Wycieczki
Last minute Turcja
Na podstawie: www.orlica.pl

Jedź na wczasy!

Orlica - kompetentny organizator urlopów działający na rodzimym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu wspaniałych wypraw do Europy i niezwykłych ferii narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub dwutygodniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Warszawie i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.

Wyspy Kanaryjskie – świetna możliwość na zimę

Gdy zbliża się ciemna zima, wiele osób cierpi na sezonowe obniżenie nastroju. Mała ilość absorbowanych promieni Słońca sprawia, że produkcja hormonalna zaczyna gorzej funkcjonować. A jak udowodnili naukowcy już wiele lat temu, hormony posiadają duży wpływ na nastrój człowieka. Skandynawowie regularnie cierpią na depresję.
rower giant liv
Dziennikarz: 澎湖陽光阿有專業浮潛
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nadchodzi wiosna, przesiądź się na rower!

Gdy razem z nastaniem wiosny pojawiają się pierwsze, pogodniejsze dni, każdy z nas spotyka w sobie więcej energii do powszechnych aktywności. Wówczas, wiele osób zaczyna uprawianie jakiejkolwiek formy sportu.
noclegi
Dziennikarz: Hotel Przy Baszcie
Na podstawie: hotelprzybaszcie.pl

Które miasta w południowej Polsce powinniśmy współcześnie odwiedzić?

Nie da się zanegować faktu, że turystyka jest w szeregu przypadków wybieraną przez na postacią aktywności. Lubimy jeździć do przeróżnych miejsc i dzięki temu poszerzać własną wiedzę. Na pewno poza walorem edukacyjnym zwyczajnie lubimy też wypoczywać w pociągających miejscach w otoczeniu urokliwego krajobrazu.
Warszawa
Na podstawie: www.morguefile.com

Czy podoba nam się propozycja last minute Kreta all inclusive?

Gdy wybieramy się na urlop, to warto wszystko tak obmyślić, żeby odpowiadało naszym oczekiwaniom oraz temu, jak lubimy spędzać wolny czas.
Autokar wycieczkowy
Dziennikarz: mdc LEROY
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zwiedzanie Torunia - kilka praktycznych informacji na ten temat

Miasto województwa kujawsko-pomorskiego, a dodatkowo dawna stolica naszego kraju, zachęca przyjeżdżających nie tylko z naszego kraju, ale również z zagranicy. Niesamowicie często można tu spotkać osoby, które mówią w innych językach, do czego także dostosowana jest propozycja wspólnego zapoznawania się z walorami miasta. Biorąc pod uwagę zwiedzanie Torunia ze znającą jej historię osobą, do wyboru jest wiele interesujących opcji tego rodzaju. Fachowcy dbają o to, by w odpowiedni sposób zorganizować plan zwiedzania.
bus
Dziennikarz: grassrootsgroundswell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zaplanować fantastyczną wycieczkę, by nie nadszarpnąć budżetu?

Idealne wycieczki to marzenie wielu z nas. O czym pamiętać, jeśli interesuje nas ekonomiczna podróż?
fototapeta - morze
Dziennikarz: Thomas Kujawa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdzie jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 coraz bliżej. Maj jest już odbierany za czas pierwszych dużych eskapad. Przed nami wszystkimi czerwiec, lipiec, sierpień, czyli okres najlepszej pogody, którą gro z nas pragnie wykorzystać jak najlepiej. Gro z nas już zastawia się jaki kierunek wojaży będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę przy wybieraniu miejsca odpoczynku trzeba brać szereg czynników, które często są kluczowe w tym, w jaki sposób spędzimy swój wakacyjny czas.
Rodzina na wakacjach
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Dokąd się wybrać w tym roku na wczasy?

Wiosna przybyła do nas niespodziewanie. W czasie tej przedłużającej się zimy nie wierzyliśmy, że jeszcze któregoś dnia zaświeci mocniej słońce. Na szczęście, wyszło całkiem inaczej i można się obecnie napawać pięknymi pogodnymi dniami. W związku z tym, sezon urlopowy już się zbliża.
budynek w Meksyku
Dziennikarz: Dainis Matisons
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są najlepsze oferty last minute?

Czy powiemy w jakich miejscach powinniśmy przeżyć urlop?. Jeśli zbliża się nasz urlop oraz wiążemy z nim dużo planów, to musimy się zastanowić, gdzie powinniśmy się na niego udać. Możemy wyszukać coś w kraju, lub wymyślić dalszą podróż.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.