Wady
słaby wzrok
Dziennikarz: JZO
Na podstawie: JZO

Niezbyt dobrze widzisz? Spójrz, co powinieneś zrobić i gdzie się udać, aby móc sobie pomóc

Zmysł wzroku jest bardzo ważny dla każdego człowieka. Dzięki niemu jesteśmy w stanie wprawnie się poruszać, czytać i pisać, oglądać świat i podziwiać piękno. Niestety nie na każdym kroku go doceniamy tak mocno, jak na to zasługuje. Dopiero, kiedy zaczyna szwankować, zauważamy, jak ciężko mogłoby być bez niego. Teraz w naszym państwie wzrok sprawdza się już maluchom.
uroda
Dziennikarz: Dettol

Chirurgia szczękowa – ogólna charakterystyka i obszar działań

chirurgia szczękowa, zwana także chirurgią szczękowo- twarzową to zawężona dziedzina, która jest połączeniem ogólnej medycyny oraz odontologii.
szczoteczka
Dziennikarz: Elizabeth Hahn
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadasz soczewki kontaktowe? Czas polepszyć sobie wzrok

Większość ludzi w naszym kraju, cierpi na mniejszą lub większą chorobę wzroku. Nic w tym dziwnego, przecież całymi godzinami przebywamy przed ekranem laptopów, mały odsetek z nas regularnie bada swoje oczy. Jeśli od wielu lat posiadasz szkła korekcyjne i masz już tego po dziurki w nosie, możesz z powodzeniem pozbyć się problemu na wieki.
Dziewczyna z potarganymi włosami
Dziennikarz: Rob
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaskra - co to jest i w jaki sposób to w rzeczywistości istnieje możliwość leczyć?

Jak to dobrze wiemy chorób oczu jest tak naprawdę niewiarygodnie sporo i każda z nich posiada tak naprawdę swoje podłoże oraz przyczynę powstania. Wśród tych najbardziej niebezpiecznych chorób tego rodzaju odnajdziemy jaskrę, która nawet do tej pory odbiera albo ogranicza wzrok milionom ludzi na całym globie.
soczewki miesięczne
Dziennikarz: merec0
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/

Mało z nas może pochwalić się sokolim wzrokiem. Praca przy komputerze, wypoczynek przed telewizorem - wszystko to ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze oczy, które z czasem będą potrzebować pomocy.

Społeczeństwo ma coraz więcej problemów z doskonałym widzeniem. Niekiedy duży wpływ na to ma nie jedynie zbyt wiele czasu traconego przed monitorami komputerów lub telewizorów.
Żołądek
Dziennikarz: Uwe Weihe
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znalezienie profesjonalnego okulisty w Toruniu to obecnie nie problem

Wzrok pogarsza się nie tylko z wiekiem. Coraz powszechniej różnorodne schorzenia oraz wady oczu przeszkadzają ludziom młodym. Powodów jest dużo, jednak efekt jeden – stale wzrastająca ilość punktów okulistycznych w dużych miastach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.