Związek
Obrączka
Dziennikarz: Billie Ward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli właśnie rozezłeś się z partnerem– powinieneś zaczerpnąć kilku cennych wskazówek na temat odpowiedniego nastawienia i ułożenia swojego życia na nowo.

W życiu często jest tak, że pary, rozchodzą się. Bywa tak, iż związek egzystuje kilka długich lat, a czasem tylko kilka miesięcy. Dosyć powszechne są także rozwody, rozpady małżonków i rodzin. Rzadko już można potkać małżeństwa które przetrwają parę dziesiątek lat. Zmienia się model rodzinny, a dwudziesty pierwszy wiek proponuje raczej kilku standardowych, życiowych wybranków, niż jeden stały.
psychologia
Na podstawie: flickr.com

Gabinet psychologa na terenie Warszawy, terapia dla par małżeńskich

Aktualnie zdecydowanie zbyt dużo małżeństw jest zdecydowanych na rozłąkę. Kryzys w związku może pojawić się w każdym momencie, bez względu na liczbę lat przeżytych razem. Niezwykle często problemy w związku wzmacnia zmącona komunikacja. Trudno nam bez ogródek porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i uczuciach, nie słuchamy siebie nawzajem. Nie umiemy też uznać tego, że każdy z nas jest inny.
sakupy
Dziennikarz: Praktycy.com
Na podstawie: Praktycy.com

Jak wyleczyć się z alkoholizmu? Jak prezentują się najlepsze sposoby? Czy wszywka alkoholowa to dobry sposób?

Leczenia alkoholizmu to problematyczne zadanie, bardzo częste takie terapie można zaliczyć do modeli awersyjnych. Dosyć popularne w naszym kraju są tak zwane
wellderm

Branie tabletek antykoncepcyjnych przez kobiety, czy decydowanie się na zabieg tego rodzaju jak wazektomia przez mężczyzn,

Są to sposoby kontrolowanego podejścia do kwestii rodziny, które jest współcześnie powszechnie stosowane


Branie tabletek antykoncepcyjnych przez kobiety, czy decydowanie się na zabieg tego rodzaju jak wazektomia przez mężczyzn,

Założenie rodziny to cel wielu osób i rozpoczynając związek wielu ludzi robi to właśnie w tym celu, aby w przyszłości być mężem lub żoną i posiadać dzieci.
glutation
Dziennikarz: Bitterroot
Na podstawie: http://www.flickr.com

W których obszarach pomaga glutation? wpływa na nasze zdrowie?

Glutation to naturalnie występująca substancja w komórkach żyjących organizmów. Jest bardzo istotny dzięki swoim detoksykacyjnym właściwościom.


W których obszarach pomaga glutation? wpływa na nasze zdrowie?

Glutation to najważniejszy przeciwutleniacz ludzkiego organizmu. Związek tego rodzaju jest tripeptydem, jaki składa się z reszt aminokwasowych tego typu związków, jakimi są cysteina, glicyna albo kwas glutaminowy. Glutation występuje naturalnie we wszystkich organizmach roślin i zwierząt. Taki związek znajdziemy w większości produktów spożywczych, jakie można kupić w sklepach. Jego największa ilość jednak znajduje się w owocach oraz warzywach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.