Hobby
trening na dworze
Dziennikarz: Aberdeen Proving Ground
Na podstawie: http://www.flickr.com

Trening kulturysty podczas lata – o czym warto pamiętać, aby ćwiczenia były jak najefektywniejsze?

Dla wielu młodych ludzi, zwłaszcza mężczyzn, kulturystyka jest sposobem na życie, nie zaś sportem, jaki uprawiają jako swe hobby. Ćwiczeniom podporządkowują cały plan dnia, bowiem zależy im na idealnym zdrowiu, znakomicie formie oraz jak najbardziej – na prezencji.
akrobatyka
Dziennikarz: Kyle Nishioka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wolny dzień – jak go spędzić? Na które aktywności fizyczne najlepiej się zdecydować zimą, a na które latem?

Wolny czas – z upływem lat mamy go na ogół coraz mniej – choć też do jakiegoś momentu. Chodząc do szkoły – podstawowej czy też gimnazjum – mamy dla siebie na ogół całe popołudnia. Spędzamy je, rozwijając swoje hobby, spotykając się ze znajomymi, grając w gry komputerowe, jak również na uprawianiu sportu. Później, kiedy stajemy się licealistami, wszystko się niestety zmienia.
Strzelba myśliwska
Dziennikarz: http://www.freeimages.com
Na podstawie: http://www.freeimages.com

Czy zostanie myśliwym wymaga od nas znaczących nakładów pieniężnych?

Każdy z nas ma swoją pasję. Niektóre z nich nie wymagają dużych nakładów finansowych, które musimy na początku przeznaczyć na rozwinięcie własnych zainteresowań. Drugie natomiast wymagają od nas specjalistycznego sprzętu, który koniecznie musimy odnaleźć. Jeżeli tego nie uczynimy to niestety niejednokrotnie w praktyce będziemy wystawieni na działanie przykrych i przede wszystkim niebezpiecznych warunków. Ze względów bezpieczeństwa wymagany sprzęt musi zostać przez nas koniecznie nabyty, jeżeli zależy nam na bezpiecznym i prawidłowym wykonywaniu uprawianej przez nas pasji.
Obóz harcerski
Dziennikarz: tomasz przechlewski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Musimy zaplanować dzieciom zajęcie

Nie od teraz wiadomo, że im więcej wolnego czasu posiadają maluchy, tym więcej niebezpiecznych zabaw przychodzi im do głowy. Przez to właśnie opiekunowie starają się przykładać wielkich sił, żeby w czasie wakacyjnym ich dzieci posiadały nie tylko najlepszą opiekę, lecz równocześnie by miały jak najbardziej zaplanowany dzień, gdyż wtenczas już nie będą posiadały czasu oraz energii na wykonywanie głupstw, których potem mają szansę żałować.
kask rowerowy
Dziennikarz: Thomas Kohler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy należy jeździć rowerem mając na głowie kask?

Rekreacyjna jazda na rowerze to dzisiaj bardzo popularne hobby. Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie spędza wolny czas, jeżdżąc na rowerze. Czy jednak nie zapominamy o tym, aby zadbać o własne bezpieczeństwo podczas rowerowych wypraw?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.