Lekarz
urolog z Gdańska
Dziennikarz: Life Mental Health
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest obrzezanie, dlaczego się go wykonuje i dlaczego jest to drażliwa kwestia tabu w naszym państwie?

Chcesz się dowiedzieć więcej o obrzezaniu? Jesteś zainteresowany dlaczego dokonuje się taki zabieg? Przekonaj się co w tej kwestii mają do poradzenia specjaliści!
leki
Dziennikarz: Frédérique Voisin-Demery
Na podstawie: http://www.flickr.com

AFTY - przyczyny, objawy i leczenie aft w jamie ustnej

Afty w jamie ustnej są często spotykaną dokuczliwością. Powody tworzenia się bolesnych owrzodzeń są rozmaite, od nieodpowiedniej schludności jamy ustnej, poprzez wyżynające się ósemki, po zakażenia migdałków lub kanału pokarmowego. Afty najczęściej znikają samodzielnie, natomiast w wybranych przypadkach przydatna jest konsultacja lekarska.
urazy
Na podstawie: pixabay.com

Masaż to panaceum na różne przypadłości naszego ciała

Bardzo często zdarza się, że dopadnie nas niespodziewany ból pleców, gdzieś w odcinku piersiowym coś nam strzyknie i nie będziemy mogli się zgiąć przez kilka dni. Czasami na takie lekkie naciągnięcia urazy a także inne podobne dolegliwości wystarczą odpowiednie specyfiki i parę dni bez wysiłku bądź bez wykonywania ruchów, które mogą nam przynieść zbliżone urazy.
dokument
Na podstawie: pixabay.com

Jak leczyć nerwicę?

Terapia nerwicy wymaga czasu, ale wskazane jest podjąć ów wysiłek. Nerwica bowiem może całkowicie uniemożliwić zwykłe życie.


Jak leczyć nerwicę?

Leczenie nerwicy polega przede wszystkim na psychoterapii, ale stosuje się także farmakologiczne leczenie.
Zabieg okulistyczny
Dziennikarz: US Army Africa
Na podstawie: http://www.flickr.com

Znaczenie prawidłowego widzenia

Wzrok to bardzo znaczący zmysł. Dzięki niemu możemy się bez trudu poruszać, czytać i podziwiać urodę świata. Ten kto poprawnie spostrzega nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele schorzeń dotyczy naszych oczu. Zaniedbana choroba oczu może w dużym stopniu ograniczyć wolność, pozbawić nas pracy. Pierwsze objawy to zazwyczaj gorsze, zamglone widzenie, litery w druku się rozmazują.
psycholog
Na podstawie: http://www.sxc.hu/

W jaki sposób będzie pomagał specjalista od psychologii przy rozmaitych problemach jakie się pojawiają w życiu większości

Jakimi sposobami będzie pomagał specjalista od psychologii przy różnych problemach które się mogą pojawić w życiu każdego z nas. W coraz większym tempie naszego życia, ciągłym napięciu i stresie wiele osób przestaje sobie radzić z pojawiającymi się problemami. Początkowo objawy groźnie nie wyglądają, zaczyna się pojawiać przemęczenie, apatia czy niechęć do kontaktów z rodziną czy przyjaciółmi.
pas brzuszny
Dziennikarz: www.babymama.pl

Przydatne medyczne akcesoria po poważnym zabiegu

Bywa, że nawet nie mamy pojęcia ile jest produktów, które mogą nam pomóc wytrwać ciężki czas po zabiegu. Do takich produktów na sto procent należy pas brzuszny, który bardzo dobrze sprawdzi się po operacji jamy brzusznej jak też, kiedy mamy kłopot z rwą kulszową lub w sytuacji, gdy nie możemy swoimi ruchami sprawić by doszło do powiększenia się przepukliny brzusznej.
cukier

Dla której osoby może być przeznaczona liposukcja oraz dlaczego po takowym zabiegu poczujesz się lepiej?

Niemało dziewczyn walczy z nadwagą. Mówią, iż posiadają za wiele tłuszczu na brzuchu czy też w talii. A wyjeżdżając na urlop zapewne będą się chciały pokazać w nowym bikini.
patrzenie na tablcę przez okulary
Dziennikarz: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy należałoby wykonywać okresowe badanie wzroku?

Multum postaci sądzi, że do okulisty powinno się chodzić tylko wtenczas, kiedy coś złego dzieje się z naszym wzrokiem. Naturalnie kiedy odczuwamy bóle oczu, bóle głowy czy pogorszenie widzenia, koniecznie powinniśmy iść do okulisty. Wizyty tej nie winniśmy też odkładać na potem. Jednak pożądane byłoby też wykonywać okresowe badania wzroku. Czemu?
Kobieta u lekarza
Dziennikarz: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kilka słów oraz istotnych wiadomości na temat fachu laryngologa

Laryngolog to dzisiaj niesłychanie słynny fach, wobec tego szukając lekarza laryngologa bezspornie nie będziesz mieć większych kłopotów z jego znalezieniem. Laryngolog to doktor specjalizujący się w laryngologii, co jest powszednią i bardziej pospolitą nazwą od otorynolaryngologii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.