al Inclusive. Jednak prawda jest taka, że również u nas nad naszym Bałtykiem, da się wypocząć i to w o wiele lepszych warunkach. Weźmy przykładowo wyjazd do sanatorium nad morzem. Możemy wykupić sobie sami taki wyjazd. Nie trzeba czekać na NFZ, po prostu możemy wybrać wczasy w sanatorium.
Bangkok
Dziennikarz: Christopher Adams
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli planujemy wczasy i chcemy dobrze wypocząć to dobrym wyjściem będą wczasy Tajlandia

Jak już było wielokrotnie mówione ludzie dzisiaj pracują jeszcze więcej aniżeli do tej pory, przez co są coraz to w wyższym stopniu przemęczeni i chcą jeszcze lepszego jakościowo odpoczynku, niż to miało miejsce do tej pory. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić, dlatego że każda godzina roboty musi być równoważona każdą godziną spoczynku. Jest to wymóg nieodzowny do tego, by mózg mógł wykonywać pracę jeszcze dłużej na najwyższych obrotach i nasza wytwórczość była jeszcze w wyższym stopniu efektywna.
wakacje
Dziennikarz: steven milne
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje nadchodzą coraz prężniej

Im bliżej jesteśmy wakacji, tym częściej rozpoczynamy się zastanawiać, dokąd powinniśmy pojechać w tym momencie, gdzie najlepiej będzie nam się relaksowało, a co się z tym łączy, gdzie będziemy mieli szanse zapoznać nowe miejsca, o których do tej chwili tylko słuchaliśmy. Oczywiście w naszym kraju jest sporo fascynujących miejsc, mimo wszystko jeżeli chcemy na pewno właściwie wypocząć, to musimy obrać taki kierunek, który zezwoli nam wypoczywać idealnie w taki sposób jak byśmy chcieli, bez względu na to, czy ma to być forma ruchowego, czy mimo wszystko leżącego odpoczynku.
jazda konna
Na podstawie: flickr.com

Jeśli zamierzamy całkiem inaczej spędzić nasze wczasy, wtedy dobrą propozycją będą obozy konne

Jak wiadomo choć corocznie każdy człowiek winien udać się na dłuższy relaks, jaki pozwoli mu oderwać się od powszedniego egzystowania i nabrać sił do dalszego funkcjonowania w różnorodnych sferach życiowych. Jest to niesamowicie ważne dlatego że jak ukazują statystyki długa jednostajna robota wywołuje bardzo duże zmęczenie układu odpornościowego, jakie może się przekładać w następnej kolejności na naszą efektywność a także na pewność wykonywania przez nas konkretnej pracy.
autobus
Dziennikarz: Roland Tanglao
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kilka ciekawych miejscowości na krótki wypad

Nieustająca pogoń za pracą to wiele z głównych bolączek naszego świata. Jesteśmy zachęcani aby spędzać w naszej firmie całe dnie. Niezmiernie często musimy zajmować się własnymi obowiązkami związanymi z wykonywaną przez nas pracą też we własnym domu. Jeżeli nie mamy możliwości rozważać o niczym innym, jak jedynie o własnej pracy, to wskazówka, że też nas zaraziła ta ciężka do wyleczenia przypadłość.
wizyta u psychologa
Na podstawie: flickr.com

Masz problem z którym borykasz się od dawna? Już dziś skonsultuj się z psychoterapeutą z Wrocławia!

Na obecną chwilę tryb życia jest zupełnie inny niż kiedyś. Coraz więcej godzin spędzamy w pracy, nie mamy okazji na relaks oraz wypoczynek. Sporo osób żyje w stałym stresie i strachu. Niepewna sytuacja na rynku pracy skutkuje tym, że ludzie boją się o to, że mogą ją utracić.
Sandomierz
Dziennikarz: Jakub Jankiewicz
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie rejony dobrze jest pojechać na weekend?

Tempo naszego życia jest bardzo zawrotne. Nasza codzienność to wieczna gonitwa i długa lista pilnych spraw do załatwienia. W pracy spędzamy co raz więcej godzin, a czasami zdarza się tak, że jesteśmy zmuszeni ją kończyć w domu. Z tego powodu brakuje nam czasu na kontakt z najbliższymi oraz porządny odpoczynek. Za krótko sypiamy i bywamy przemęczeni. Próbujemy pobudzić się do aktywności wielkimi ilościami napojów energetyzujących.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.