Rodzina
Wilgoć na ścianie
Dziennikarz: bachmot
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/bachmont/1302353569/

Leczenie alkoholizmu powinno odbywać się etapami

Jeżeli ktoś będzie uzależniony od jakiegokolwiek typu używek, to mamy szansę okazać się być przekonani, że cierpi na tym jego rodzina. Ma szansę cierpieć jedynie finansowo, lecz może być także zmaltretowana przez to wszystko psychicznie, dlatego powinno się wykonać wszystko, aby takim ludziom dopomóc.
wodospad - krystaliczna woda
Dziennikarz: Koichi Oda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Woda mineralna- źródło życia

Nasz codzienny styl życia niezwykle szkodzi naszemu organizmowi.Zbyt wiele czasu przesiadujemy w pracy. Po powrocie do domu oczekują na nas dodatkowe obowiązki i rozwiązywanie problemów rodzinnych. Często bywamy tak zabiegani, że nie mamy czasu normalnie zjeść. Zazwyczaj chwytamy cokolwiek w biegu, często jakąś słodką przekąskę, która ma tylko zapełnić nasz żołądek. Przemęczenie staramy się zlikwidować kolejnymi filiżankami kawy. Mało sypiamy, chodzimy przemęczeni i rozdrażnieni. Posiada to szkodliwy wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też na kondycję psychiczną i relacje z bliskimi.
catering do domu warszawa
Dziennikarz: Adam Mirowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie masz wolnej chwili na pichcenie, zorganizowanie przyjęcia, wymyślanie menu, a nawet na posiłki? Pomyśl o cateringu

Mnóstwo z nas cierpi na ciągły brak czasu, żyjemy w szybko, pracujemy dłużej niż kiedyś, nie pamiętamy o czasie dla siebie i jemy szybko, bezmyślnie, a czasem w ogóle.


Nie masz wolnej chwili na pichcenie, zorganizowanie przyjęcia, wymyślanie menu, a nawet na posiłki? Pomyśl o cateringu

Zmiana trybu życia jest niełatwa, często nawet wręcz niemożliwa, bo nikt nie jest w stanie całkowicie odciąć się od swoich obowiązków oraz żyć według ustanowionego z góry zegara biologicznego.


kobieta
Dziennikarz: Segafredo
Na podstawie: Segafredo
Dzieci, śpiew
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Atrakcje na eventy muszą być dopasowane do sprecyzowanejwyznaczonej grupy wiekowej

Warto pomyśleć jakie powinny być atrakcje na eventyJeśli obmyślamy zrobić jakieś przyjęcie plenerowe dla naszych pracowników, to powinniśmy pomyśleć, jak to wszystko powinno wyglądać. Przede wszystkim gdzie ma się odbyć, kto powinien nam zapewnić jedzenie, lecz także powinniśmy się zastanowić jakie atrakcje na eventy muszą zostać tu zaproponowane.
wakacje
Dziennikarz: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Świetne miejsce na wypoczynek

Sporo osób szuka tanich hosteli lub rezerwuje hotele, gdzie ceny czasem są dość wysokie. A tymczasem ciekawym rozwiązaniem są pensjonaty. W pensjonatach nie tylko będziemy mieli sympatyczną obsługę, ale też na pewno będziemy się dobrze czuć. Dobrze jest wyruszyć do pensjonatu z rodziną, bo dzięki temu wciąż będziemy mogli zapewnić sobie rodzinna atmosferę. W większości pensjonatów możemy liczyć na posiłki.
Dziennikarz: Centrum Komunikacji Gordona

Kryzysy rodzinne powinno się rozwiązywać

Jeżeli tworzymy z kimś rodzinę, mamy nadzieję że wciąż wszystko będzie w najlepszym porządku, a co się z tym łączy, że będziemy funkcjonowali w spokoju i wszystkie trudy będziemy rozwiązywali na spokojnie. Niestety nie zawsze tak się dzieje, a co się z tym wiąże, pojawiają się rodzinne kłótnie, które praktycznie nie wnoszą do naszego funkcjonowania nic pozytywnego, jak tylko jeszcze większy chaos oraz zamieszanie.
odrobina światła
Dziennikarz: Matthias Ripp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Life coaching to dobre wyjście dla każdego człowieka - dowiedz się i Ty!

Czy Ty też masz wrażenie, że nie możesz się wstrzymać, a wszystko dzieje się błyskawicznie? To nic ekscentrycznego, żyjemy w czasach, w których tempo życia wzrosło potężnie.
wakacje nad morzem
Dziennikarz: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Świnoujście i Ustronie Morskie - miejscowości, które niewątpliwie trzeba poznać

Żyjemy w bezustannym biegu. Praca, rodzina - nagromadzenie codziennych obowiązków niekorzystnie wpływa na stan naszego zdrowia. Borykamy się z rozlicznymi schorzeniami.
Lekarzowi możesz zaufać

Wybór odpowiedniego psychologa

Kiedy chcemy poddać się terapii wybór dobrego psychologa to istotna sprawa. Często nie mamy ochoty prosić kogokolwiek o doradzenie terapeuty z racji tego, że problemy to wyjątkowo prywatna sprawa i nie chcemy by ktoś wiedział o naszej terapii.
Najprostszym sposobem, by wyszukać listę specjalistów w naszym mieście jest wpisanie w wyszukiwarkę internetową odpowiedniego hasła, przykładowo psycholog Gdynia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.