Organizm
wodospad - krystaliczna woda
Dziennikarz: Koichi Oda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Woda mineralna- źródło życia

Nasz codzienny styl życia niezwykle szkodzi naszemu organizmowi.Zbyt wiele czasu przesiadujemy w pracy. Po powrocie do domu oczekują na nas dodatkowe obowiązki i rozwiązywanie problemów rodzinnych. Często bywamy tak zabiegani, że nie mamy czasu normalnie zjeść. Zazwyczaj chwytamy cokolwiek w biegu, często jakąś słodką przekąskę, która ma tylko zapełnić nasz żołądek. Przemęczenie staramy się zlikwidować kolejnymi filiżankami kawy. Mało sypiamy, chodzimy przemęczeni i rozdrażnieni. Posiada to szkodliwy wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale też na kondycję psychiczną i relacje z bliskimi.
Rodzinne śniadanie
Dziennikarz: ZT Bielmar
Na podstawie: ZT Bielmar

Sklepy internetowe oraz suplementy - idealne połączenie!

Suplementy są na naszym Polskim rynku już od dłuższego czasu i niewiarygodnie wielu z nas używa je każdego dnia. Wbrew pozorom jednak bardzo wielu spośród ich użytkowników uważa, iż suplementy zastąpią im na przykład pewne rodzaje pożywienia lub nawet i sprawią, że w ogóle nie będziemy musieli jeść (w przypadku odchudzania się), albowiem suplementacja zastąpi wszelkie niedobory.
Kobieta w trakcie ćwiczeń
Dziennikarz: Anders Eriksson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Chodzisz regularnie na siłownię a nie widzisz żadnych efektów? Może próbujesz innowacyjnych środków dla sportowców?

Nie da się ukryć, iż w współczesnych czasach wygląd z pewnością odgrywa naprawdę dużą rolę w naszych życiach. Chcemy prezentować się ładnie żeby zdobywać uznanie innych ludzi oraz mieć wiele znajomych. To właśnie dlatego kobiety nieustannie się odchudzają, a faceci chodzą na siłownię.
brzuch
Dziennikarz: Biomed
Na podstawie: IBSS BIOMED

Jak efektywnie wyleczyć kobiece dolegliwości?

Dobrze wiemy, że zdrowie to jedna z naszych życiowych wartości, której znaczenie ciężko jest oszacować. Gdy nasz organizm dobrze funkcjonuje i nie dręczą nas żadne przypadłości nie jesteśmy w większości wypadków świadomi, jak kolosalny skarb posiadamy. Poniektóre z chorób, jakie nas spotykają mogą mieć ponadto nadzwyczaj problematyczny charakter. Wiedzą o tym przede wszystkim kobiety, które w środku swojego życia narażone są na intymne dolegliwości, które potrafią uniemożliwić wykonywanie naszych codziennych obowiązków.
para
Dziennikarz: leonardo samrani
Na podstawie: http://www.flickr.com

Suplementy diety

Suplementy diety – media zalane są ich reklamami, zaś wytwórcy prześcigają się w wymyślaniu kłopotów zdrowotnych, na jakie ich suplementy diety mają pomóc.


Suplementy diety

Jednakże czy faktycznie potrzebujemy suplementów , gdy odżywiamy się zdrowo? Badania naukowe nie są jednoznaczne w materii suplementów , po części z powodu, iż suplementy diety produkować może każdy, a nie wyłącznie przedsiębiorstwa farmaceutyczne.
leki
Dziennikarz: Ly Thien Hoang (Lee)
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leki, suplementy i kosmetyki dostępne online

Na rynku znajdziemy aktualnie całe mnóstwo najrozmaitszych leków oraz suplementów, jakie inni nam rekomendują. W zależności od dolegliwości, które nas dotknęły powinniśmy zwrócić uwagę na różne rodzaje suplementów. Warto w tym celu zapytać się specjalisty, by nie popełnić błędu w mającej tak duże znacznie sprawie. Problemy z zatokami rozwiąże bez wątpienia testowany fixsin do płukania zatok. Jest to idealnie przygotowany zestaw do płukania nosa oraz zatok.
masaż
Dziennikarz: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nabawiłaś się okropnej grzybicy? Zobacz, jak sprawnie się jej pozbyć na dobre!

W współczesnych czasach bynajmniej nie jest ciężko złapać grzybicę - szczególnie podczas wakacji gdy niejednokrotnie korzystamy z różnego rodzaju basenów, chadzając przy tym na boso lub wyłącznie w klapkach.
Zimowe odwodnienie? To możliwe!
Dziennikarz: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Czysta woda zdrowia doda.

Woda jest koniecznym czynnikiem do odpowiedniego funkcjonowania naszego organizmu. Jak bardzo dobrze wiemy, nasz organizm składa się w siedemdziesięciu procentach z wody – bez niej nie potrafimy żyć. Bez pożywienia człowiek może przetrwać nawet dwa miesiące, bez płynów w klimacie umiarkowanym zaledwie siedem dni. Już po upływie dwudziestu czterech godzin brak wody niedobrze działa na organizm. Niemniej jednak jej nadmiar jest również niebezpieczny.
mężczyzna
Dziennikarz: Ion Chibzii
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak pokonać złe nawyki

Człowiek ze swojej natury jest istotą niebywale mocno skomplikowaną i wciąż nie w pełni wytłumaczalną. Przykładem w tej sytuacji mogą być chociażby nasze zachowania, które kształtowane są przez mnóstwo wewnętrznych zdeterminowań, z których przeważnie nie zdajemy sobie nawet sprawy. Kompleksowość naszych temperamentów jest bowiem nieprzerwanie przedmiotem badań ekspertów z dyscypliny psychologii.
kremy
Dziennikarz: Grupa Scanmed Multimedis
Na podstawie: Grupa Scanmed Multimedis

Dla kogo laserowa korekcja wad wzroku?

Wady wzroku można obecnie eliminować za pomocą wszczepu soczewek bądź lasera.


Dla kogo laserowa korekcja wad wzroku?

Laserowa korekcja wad wzroku bezsprzecznie wiedzie prym, tym bardziej, że inne zabiegi które mają na celu wyeliminowanie wad refrakcji przeprowadzane są właściwie tylko wtenczas, kiedy laser nie jest w stanie przynieść poprawy.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.