Turystyka

Ciekawe miejsca na aktywny urlop czyli co proponują nadal dzikie i niedostępne Bieszczady

Bieszczady to jest jednym z niewielu rzeczywiście dzikich, nie do końca poznanych jeszcze rejonów Polski. W ostatnich latach bardzo się to zmienia, turystyka coraz bardziej się promuje, pojawiają się nowe atrakcje i miejsca noclegowe, ale nadal jeszcze im daleko do tej komercyjnej masówki, którą można zobaczyć przykładowo w Tatrach.
Kołobrzeg
Dziennikarz: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najem taniego oraz wygodnego pensjonatu w pięknym Kołobrzegu

Kołobrzeg to ładna nadmorska miejscowość, która przylega do miejscowości bardzo obleganej turystycznie. Znajduje się tam masa intrygujących atrakcji oraz miejsc wartych zobaczenia, nie wolno też zapomnieć o ślicznej tajemniczej plaży i prześlicznym morzu. Każdy pasjonat morskiego klimatu naturalnie entuzjastycznie wybierze się na urlop do Kołobrzegu szczególnie w sezonie letnim.
port w Szczecinie
Dziennikarz: a.fiedler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie rozrywki i atrakcje oferuje turystom Szczecin, noclegowa baza tego miasta.

Jednym z większych a zarazem bardzo popularnych miejscowości nad Bałtykiem jest Szczecin. Położony on jest w północno-zachodniej części Polski, nad ujściem Odry do morza. Jego lokalizacja sprawiła, że stał się niezwykle ważnym punktem na handlowej mapie tego regionu Europy, w dawnych czasach przebiegały przez to miasto liczne szlaki kupieckie.
Świnoujście, morze
Dziennikarz: Krzysztof Barabosz
Na podstawie: www.flickr.com

Dla osób spragnionych dobrego wypoczynku uzdrowisko Świnoujście i Spa zachodniopomorskie to zagadnienia godne poznania

Nie można ukryć, że możliwość odpoczynku po roku trudnej pracy jest dla każdego człowieka bardzo relewantna. Planując wczasy spędzamy dużo czasu nad wyborem miejsca i formą relaksu, która będzie dla nas najwygodniejsza. Coraz częściej stawiamy na wyjazdy do ośrodków zdrojowych, bowiem wyraźnie zmieniła się ich oferta.
morze
Dziennikarz: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego mamy chcieć odwiedzić Bałtyk przed sezonem? Sprawdź jakie rzeczy wtedy na ciebie mogą czekać!

Wyjazd nad Morze Bałtyckie przed sezonem urlopowym jest jak ruletka w związku z pogodą,ale dla osób o niewielkim budżecie na wypoczynek może stać się najciekawsza opcją.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.