Komputer
stanowisko pracy - ergonomiczne
Dziennikarz: Brandt Kurowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wygodna i zdrowa praca przy kompie

Wiele zawodów ma profil ściśle siedzący, mnóstwo osób każdego dnia spędza minimum 8 godzin tuż przy pececie, pracując cały czas. Taka praca może być trudna, gdyż dużo godzin spędza się w pozycji siedzącej, a to nie jest zdrowe ani komfortowe.
tarczyca
Dziennikarz: AKSON

Trapi cię tój wzrok? Wybierz się na konkretną operację

Obecnie, w dobie digitalizacji, wielu z nas całkiem dużo czasu spędza przed monitorem komputera. Fakt ten nie jest bez znaczenia dla naszego widzenia, zwłaszcza jeśli nie nosimy odpowiednio dostosowanych szkieł korekcyjnych.

Gry komputerowe – którą wybrać?

Branża rozrywki elektronicznej jest prężna. W sklepach i w wirtualnych butikach można znaleźć tysiące produkcji. Dla osoby nieorientującej się w tej dziedzinie kupienie trafnej gry jest dosyć trudne. Z tej przyczyny wykreowaliśmy ten przydatny przewodnik, który wspomoże ciebie, drogi czytelniku, w doborze najlepszych tytułów.
settlers online

W jakie gry można zagrać bez instalowania?

W dzisiejszych czasach dość często tak jest, że osoby pracujące przed komputerem lubią zabić czas na graniu. Jest tak, bo dosyć często pracownicy biurowi nie mają dostatecznej kontroli nad sobą, co powoduje, że lwią części czasu spędzają na mało ważnych działaniach. Jeśli już decydujemy się na granie w którąś z dostępnych gier, to jak mamy się w niej odnaleźć?
masaż czekoladą

Typy masażów oferowanych w Warszawie

Usługi robione przez masażystów cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Na skorzystanie z takich usług decydują się osoby, które potrzebują jakiegoś odprężenia, przyszłe młode matki, osoby ciężko pracujące w sposób fizyczny bądź osoby długo pracujące przed monitorem komputera czy pacjenci konkretnych przychodni cierpiący na schorzenia kręgosłupa bądź choroby, podczas których pojawiają się bóle kręgosłupa.
targ
Dziennikarz: Martina TR
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu korzystnie odżywiać się zdrowo? Jakiego typu dzięki temu zdobywamy korzyści?

To prawdopodobnie jasne, że każdy z nas musi jeść, gdyż dzięki temu funkcjonuje nasz organizm, a my czujemy się dość komfortowo. Ponadto trzeba pamiętać, żeby odżywiać się dosyć rozsądnie, zdrowo, gdyż wszystko co zjemy ma wpływ na nasze samopoczucie.
metody przedłużania włosów
Dziennikarz: kjg photos (Kristin Jona)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu masaż może być doskonałym pomysłem na poprawę zdrowia?

Każda persona zasługuje na odpowiedni odpoczynek po zakończeniu swej pracy. Nie wyłącznie dlatego, ażeby posiadać energię na następne obowiązki, lecz także, ażeby nabyć jakiegoś dystansu od powszednich rzeczy.
masaż w pracy
Dziennikarz: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zasadzie każda firma powinna zaangażować fizjoterapeutę, jaki zajmie się masażem biurowym

Ostatnio mnóstwo ludzi prowadzi siedzący tryb życia. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, iż multum robót realizowanych jest przy biurku z wykorzystaniem tableta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.