Wypoczynek
plaża w kołobrzegu
Dziennikarz: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Hotel w górach ma okazję być na różnorakiej wysokości

Jaki kierunek na wakacyjny wyjazd wybrać?

Hotel w górach ma okazję być na różnorakiej wysokości

Gdy przybliża się nasz urlop, to bez wątpienia warto rozmyślać o tym, gdzie się podczas niego udać, tak aby móc spokojnie podładować się na dalsze wyzwania.
nad morzem
Dziennikarz: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odstresowanie dla duszy to doskonały pomysł na weekend

Wielu ludziom odpoczynek kojarzy się z leżeniem przy basenie na wczasach w którymś z gorących krajów, takie Al Inclusive. Ale prawda jest taka, że również u nas nad naszym Bałtykiem, da się wypocząć i to w o wiele lepszych warunkach. Weźmy na przykład jazdę do sanatorium nad morzem. Jesteśmy w stanie sami sobie wykupić tego typu wypoczynek. Nie musimy czekać na Narodowy Fundusz Zdrowia, po prostu możemy wybrać wczasy w sanatorium.
port na Malediwach
Dziennikarz: Nattu
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć można raj na ziemi czyli co ciekawego mogą zaproponować dla gości Malediwy.

Na spokojnych wodach na Oceanie Indyjskim leży archipelag wspaniałych wysp, znany jako Malediwy. Zajmuje on niecałe trzysta kilometrów kwadratowych, na jakich wystaje nad ocean więcej niż tysiąc wysp i wysepek, zlokalizowanych wokół 26 atoli. Malediwy zawdzięczają swoją niezwykłość bardzo specyficznemu położeniu.
masaż relaksacyjny kraków
Dziennikarz: Sarah Buckley
Na podstawie: http://www.flickr.com

Relaks – marzy o nim wielu z nas

wypoczynek – kto z nas o nim nie śni – z pewnością wiele jest osób, które tylko czekają na to, aby w końcu móc się zreklaskować, szczególnie teraz, kiedy żyjemy w ciągłym biegu i mało posiadamy momentów gdy tak naprawdę reklasujemy się. Wciąż obciążeni zobowiązaniami nie potrafimy się dobrze zrelaksować – gdy non stop po głowie chodzą nam myśli tyczące się tego, co musimy zrobić.
plaża
Dziennikarz: Ludo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie propozycje wyjazdów okazują się szczególnie popularne wśród Polaków

Organizatorzy wycieczek last minute oraz tradycyjnych nie spoczywają na laurach. Pragną nieustannie przedstawiać mnogość możliwości różnego typu oraz w ten sposób zadowalać potencjalnie zainteresowanych wyjazdem wypoczynkowym do ciepłych miejsc. Bezsprzecznym zwycięzcą, jeśli chodzi o destynacje większości naszych rodaków w chłodnym okresie roku, jest wciąż Egipt. Kraj ten kojarzy się nie przede wszystkim ze słońcem, wodą i złocistym piaskiem, lecz stanowi także zbiór historycznie istotnych zabytków.
hotel
Dziennikarz: Hotel Przy Baszcie
Na podstawie: hotelprzybaszcie.pl

Zastanawiasz się który nocleg w Kołobrzegu jest najlepszy? Zdecyduj się na ten, jaki oferuje SPA nad morzem

Zastanawiasz się w jakim miejscu przeżyć tegoroczne wczasy? Zdecyduj się na urlop nad Morzem Bałtyckim, bowiem w żadnym miejscu nie ma takiego nadzwyczajnego klimatu.
Polanica-Zdrój
Dziennikarz: Waldemar Jan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jadąc na wczasy dobrze jest zadbać o dobry nocleg - pensjonat Polanica Zdrój

Aktualnie da się zaobserwować, że coraz więcej ludzi wyjeżdża na urlop w rozliczne regiony kraju. Jest to dobre zjawisko, jakie świadczy o tym, że Polacy chcą poznać ładne okolice własnej ojczyzny.
morze, zachód słońca
Dziennikarz: planetka
Na podstawie: www.sxc.hu

Dlaczego warto w każdym roku wybrać się nad Morze Bałtyckie? Jakie korzyści możemy dzięki temu zyskać?

Wiele osób jest zdecydowana na wakacje w Chorwacji, Hiszpanii lubEgipcie wyrażająca zdanie, iż w tych krajach jest wspaniała pogoda i bardziej komfortowe warunki. O ile możemy zgodzić się, że faktycznie szansa na bardziej przyjemną pogodę jest dużo lepsza (zwłaszcza w Egipcie), to powinniśmy przyznać, że nasze Morze Bałtyckie ma wiele zalet, o jakich dość często zapominamy.
Plaża
Dziennikarz: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kwatery i domki letniskowe- świetny sposób na skuteczny odpoczynek i niezapomniane wspomnienia

Planując wakacje należy pomyśleć o odpowiednim miejscu noclegowym. Mogą być to pola namiotowe, przeróżne kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce trzeba kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Naturalnie każda osoba oczekuje czegoś innego, jedni chcą więcej, a innym wystarczy popularne pole namiotowe bez dostępu do nawet ciepłej wody.
jazda konna
Na podstawie: flickr.com

Jeśli zamierzamy całkiem inaczej spędzić nasze wczasy, wtedy dobrą propozycją będą obozy konne

Niewątpliwie przynajmniej raz do roku każdy człowiek powinien udać się na dłuższy odpoczynek, który pozwoli mu oderwać się od dziennego życia i nabrać sił do dalszego funkcjonowania w rozmaitych sferach życiowych. Jest to nadzwyczaj znaczące gdyż jak ukazują statystyki długa monotonna robota wywołuje wyjątkowo duże przemęczenie organizmu, które może się przekładać w następnej kolejności na naszą efektywność a także na pewność realizowania przez nas konkretnej pracy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.