Wizerunek
widok z lotu ptaka
Dziennikarz: Giuseppe Milo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wznieść się jak ptak i spoglądać na świat z przewyższającego horyzontu.

Odczuwać adrenalinę przychodzącą nam do całego ciała. Na moment zamknąć się od rutynowych obowiązków i uświadomić sobie prawdziwe Ja. Codziennie odczuwamy stres. Jesteśmy w ciągłym pośpiechu i nie wiemy co zrobić szybciej. Staramy się iść za wszystkimi, a w tym całym zapale nie pamiętamy na nas samych. Na to co i jak przeżywamy. Nie mamy chwili troszczyć się o nasz wizerunek fizyczny, psychiczny i duchowy. Paragliding potrafi być owszem jedną z możliwości, która uczyni, że ponownie odczujemy siebie w 100%.
dzień w SPA
Dziennikarz: Walter Schärer
Na podstawie: http://www.flickr.com

W które miejsce najlepiej jechać do SPA

W obecnych czasach coraz więcej osób niezwykle dba o własny wygląd. Z owego powodu wszelkie gabinety kosmetyczne i ośrodki spa cieszą się sporym powodzeniem. Jedną z częściej odwiedzonych miejscowości na wypady upiększające jest spa Polanica Zdrój. Obecnie korzystać ze spa jest w stanie każdy, zabiegi te są ogólnodostępne, a koszty nie są nazbyt wygórowane.
przykładowe kosmetyki do pielęgnacji włosów
Dziennikarz: Maria Morri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Takie sprawy, jak kosmetyki ajurwedyjskie będą znakomitym rozwiązaniem dla naszego piękna

Dbanie o solidny i zdrowy design stało się obecnie domeną praktycznie większości osób, ponieważ niesie to ze sobą dużo korzyści, których nie da się przeliczyć na żadne skarby świata. Jako przykład ponieśmy chociażby kontakty międzyludzkie i pomyślmy z naszej perspektywy. Czy gdy spotykamy jakąś brudną osobę lub zapuszczoną to czy będziemy pragnęli wchodzić z nią w jakiekolwiek stosunki?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.