Książki
Książki i e-book
Dziennikarz: ActuaLitté
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju książki najczęściej zakupują w księgarniach mężczyźni, a jakie kobiety

Byłby w błędzie ten, kto by sądził, że wraz z rozwojem komputeryzacji książki zostaną zapomniane przez ludzkość. Dowodem na nieprawdziwość powyższej hipotezy bywają chociażby tłumy w rodzimych księgarniach, organizujących sezonowe wyprzedaże. Oczywiście z założenia trzydziestolatkowie i panie po trzydziestce dysponują różnymi gustami i czytają publikacje z różnych regałów. Przyjrzyjmy się bliżej tym damsko-męskim upodobaniom czytelniczym.
akrobatyka
Dziennikarz: Kyle Nishioka
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wolny dzień – jak go spędzić? Na które aktywności fizyczne najlepiej się zdecydować zimą, a na które latem?

Wolny czas – z upływem lat mamy go na ogół coraz mniej – choć też do jakiegoś momentu. Chodząc do szkoły – podstawowej czy też gimnazjum – mamy dla siebie często całe popołudnia. Spędzamy je, rozwijając swoje hobby, spotykając się ze znajomymi, grając w gry komputerowe, jak również na aktywności fizycznej. Dalej, kiedy stajemy się licealistami, wszystko się zwykle zmienia.
ebook
Dziennikarz: Maria Elena
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdobycze nowoczesnej technologii w służbie człowiekowi

W dzisiejszym zabieganym świecie niełatwo znaleźć trochę czasu dla siebie na pielęgnowanie własnych pasji czy zainteresowań. Aczkolwiek jak głosi znane powiedzenie – dla chcącego nic trudnego. Szczególnie ułatwione zadanie mają ci, którzy mogą wykorzystywać zdobycze dzisiejszej techniki, by realizować się w pożądanym kierunku. Dobrym przykładem może być niewątpliwie czytanie książek przy pomocy innowacyjnych rozwiązań jakimi są czytniki ebook.
Kobieta zwiedzająca
Dziennikarz: Dalibor Tomic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aktywny relax. Jednak jaki wybrać?

Jak spożytkować wolny czas? W ruchu, oczywiście! Jest tyle sposobów na aktywne zagospodarowanie czasu, że często od nadmiaru możliwości już w zasadzie nie wiadomo, na co się zdecydować.
Tabletki
Dziennikarz: domzdrowia.pl
Na podstawie: http://www.domzdrowia.pl

Czemu warto czytać informacje w aptekach internetowych? Zobacz jakie zalety gwarantuje takie rozwiązanie

Co prawda do aptek online podchodzimy jeszcze z dużym dystansem, mimo to taka sytuacja powoli się zmienia. Właściwie to przez internet zamawiamy książki czy zabawki, więc dlaczego nie lekarstwa? Zwłaszcza, że mnóstwo leków dostępnych jest bez recepty, jak na przykład prostenal.Jest to suplement diety, jaki jest pomocny w utrzymaniu właściwego stanu prostaty. Prostenal jest pełny w wyciągi roślinne, łagodzą one objawy wiążące się z funkcjonowaniem prostaty. Zwłaszcza są pomocne w sytuacji łagodnego przerostu gruczołu krokowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.