Kręgosłup
podolog zabrze
Dziennikarz: Barn Images
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zadbać o stopy?

Podologia to stosunkowo młoda dziedzina leczenia skupiająca się na diagnostyce, kuracji i pielęgnacji stóp. Podolodzy zajmą się tak stopami zdrowymi, jak i "chorymi" oraz zagrożonymi postępem jakiejkolwiek patologii przykładowo zespołu stopy cukrzycowej, zatem groźnego powikłania cukrzycy.
Gabinet, zestaw mebli biurowych
Dziennikarz: Atelier Nocca Design
Na podstawie: Atelier Nocca Design

Permanentne bóle pleców lub stawów są konkretnym znakiem, że powinniśmy iść na wizytę do fizjoterapeuty

Każda osoba, która odczuwa nieznośny ból w swoim ciele, musi zapisać się do specjalisty, żeby on mógł rozwiązać problem.


Permanentne bóle pleców lub stawów są konkretnym znakiem, że powinniśmy iść na wizytę do fizjoterapeuty

Osoby, które przeżyły wypadek czy uległy dużej kontuzji, zapewne odczuwają bóle kończyn albo różnych innych elementów w ciele.
relaks w pracy
Dziennikarz: RelaxingMusic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Masaż biurowy w pracy - jak wygląda i jakie są jego korzyści?

Czy słyszałeś kiedyś o czymś takim, jak masaż w pracy? Masaż biurowy w pracy staje się teraz coraz popularniejszy oraz oferuje go niezwykle wiele firm posiadających w swojej ofercie rozmaite aplikacje medyczne, warsztaty bądź również inne programy ochronne połączone ze zdrowiem.
stopa
Dziennikarz: Salvequick
Na podstawie: Salvequick

Jakimi metodami prawidłowo dbać o stopy?

Stopy to z pewnością bardzo ważne części ciała człowieka. Stanowią podstawę całego ciała i to w dużym stopniu dzięki nim możliwe jest skuteczne i szybkie poruszanie się. Bierze się więc z tego fakt, że stopy muszą dźwigać ciężar ciała człowieka, co można obserwować bardzo wyraźnie na przykładzie ludzi z nadwagą. Dzisiejsze czasy sprzyjają nieustannemu spieszeniu się i niezbyt dokładnej dbałości o zdrowie i dobre nawyki. Dla stóp z kolei może to mieć bardzo negatywne następstwa, tak jak zresztą dla wszystkich części ciała zaniedbania mogą mieć niezwykle niekorzystny wpływ.
Kręgosłup
Dziennikarz: Michael Dorausch
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób radzić sobie z bólami kręgosłupa?

Kondycja polskich kręgosłupów z roku na rok jest coraz to gorsza, kręgosłupowe przypadłości zataczają szerokie kręgi. Wysiedzieliśmy sobie te nieszczęścia. W pracy przed laptopem, w domu przed odbiornikiem telewizyjnym, w samochodzie. Jeżeli nie umiemy pójść spacerkiem paręset metrów do sklepu po pieczywo, nie możemy się potem zdumiewać, że rusztowanie naszego organizmu nie daje sobie rady.
Sport, bieganie
Dziennikarz: Go Sport
Na podstawie: Go Sport

Jeśli szukamy porządnego gabinetu medycyny naturalnej bądź masażu, to Warszawa na pewno nas nie rozczaruje

Kiedy mamy jakąś dolegliwość często chcemy skorzystać z najróżniejszych sposobów, aby czuć się lepiej. W stolicy mieści się bardzo wiele gabinetów mających w ofercie masaże relaksacyjne, odnajdziemy tutaj też specjalistów medycyny chińskiej, którzy pomogą nam pozbyć się dolegliwości.


Jeśli szukamy porządnego gabinetu medycyny naturalnej bądź masażu, to Warszawa na pewno nas nie rozczaruje

Jeśli pragniemy zamówić masaż Warszawa jest miejscem, gdzie z pewnością odnajdziemy gabinet tym się trudniący.
masaż w pracy
Dziennikarz: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zasadzie każda firma powinna zaangażować fizjoterapeutę, jaki zajmie się masażem biurowym

Ostatnio mnóstwo ludzi prowadzi siedzący tryb życia. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, iż multum robót realizowanych jest przy biurku z wykorzystaniem tableta.
masażystka podczas wykonywania masażu
Dziennikarz: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Masaż - sposób na relaks

Gdy nasza praca wymaga długiego siedzenia przy biurku, lub często uprawiamy sport zwykle przydaje się nam masaż. Wiadomo są to różne masaże. Inaczej masowany będzie pracownik biurowy, którego boli kręgosłup od wielu godzin siedzenia w tej samej pozycji przy komputerze, a w inny sposób masowany będzie sportowiec, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po treningu czy rozciągnięcia napiętych więzadeł.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.