Masaż
medycyna chińska
Dziennikarz: Health Gauge
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wielka renoma medycyny chińskiej - fachowy masaż stemplami ziołowymi

Nie da się zaprzeczyć, iż dzisiaj medycyna chińska zyskuje coraz większą renomę. Jest ona znana w wielu rejonach świata, teraz też w Polsce stosuje się ją coraz częściej.
masaż
Dziennikarz: Zenspa1
Na podstawie: http://www.flickr.com

Masaże relaksujące – czy opłaca się z nich skorzystać w celu poprawy zdrowia?

Masaże relaksacyjne zdobywają coraz większą popularność. Oferują nie tylko relaks, wprowadzają w niebiański stan – lecz działają też bardzo dobrze na zdrowie każdego pacjenta. Masaż bowiem jest symulacją najważniejszych ośrodków nerwowych i mięśniowych organizmu. W tym tekście przyjrzymy się masażom relaksacyjnym. Zobaczymy, kto korzysta z nich najczęściej, jakie są tego powody, w których miastach są popularne i do kogo są głównie skierowane?
tradycyjna medycyna chińska
Dziennikarz: adidas
Na podstawie: adidas

Tradycyjna medycyna chińska - atrakcyjne metody wykorzystywane w Chinach i nie tylko

Medycyna chińska głównie znajduje uznanie w tamtejszych regionach, jednakże również na zachodzie cieszy się ona wzrastającą renomą.
masaż
Dziennikarz: Janice Waltzer
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli tęsknimy za chwilą relaksu, to musimy wybrać się do SPA, gdzie wykonywane są też masaże

Każdy musi czasami odpoczywać i iść na jeden z wielu relaksacyjnych masaży.


Jeżeli tęsknimy za chwilą relaksu, to musimy wybrać się do SPA, gdzie wykonywane są też masaże

Masaż jest najlepszym sposobem na to, by zresetować się na przykład po obciążającym tygodniu w biurze albo po zakończeniu jakiegoś istotnego projektu.
masaż
Na podstawie: flickr.com

Sprawny sposób na relaksujący i skuteczny relaks w Szczecinie

Czasem każdy człowiek potrzebuje dziś się zrelaksować po nadzwyczaj męczącym dniu w pracy bądź szkole, nie zawsze rzecz ta jest jednak tak banalna, jak może się zdawać. Nie każda działalność, która wydaje się relaksować rzeczywiście robi to odpowiednio. Bywa wręcz, że ludzie źle oceniają dodatkowe podejmowane przez nich działania, myląc poczucie bycia zrelaksowanym z innymi doznaniami.
urazy
Na podstawie: pixabay.com

Masaż to panaceum na różne przypadłości naszego ciała

Dość często zdarza się, iż dopadnie nas nieoczekiwany ból kręgosłupa, gdzieś w krzyżu coś nam strzyknie i nie będziemy mogli się zgiąć przez parę dni. Często na takie niegroźne naciągnięcia urazy i inne zbliżone dolegliwości wystarczą odpowiednie specyfiki i kilka dni bez wysiłku bądź bez wykonywania ruchów, jakie mogą nam przynieść zbliżone urazy.
herbata z żeń szenia
Dziennikarz: Jorge Franganillo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dużo się denerwujesz? Musisz coś stanowczo z tym zrobić!

W dzisiejszych czasach właściwie nie ma ludzi, którzy na co dzień nie chodzą nerwowi. Zwykle wynika to z kłopotów w życiu osobistym, ale jednocześnie sporo z nas ma naprawdę nerwową pracę.
fotka - zdrowie
Dziennikarz: Olivier Duquesne
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nowoczesna troska o podwładnych

W obecnych czasach większość pracodawców bardzo troszczy się o każdego pracownika. Zwłaszcza da się to zauważyć na przykładzie wielkich firm. Wiedzą one, iż zrelaksowany pracownik pracuje lepiej.
Dziennikarz: Tamarind

Jak odpocząć mieszkając w większym mieście?

Większe miasto to nieustający zgiełk, korki, tłumy na ulicach, kolejki w metrze. Życie w nim nie nie jest dobre dla spokojnego trybu życia i wpływa na nas stresogennie. Co w takim razie można zrobić, żeby się odstresować? Obojętnie, czy twoim miastem zamieszkania jest Warszawa, Poznań, czy Gdańsk każdego dnia jesteś wystawiany na bodźce stresogenne.
Kobiera ze zgrabnymi nogami

Wsparcie w walce z cellulitis - co można zdziałać

Jeśli czujemy dyskomfort powiązany z tym w jaki sposób się prezentujemy trzeba to zmienić. Jak można się domyślić nie jest łatwo. Dodatkowo dużo zależy od tego, co tak naprawdę nam nie odpowiada.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.