Telewizor
Okulista
Dziennikarz: US Army Africa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znaczenie regularnych i systematycznych wizyt kontrolnych u okulisty na stan naszego wzroku.

Wzrok to najważniejszy narząd zmysłu dla każdego człowieka i jego strata jest niezmiernie bolesna dla każdego, kogo dotknie. Nowoczesna okulistyka radzi sobie z dużą częścią chorób wzroku, nawet z takimi, jakie jeszcze kilkanaście lat wcześniej skazywały chorego na ślepotę. Jednak ogromne zmiany w codziennym życiu, nadmierne używanie komputerów i telewizorów powoduje, że coraz więcej ludzi ma problemy ze wzrokiem.
telewizja
Dziennikarz: Helgi Halldórsson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Program telewizyjny w Internecie

W większości polskich domów bardzo istotne miejsce w domu zajmuje telewizor. To taki nasz członek rodziny, który opowie, co działo się na świecie, co dzieje się na rodzimym podwórku, ale również pozwoli zrelaksować się po trudnym dniu. Ale, by korzystanie z TV było naprawdę fajne musimy zapoznać się z rozkładem jazdy, czyli program tv. Dzięki programowi można sprawdzić, co ma być pokazywane na każdym z kanałów. Otrzymujemy informacje, w jakich godzinach i uzyskujemy informacje związane z tym, o co mniej więcej chodzi w fabule większości filmów.
kręcenie spotów reklamowych
Dziennikarz: Ville Hyvönen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dzieje spotów telewizyjnych w pigułce

W dzisiejszych realiach na rynku, właściwie w każdym sektorze, istnieje wielka konkurencja. Firmy żeby zainteresować swoim produktem licznych klientów, muszą nieźle się napocić. W Polsce tego typu sytuacja ma miejsce dopiero od niedawna. Jednak Stany Zjednoczone, ojczyzna konsumpcjonizmu, już w połowie XX wieku zajmowały tym kłopotem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.