Soczewki
okulary
Dziennikarz: Tom Page
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesna metoda dzięki której osoby posiadające problemy ze wzrokiem już nie będą miały powodów do narzekania.

W okulistyce pojawia się coraz więcej metod leczenia, które nie wymagają używania skalpela. Pozostaje to czymś, co wskazuje, iż również w takiej dziedzinie nastąpił znaczący rozwój. Pacjenci w takim razie przekonani są do tego, aby skorzystać z takich metod.
soczewka
Dziennikarz: Fiona Henderson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest astygmatyzm oraz czy możemy z nim walczyć?

Astygmatyzm to wada wzroku, jaka występuje dość często. Niekiedy zdarza się w kombinacji z dalekowzrocznością czy krótkowzrocznością, a wynika z braku symetryczności rogówki. Chodzi o to, że dobrze działająca rogówka ma okrągły kształt, natomiast u astygmatyków ma silne zakrzywienie.
soczewki niebieskie
Dziennikarz: Aaron Stidwell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chcesz poprawić swoją urodę? Pomogą ci w tym soczewki kontaktowe

Uroda jest dla kobiety nad wyraz ważną kwestią. Panie lubią dobrze czuć się we własnym ciele, dlatego codziennie starannie przygotowują się, zanim opuszczą dom. Nakładają makijaż, wybierają ładne ubranie i rzecz jasna starają się zdrowo żywić, aby zachować szczupłą figurę. Jednak nie zawsze takie zabiegi pomagają, czasem chcielibyśmy coś zmienić, najlepiej bez dużego wysiłku. Idealnym rozwiązaniem mogą być specjalne soczewki do oczu, bo w końcu to oczy są zwierciadłem duszy oraz mają wielki wpływ na to, jak wygląda nasza twarz.
soczewka
Dziennikarz: Fiona Henderson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest soczewka toryczna oraz czym się różni od normalnego modelu? W jakich schorzeniach są pomocne, do czego służą?

Soczewka toryczna to rodzaj soczewki, jaka ma określony, specyficzny kształt. Standardowe soczewki mają powierzchnię sferyczną. Co to znaczy? Najlepiej wyobrazić sobie rozciętą wzdłuż piłki do siatkówki plażowej. Soczewka toryczna natomiast to coś, co bardziej wygląda jak przecięty wzdłuż obwarzanek.
Dziennikarz: Travelsklep.pl

Szkła kontaktowe , które można kupić w sklepach online u nas

Wada wzroku bywa kłopotem wśród sporej części ludzkości. Dlatego rynek zajmujący się produktami do oczu jest niesłychanie zróżnicowany. Możemy wybrać krople do oczu, jeśli będziemy czuć, że oczy są przemęczone, a możemy również wybrać suplementy diety, które mają pomóc nam utrzymać wyśmienity wzrok. Ale, jeżeli mamy problemy z widzeniem, wtedy szukamy okularów albo szkieł kontaktowych.
soczewki kontaktowe jednodniowe
Dziennikarz: Calvado.pl
Na podstawie: Dekoria.pl

Jak można prędko oraz bez bólu zmienić kolor swoich oczu?

Większość społeczeństwa stara się zachowywać dzisiaj aktywny styl życia. Jeśli nawet nie ćwiczy aktywnie, to z pewnością narzeka na małą ilość wolnego czasu. Dla tego typu właśnie ludzi stworzono bardzo wygodne w użytkowaniu Soczewki kontaktowe.


Jak można prędko oraz bez bólu zmienić kolor swoich oczu?

Są doskonałym wyjściem dla młodych ludzi, którzy trenują przeróżne dyscypliny sportowe, ponieważ w razie jakiejś kontuzji, w odróżnieniu od okularów, nie zranią twarzy.
Soczewki
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

W jakich punktach da się zakupić środki do pielęgnacji urody a także medykamenty możliwe do kupienia bez recepty

Zwiększająca się ilość ludzi zaczyna dbać o swoją urodę i zdrowie, ma także świadomość tego, jak styl życia wpływa na formę oraz samopoczucie. Z pewnością przyczynia się do tego coraz większa ilość miejsc, w jakich można kupić nie tylko pielęgnujące urodę, lecz także lekarstwa sprzedawane bez recepty, a czasem i okulary. Wielu ludzi może się bardzo zdziwić, lecz to przecież salony okulistyczne są jednymi z najlepiej sobie radzących sklepów w galeriach handlowych.
Leczenie zaćmy
Dziennikarz: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Co zrobić, kiedy okaże się, iż posiadamy zaćmę? Musimy w takim momencie zdecydować się na operację

Zaćma to zmętnienie naturalnie przezroczystej soczewki. Jak wiemy, ta część naszego oka skupia promienie światła na siatkówce, a zmiany na jej powierzchni, jak zaćma – pogarszają proces widzenia. Ta choroba rozwija się powoli z upływem czasu, zdarza się jednak, że robi się nagle. Choroba jest częsta u osób po 60. roku życia, występuje aż w 60% przypadków.
oko
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Refundacje z Narodowego Funduszu Zdrowia dla osób poddawanych zabiegowi usuwania zaćmy w Czechach.

Jeżeli chodzi o leczenie zaćmy to w tym momencie można zetknąć się z faktycznie innowacyjnym podejściem, objawiającym się w tym, iż chorzy, jacy zdecydują się na zoperowanie zaćmy w Czechach będą mogli liczyć na refundację z NFZ. Refundacje z NFZ dla osób poddawanych operacji usuwania zaćmy w Czechach są aktywne od czasu działania Dyrektywy Transgranicznej. W Naszym kraju na zabieg trzeba czekać długo, kolejki są nawet ustalone do kilku lat, a obostrzenia pieniężne nie pozwalają na przeprowadzanie operacji o czasie.
dziewczyna
Dziennikarz: Drew Imagery
Na podstawie: http://www.flickr.com

Świeży look na cieplejsze dni z soczewkami kontaktowymi!

Jeśli myślimy o zabiegu laserowym na oczy, bądź też są dni, kiedy po prostu nie pasują nam okulary korekcyjne, warto przemyśleć sprawę soczewek. Walory płynące z takiego rozwiązania bywają ogromne, aczkolwiek także bardzo przyziemne. Nie zapominajmy, że szkła kontaktowe to wyjątkowa możliwość na kontrolowaną zmianę wyglądu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.