Sprawność
zima
Dziennikarz: Pościelowo.pl

Innowacyjne urządzenia do rehabilitacji znacząco przyspieszają powrót do całkowitej sprawności

Najnowsze rozwiązania sprawiają, że rehabilitacja jest znacznie bardziej skuteczna. Pacjenci powracający do pełni sił mogą skorzystać z sporej ilości znakomitych rozwiązań, które są wyjątkowo pomocne.
militaria
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Ostatnimi czasy wyprawa na typowe wakacje przez licznych amatorów sportów, w głównej mierze ekstremalnych, jest co raz słabiej doceniana

W ostatnich latach wyprawa na klasyczne wakacje przez wielu miłośników sportów, przede wszystkim ekstremalnych, jest co raz mniej doceniana. Zdecydowanie lepiej się oni czują doświadczając bardziej sprawnościowe epizody, nierzadko zainscenizowane scenariusze i zadania, jakie należy wykonać podczas jakiejś wycieczki czy obozu. Dość popularnymi stały się niedawno obozy przetrwania. Wybierając się na tego typu obóz, musimy nie zapominać o tym, że tego rodzaju obóz to w głównej mierze zmierzenie się z samym sobą.

W jaki sposób usunąć wady wrodzone u dziecka?

Rozwój naszych dzieci to po wielokroć dla rodziców niezmiernie ważna kwestia. Jako ich jedyni nauczyciele świata wielokrotnie zmuszeni jesteśmy zadbać o ich adekwatne przygotowanie do funkcjonowania w społeczeństwie.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu
Dziennikarz: Rose Physical Therapy Group
Na podstawie: http://www.flickr.com

9 zasad dopasowanej fizjoterapii

Fizjoterapeuta jest specjalistą, który zajmuje się realizowaniem zabiegów fizjoterapeutycznych w leczeniu, rehabilitacji, również profilaktyce.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.