Zabieg
zdrowie - fotografijka
Dziennikarz: Adam Mirowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy leczenie endodontyczne boli?

Leczenie endodontyczne bywa niezbędne, jeśli długi czas niezaleczona próchnica doprowadziła do nie dającego się wyleczyć zapalenia miazgi ząbka.


Czy leczenie endodontyczne boli?

Dawniej leczenie kanałowe było niezmiernie niemiłe.
stomatolog
Dziennikarz: jamesvandyke
Na podstawie: http://www.flickr.com

O piękny, a jak również zdrowy uśmiech zatroszczą się przede wszystkim stomatolodzy pracujący w prywatnych gabinetach dentystycznych

Serdeczny uśmiech potrafi dużo zdziałać, a pani, która często się uśmiecha bywa postrzegana jako bardziej sympatyczna i życzliwa. Dlatego psycholodzy radzą przedstawicielom świata wielkich interesów, żeby w każdej sytuacji się uśmiechali, nawet jeśli podczas biznesowego meetingu dokucza im okropny ból głowy. A o piękny, czyli śnieżnobiały uśmiech należy dbać systematycznie czyszcząc zęby i wybielając je. Jednak wyżej wymienione zabiegi nie w każdym przypadku są efektywne, więc raz na pewien czas warto pójść do kliniki stomatologii estetycznej.
masaż
Na podstawie: flickr.com

Sprawny sposób na relaksujący i skuteczny relaks w Szczecinie

Czasem każdy człowiek potrzebuje dziś się zrelaksować po nadzwyczaj męczącym dniu w pracy bądź szkole, nie zawsze rzecz ta jest jednak tak banalna, jak może się zdawać. Nie każda działalność, która wydaje się relaksować rzeczywiście robi to odpowiednio. Bywa wręcz, że ludzie źle oceniają dodatkowe podejmowane przez nich działania, myląc poczucie bycia zrelaksowanym z innymi doznaniami.
nawilżacz powietrza
Dziennikarz: KLIMA-TOP
Na podstawie: http://www.klimatop.pl

Sposoby na ulepszanie skóry

W obecnych czasach istnieją różne metody wymodelowania ciała i poprawienia wyglądu skóry, stosowane przez zarówno młode osoby, jak i ludzi w starszym wieku, dla których jak najlepsze wrażenie jest niezwykle ważną kwestią.
kłopoty
Dziennikarz: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chirurgia - bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych dziedzin medycyny

Chirurgia to zapewne jedna z najistotniejszych dziedzin medycyny. Dzieli się na cały szereg rozmaitych specjalności.


Chirurgia - bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych dziedzin medycyny

Rodzi się, więc pytanie: jakiej pomocy udziela poradnia chirurgiczna? Wszystko zależy od charakteru, danego ośrodka.
serce
Dziennikarz: Internet Archive Book Images
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy wiemy czy w własnym pobliżu okazuje się być poradnia kardiologiczna?

Serce to niesamowicie istotny narząd, od funkcjonowania którego będzie zależała jakość naszego życia oraz to, jak długo będziemy mieli sposobność żyć.
lampa do światłoterapii
Dziennikarz: gωen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fototerapia, a więc leczenie za pomocą światła

Zauważasz u siebie zmniejszenie aktywności, trudności ze skupieniem się i codziennym wstawaniem? Czujesz ciągły niepokój, cierpisz na regularną bezsenność? Nie obwiniaj się, gdyż to wina klimatu w którym żyjemy. A konkretnie zdecydowanie za małej ilości promieni słonecznych.
Leczenie zaćmy
Dziennikarz: Bird&Co.
Na podstawie: Bird&Co.

Co zrobić, kiedy okaże się, iż posiadamy zaćmę? Musimy w takim momencie zdecydować się na operację

Zaćma to zmętnienie naturalnie przezroczystej soczewki. Jak wiemy, ta część naszego oka skupia promienie światła na siatkówce, a zmiany na jej powierzchni, jak zaćma – pogarszają proces widzenia. Ta choroba rozwija się powoli z upływem czasu, zdarza się jednak, że robi się nagle. Choroba jest częsta u osób po 60. roku życia, występuje aż w 60% przypadków.
laryngolog
Dziennikarz: iStock
Na podstawie: iStock

Sposoby leczenia łysienia plackowatego u kobiet

Łysienie plackowate zachodzi zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Uciążliwość może pojawić się w każdym wieku, jednak u większości ludzi pierwsze oznaki występują w okresie dziecięctwa, lub dorastania.
Tatuaż
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Jednym ze sposobów na ulepszenie stanu cery jest fotoodmładzanie laserowe, niejednokrotnie realizowane po usunięciu tatuażu

Wiele osób w młodości wybiera tatuaże, jakich w późniejszym czasie żałują oraz poszukują pomysłów na ich przerobienie lub usunięcie. To też tyczy się piercingu, który nie jest pozytywnie przyjmowany w licznych miejscach. Ludzie z reguły decydują się na usunięcie tatuażu zważywszy na ochotę przyjęcia się do pracy w miejscu, gdzie nie są one akceptowane.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.