Produkty
Ośrodki
Dziennikarz: Klinika Triclinium
Na podstawie: Klinika Triclinium

Kabiny UGUL są stworzone dla pacjentów, którzy potrzebują efektywnej rehabilitacji

Osoby, które muszą przejść rehabilitację ćwiczą w specjalnych kabinach UGUL. Zaopatrzone są one w profesjonalny sprzęt, którego zadaniem jest przywrócenie pełnej sprawności osobie ćwiczącej.
Domowa strefa relaksu
Dziennikarz: PARA PAINTS
Na podstawie: PARA PAINTS

W jaki sposób przygotować aromatyczną kąpiel w domu - parę ciekawych porad

Kąpiele solankowe do idealny sposób nie tylko na relaks, ale też różne schorzenia. Jeśli posiadasz w mieszkaniu wannę, można wykorzystać ją również do celów leczniczych, trzeba jedynie nabyć odpowiednie produkty, a w dalszej kolejności przyszykować kąpiel według wskazówek na opakowaniu. Kąpiel ziołowa to niedroga forma aromaterapii, która można samodzielnie przygotować w domu.
wędzenie kiełbasy
Dziennikarz: Edsel Little
Na podstawie: http://www.flickr.com

Patelnia grillowa Skeppshult oraz żeliwne garnki firmy Staub

Szwedzka firma Skeppshult koncentruje się na produkcji garnków, patelni oraz naczyń z żeliwa naturalnego. Ma interesującą i nadzwyczaj przestronną ofertę naczyń kuchennych, które cechują się świetną jakością.
dom
Dziennikarz: korny.brot

Dlaczego trzeba sięgać po artykuły firmy Infatrini przeznaczone dla dzieci

Niemowlęta są bardzo wrażliwe na punkcie faktu, którego rodzaju pożywienie będzie im podawane. Toteż rodzice niemowląt starają się podawać im jedzenie o jak największej jakości i jak najkorzystniej dostosowane do ich wymagań żywieniowych.
Recycling - logo

Wszystko, co zbędne w konkretnym momencie

Jeśli faktycznie chcemy być prawymi obywatelami, to musimy pamiętać o tym, by segregować odpady. Wiadomo, że sporo osób twierdzi, że, co z tego, że oni segregują odpady, skoro pozostali będą mieć to w nosie. Ale najistotniejsze to patrzeć na swoje podwórko. O ile możemy zapłacić za śmieci segregowane – mniej, lub za odpady nieposegregowane więcej, dokładnie za odbiór śmieci, to lepiej jest jednak segregować śmieci.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.