Odpoczynek
wakacje
Dziennikarz: steven milne
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wakacje nadchodzą coraz prężniej

Im bliżej jesteśmy wakacji, tym częściej zaczynamy się namyślać, dokąd chcemy udać się w tym roku, gdzie idealnie będzie nam się relaksowało, a co się z tym łączy, gdzie będziemy mieli możliwość poznać nieznane miejsca, o których do tej pory tylko słuchaliśmy. Oczywiście w naszym państwie jest sporo ciekawych miejsc, mimo wszystko jeżeli pragniemy naprawdę właściwie wypocząć, to powinniśmy wybrać taki kierunek, który zezwoli nam wypoczywać dokładnie w taki sposób jak byśmy chcieli, bez względu na to, czy ma to być odmiana ruchowego, czy jednak biernego relaksu.
Bangkok
Dziennikarz: Christopher Adams
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli planujemy wczasy i chcemy dobrze wypocząć to dobrym wyjściem będą wczasy Tajlandia

Jak już było nieraz mówione ludzie na obecną chwilę pracują jeszcze więcej niż do tej pory, przez co są coraz to bardziej przemęczeni i potrzebują jeszcze lepszego jakościowo wypoczynku, niż to miało miejsce do tej pory. Nie ma się czemu zdumiewać, ponieważ każda godzina roboty powinna być stabilizowana każdą godziną spoczynku. Jest to wymóg niezbędny do tego, żeby mózg mógł pracować jeszcze dłużej na najwyższych obrotach i nasza wytwórczość była coraz w wyższym stopniu efektywna.
wizyta u psychologa
Na podstawie: flickr.com

Masz problem z którym borykasz się od dawna? Już dziś skonsultuj się z psychoterapeutą z Wrocławia!

W dzisiejszych czasach styl życia jest całkowicie inny niż kilkadziesiąt lat temu. Zdecydowanie więcej godzin spędzamy w pracy, nie mamy czasu na relaks oraz wypoczynek. Wiele ludzi żyje w ciągłym stresie i strachu. Niepewna sytuacja na rynku pracy powoduje, że ludzie martwią się o to, że są w stanie ją stracić.
jazda konna
Na podstawie: flickr.com

Jeśli zamierzamy całkiem inaczej spędzić nasze wczasy, wtedy dobrą propozycją będą obozy konne

Niewątpliwie przynajmniej raz do roku każdy człowiek powinien udać się na dłuższy odpoczynek, który pozwoli mu oderwać się od dziennego życia i nabrać sił do dalszego funkcjonowania w rozmaitych sferach życiowych. Jest to nadzwyczaj znaczące gdyż jak ukazują statystyki długa monotonna robota wywołuje wyjątkowo duże przemęczenie organizmu, które może się przekładać w następnej kolejności na naszą efektywność a także na pewność realizowania przez nas konkretnej pracy.
Sandomierz
Dziennikarz: Jakub Jankiewicz
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakie rejony dobrze jest pojechać na weekend?

Nasze życiowe tempo jest doprawdy zawrotne. Nasza codzienność to stała gonitwa oraz długa lista niezwykle istotnych spraw do załatwienia. W pracy spędzamy mnóstwo godzin, a czasami bywa i tak, że jesteśmy zmuszeni ją kończyć w czasie wolnym. Z tego powodu brakuje nam czasu na rozmowy z najbliższymi oraz właściwy wypoczynek. Za krótko sypiamy i jesteśmy notorycznie zmęczeni. Chcemy pobudzić się do aktywności wielkimi ilościami mocnej kawy.
autobus
Dziennikarz: Roland Tanglao
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kilka ciekawych miejscowości na krótki wypad

Pracoholizm to jedna z poważnych bolączek naszego świata. Jesteśmy zachęcani aby spędzać w naszej pracy całe dnie. Bardzo często jesteśmy zmuszeni zajmować się własnymi obowiązkami zawodowymi również w naszym domu. Jeżeli nie jesteśmy w stanie rozważać o niczym innym, jak tylko o własnej pracy, to znak, że też nas dopadła ta ciężka do wyleczenia przypadłość.
piłka nożna
Dziennikarz: Artur Potosi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Cóż może zrobić dla siebie zmęczona niewiasta?

Jesteś przecież cały czas wyczerpana. Ten cały wrzask, raban i codzienne obowiązki. Chciałabyś codziennie nie wyłącznie zaprowadzać dziecko do szkoły, ale później też jeszcze pójść do pracy.
nad morzem
Dziennikarz: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odstresowanie dla duszy to doskonały pomysł na weekend

Wielu osobom odpoczynek kojarzy się z leżeniem przy basenie na wczasach w jakimś gorącym kraju, takie Al Inclusive. Jednak prawda jest taka, że również u nas nad naszym Bałtykiem, da się wypocząć i to w o wiele lepszych warunkach. Weźmy przykładowo wyjazd do sanatorium nad morzem. Możemy wykupić sobie sami taki wyjazd. Nie trzeba czekać na NFZ, po prostu możemy wybrać wczasy w sanatorium.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.