Zęby
kobieta myjąca zęby
Dziennikarz: ND Strupler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Polecany dentysta w dobrej cenie dla osób w każdym wieku

Wszystkie osoby, które posiadają jakieś problemy z zębami chciałyby skorzystać z pomocy odpowiednich ekspertów. Dotyczy to szczególnie pociech i osób starszych i tych osób, które z przyczyny swojego stanu zdrowia potrzebują bardziej indywidualnego podejścia.
dziecko, zęby
Dziennikarz: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak efektywnie dbać się o zdrowie swoich zębów aby uniknąć przykrych i sporych problemów jakie mogą pojawić się w późniejszym czasie?

Właściwa higiena jamy ustnej to absolutna podstawa jeżeli marzymy o posiadaniu zdrowego oraz śnieżnobiałego uśmiechu na wiele lat. Troszcząc się o zęby teraz oszczędzamy sobie przykrych problemów na przyszłość a więc należy o tym pamiętać aby uniknąć częstych wizyt u dentysty i długiego leczenia.
góry
Dziennikarz: Roman Boed
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ortodonta wewnątrz Tomaszewie Mazowieckim - czyli, skąd wziąć przepiękny uśmieszek

Masz nieprosty zgryz, który tobie zawadza? Persony śmieją się z Ciebie z tego powodu? Zawalcz o siebie oraz swoje zęby, nakładając na nie aparat na zęby!
Zdrowe zęby, uśmiech
Dziennikarz: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Czy kondycja naszego uzębienia jest dzisiaj istotną kwestią?

Wielu z nas bez wątpliwości wie, że zdrowie to jeden z największych skarbów w naszym życiu. Praktyka pokazuje nam wybitnie jasno, że wielokrotnie nie doceniamy jego znaczenia w ciągu codziennego wykonywania naszych obowiązków, co po wielokroć nie jest uznawane za dobre. W życiu w szeregu przypadków o jego znaczeniu bowiem dowiadujemy się, kiedy nasze zdrowie zaczyna nadzwyczaj mocno podupadać. W tym czasie koniecznie chcemy uczynić wszystko, aby powrócić do pełnej sprawności, niemniej wprawdzie nie zawsze jest to możliwe. W tym miejscu warto także przyznać, że naszym niesłychanie dużym zainteresowaniem ale i także troską cieszy się stan naszego uzębienia. Przez wielu specjalistów od wizerunków jest to element, który musi zostać przez nas obowiązkowo zadbany.
dentysta
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Zamartwianie się o zęby jest bardzo ważne. Miejmy na uwadze o normalnych kontrolach u dentysty

Leczenie protetyczne polega na braniu przez chorego wypełnień protetycznych, zwanych protezami. Protezy to nic innego jak sztuczne elementy, które mają zmienić straconą
dentysta
Dziennikarz: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dbałość o zęby

Zęby, mimo że wykonane z bardzo trwałego szkliwa, są narażone na z pozoru niezbyt niebezpieczną chorobę – próchnicę. Za powstawanie próchnicy są odpowiedzialne bakterie rozwijające się w ustach, odżywiają się one cukrami obecnymi w spożywanym jedzeniu, żerują więc na resztkach pożywienia które utknęły w szczelinach międzyzębowych.
stomatolog
Dziennikarz: jamesvandyke
Na podstawie: http://www.flickr.com

O piękny, a jak również zdrowy uśmiech zatroszczą się przede wszystkim stomatolodzy pracujący w prywatnych gabinetach dentystycznych

Serdeczny uśmiech potrafi dużo zdziałać, a pani, która często się uśmiecha bywa postrzegana jako bardziej sympatyczna i życzliwa. Dlatego psycholodzy radzą przedstawicielom świata wielkich interesów, żeby w każdej sytuacji się uśmiechali, nawet jeśli podczas biznesowego meetingu dokucza im okropny ból głowy. A o piękny, czyli śnieżnobiały uśmiech należy dbać systematycznie czyszcząc zęby i wybielając je. Jednak wyżej wymienione zabiegi nie w każdym przypadku są efektywne, więc raz na pewien czas warto pójść do kliniki stomatologii estetycznej.
Centrum Implantologii i Ortodoncji
Dziennikarz: CucombreLibre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Podstawą obecnie jest pięknie wyglądający i zdrowy uśmiech

czasami zdarzają się nam takie sytuacje, że niezbędny okazuje się być aparat na zęby lub implant, aby posiadać piękny uśmiech.


Podstawą obecnie jest pięknie wyglądający i zdrowy uśmiech

Mówi się, że o zęby trzeba dbać regularnie, aby były ładne.
Pielęgnacja skóry jesienią
Dziennikarz: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Miły uśmiech i zdrowe zęby natychmiast są w stanie przełamać pierwsze lody

Nie bez powodu powtarza się, że przy zawieraniu nowych znajomości pierwsze wrażenie jest najważniejsze. W tym pomaga ładny uśmiech.
dentysta w pracy
Dziennikarz: 95Berlin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym zajmuje się stomatolog, a co robi ortodonta? Jaka istnieje różnica między nimi? Jakie mają kompetencje?

Nie ma ucieczki przed dentystą, dużo osób o tym wie. Może i zabrzmi to dla części osób brutalnie, lecz tak właśnie jest. Warto tym bardziej wiedzieć, jaką pracę wykonuje dentysta, co robi stomatolog, a co ortodonta, jakie są różnice pomiędzy nimi?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.