Zabiegi
depilacja laserowa
Dziennikarz: Elite
Na podstawie: Elite

Jak profesjonalnie zadbać o kobiece ciało przed najbliższym latem?

Przed latem każda z nas zaczyna bardziej zwracać uwagę na swój wygląd. Przechodzimy na diety, stawiamy na aktywność fizyczną, chodzimy na różnego rodzaju zabiegi poprawiające jędrność skóry.
medycyna estetyczna
Dziennikarz: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

Zamykanie naczynek okazuje się być dosyć często stosowane|Usuwanie przebarwień to przedsięwzięcie dla gabinetów kosmetycznych

Jak wygląda nasza skóra?
To jak przedstawia się nasza cera jest niesamowicie istotne, gdyż wiele też ona mówi o naszym stanie zdrowia, ale głównie posiada wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych ludzi. Dlatego właśnie powinniśmy robić wszystko, żeby przedstawiała się jak najlepiej i żeby wszelkie nieprawidłowości w jej wizerunku były jak najprędzej usuwane.
lekarz
Dziennikarz: El Alvi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Możliwości, jakie dzięki nowoczesnym technikom leczniczym oraz przyrządom daje współczesna medycyna

Współczesna medycyna daje lekarzom oraz pacjentom coraz większe możliwości na całkowicie pozbycie się choroby czy dużą poprawę zdrowia. Oczywiście nie jest tak przy każdej chorobie, nadal sporo jest takich, które wyleczyć się nie dają i niestety póki co nie ma na to dużych nadziei.
Dziewczyna
Dziennikarz: 古 天熱
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zmniejszenie tkanki tłuszczowej, dermatologia estetyczna

Są ludzie, którzy mimo wielu starań nie mogą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Jadają odpowiednio, systematycznie ćwiczą, a nadmiar tkanki tłuszczowej niestety zmniejsza się tak powoli, że prawie niezauważalnie. Z tego powodu warto sprawdzić, w jaki sposób tkanką tłuszczową zajmują się gabinety medycyny i dermatologii estetycznej.
Codzienna aktywność
Dziennikarz: Apteka-zdrowie.eu
Na podstawie: www.apteka-zdrowie.eu

Czy obrzezanie w Gdańsku ma możliwość nam zaproponować?

Przyjęło się myślenie, że tylko kobiety korzystają z usług chirurgów, żeby poprawić niektóre elementy swojego wyglądu. Prawda mimo wszystko jest taka, że także panowie korzystają z takich usług, tylko nie mówią o tym tak głośno jak panie.
tarczyca
Dziennikarz: AKSON

Trapi cię tój wzrok? Wybierz się na konkretną operację

Współcześnie, w dobie cyfryzacji, wielu z nas całkiem sporo godzin traci przed ekranem komputera. Czynnik ten nie jest obojętny dla naszego wzroku, szczególnie jeżeli nie używamy odpowiednio dostosowanych okularów korekcyjnych.
akupunktura
Dziennikarz: Rob Swystun
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dużo z niecodziennych metod leczenia jest obecnie coraz bardziej lubiane

W obecnych czasach ludzie szukają rozlicznych pomysłów na rozwiązanie ich problemów zdrowotnych. Sztuka lekarska postępuje w ogromnie dobrym tempie, niemniej metody niekonwencjonalne są coraz bardziej doceniane. Nie sposób ukryć, iż oddziałuje na to niejednokrotnie ich specyfika, jaka kusi ludzi. Nie ulega wątpliwości, że ich efektywność jest również brana pod uwagę. Dawniej takie metody budziły dużo różnych emocji, albowiem wiedza na ich temat była wprost śladowa. Aktualnie terapia mająca swoje pochodzenie na Dalekim Wschodzie nie aktywizuje już takich podejrzeń, jednakże nadal ukrywa sporo tajemnic.
lekarz chirurg
Dziennikarz: Phalinn Ooi
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy należałoby poddawać się dzisiaj operacjom plastycznym?

Chirurgia plastyczna jest jedną z dziedzin medycyny, która cieszy się teraz bardzo wielkim zainteresowaniem i ogromną popularnością. Coraz więcej osób decyduje się na operacje plastyczne, które mają na celu „ulepszenie czegoś”. Mnogość z nas nie jest zadowolona ze swojego wyglądu, niektórym przeszkadza zbytnio spory nos, innym zbytnio małe usta, jeszcze innym nieduży biust.
masaż relaksacyjny
Dziennikarz: RelaxingMusic
Na podstawie: http://www.flickr.com

Medycyna naturalna najdoskonalszym rozwiązaniem dla organizmu oraz ciała

Bezinwazyjne metody oddziaływania na organizm , bez użytkowania specyfików chemicznych nazywamy medycyną naturalną, lub niekonwencjonalną. Kuracja ziołami, akupunktura i wiele innego rodzaju używane są od setek lat z wielkim wzięciem.
Depilacja laserowa
Na podstawie: foter.com
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.