Recepta
Soczewki
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

W jakich punktach da się zakupić środki do pielęgnacji urody a także medykamenty możliwe do kupienia bez recepty

Zwiększająca się ilość ludzi zaczyna dbać o swoją urodę i zdrowie, ma także świadomość tego, jak styl życia wpływa na formę oraz samopoczucie. Z pewnością przyczynia się do tego coraz większa ilość miejsc, w jakich można kupić nie tylko pielęgnujące urodę, lecz także lekarstwa sprzedawane bez recepty, a czasem i okulary. Wielu ludzi może się bardzo zdziwić, lecz to przecież salony okulistyczne są jednymi z najlepiej sobie radzących sklepów w galeriach handlowych.
fizjoterapia
Dziennikarz: UC Physiotherapy
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zadbaj o swoje zdrowie

Nasz tryb życia nie jest dobry dla naszego organizmu. Przesiadujemy o wiele za dużo czasu na naszym stanowisku pracy. A kiedy przychodzimy po męczącym dniu do domu, najczęściej siadamy przed komputer i w taki sposób marnujemy swój wolny czas, który jesteśmy w stanie poświęcić na przykład na ruch na świeżym powietrzu. Aktywność fizyczna to idealne lekarstwo na różnego rodzaju dolegliwości układu kostnego, które dają się we znaki ludziom, posiadającym siedzący tryb pracy. Zazwyczaj spędzamy nasz ośmiogodzinny dzień pracy przy biurku w nieprawidłowej pozycji. Nie robimy sobie również koniecznych przerw ani nie stosujemy żadnych ćwiczeń fizycznych. Bardzo cierpią na tym nasze stawy, jak również mięśnie.
Apteka
Dziennikarz: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zamawiaj leki przez internet, bez recepty

Pewnie nie raz spotkałeś się z problemem dostępności leków w aptece pod Twoim blokiem czy mieszkaniem? Musiałeś jeździć po całym mieście w poszukiwaniu tego, co lekarz wypisał na recepcie, a nie mogąc znaleźć leku w żadnej aptece musiałeś w końcu złożyć zamówienie w aptece i czekać kilkanaście dni na dostawę, która oczywiście była dodatkowo płatna? Albo spotkałeś się z przeterminowanym lekiem w aptece, który był trzymany na półce od kilku lat?
fototerapia

Sezonowa melancholia czy coś poważniejszego? Na pewno jest sposób na lepszy nastrój

To jest w stanie dopaść wszystkich, nie ma na to żadnej rady. Zły humor czy obniżenie humoru to po prostu normalny etap naszego życia, który należy pokona. Czasem jest to poważna przeszkoda, częściej natomiast mamy do czynienia ze zwyczajnym epizodem, z jakiego nie powinniśmy robić tragedii. Najzwyczajniej w świecie, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy z nas jest narażony na słabsze momenty. W zależności od tego, jak się czujemy, czy po prostu popadamy w jesienną melancholię czy może nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować, jesteśmy w stanie podjąć pewne starania, żeby poprawić swój stan.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.