Świat
gabinety
Dziennikarz: mikebaird

W jaki sposób zajść w ciążę szybko oraz bez daremnego oczekiwania?

Wydawać by się mogło nic trudnego – musimy się poprzytulać, spędzić troszeczkę czasu razem i skończone. W życiu jednakże bywa różnie.


W jaki sposób zajść w ciążę szybko oraz bez daremnego oczekiwania?

Starania potrafią się wydłużać , natomiast upragnione 2 kreski nie pokazać się.
Kubek termiczny Bodum
Dziennikarz: homard.net
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lata 90 powracają do łask – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionych lat

Patrząc na aktualne trendy możemy śmiało dojść do wniosku, iż lata 90 są znów modne – zauważalne jest to na wielu płaszczyznach.


Lata 90 powracają do łask – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionych lat

Oczywiście najprościej zauważyć ten wielki powrót obserwując trendy świata mody – mnóstwo elementów nawiązuje do minionej epoki – powracają spodnie jeansowe, duże koszule, styl grunge oraz sukienki w kwiaty.
uczeń
Dziennikarz: www.audio-luci-store.it
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sezon burz - niewątpliwie doskonała pozycja na długie wieczory

Zwykle bywa kojarzona przede wszystkim z zimnem, ponurą aurą i depresją. Tymczasem jesień ma także swoje pozytywne strony.
okulary solano
Dziennikarz: PerDormire
Na podstawie: PerDormire

Jakie kupić okulary przeciwsłoneczne? Na co najbardziej zdecydowanie zwrócić uwagę?

Okulary przeciwsłoneczne są często niezbyt doceniane, traktowane tylko jako ozdoba, tymczasem powinny chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni UVA oraz UVB. Pod tym kątem musimy na pewno je dobierać, choć jak wiadomo powinny być także ładne, zrobione z solidnych materiałów.
immunocal
Dziennikarz: Rick Flores
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdrowie jest najistotniejsze - te hasło zna każdy, jednakże nie zawsze bierzemy je sobie do serca

Prawdopodobnie 99% osób nie orientuje się czym są immunocal i glutation. To poważny błąd. Nadszedł czas dzisiaj tę wiedzę uzupełnić i doinformować się jak dopomóc swoje ciało w boju o bycie zdrowym i wolnym od toksyn.
opakowanie świątecznego prezentu
Dziennikarz: Pete
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ubrania dla otyłych - czyli nie ma powodów do wstydu.

Wraz ze wzrostem dobrobytu w krajach Zachodu społeczeństwu rosną także brzuchy, krótko mówiąc tyjemy. Z tego powodu kreatorzy mody coraz częściej prezentują na pokazach mody stroje odzieży w rozmiarze XXL!


Ubrania dla otyłych - czyli nie ma powodów do wstydu.

W Polsce tusza rodzaju „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, gdyż nie należymy do najsilniej rozwiniętych państw świata, lecz otyłość jest jednak powszechna wśród aż 12% Polaków.
Jak pielęgnować skórę w okresie zimowym
Dziennikarz: iStock.com
Na podstawie: iStock.com

Jakie zabiegi na twarz można sobie zafundować w trakcie delegacyjnych lub wakacyjnych wypadów na obszar województwa podkarpackiego

Urodziwa twarz jest dużym atutem, tak pań, jak i mężczyzn. Taki przymiot często bywa wykorzystywany przez przedstawicieli świata biznesu, a zwłaszcza w telewizji. Określenie miła aparycja możemy dostrzec praktycznie w każdym ogłoszeniu skierowanym do przyszłych sekretarek. O tym, że świat zwariował na punkcie stylowo wymalowanej buzi oraz wysmukłej sylwetki świetnie wiedzą nastolatki, które wszystkimi dostępnymi sposobami chcą osiągnąć jeden wyznaczony cel, czyli upodobnienie się swoją aparycją do gwiazd amerykańskiej sceny.
arktyczny korzeń
Dziennikarz: Ania i Artur Nowaccy
Na podstawie: flickr.com

Farmaceutyki, suplementy i kosmetyki osiągalne on-line.

Dzisiaj bez opuszczania domku zdołamy zakupić lekarstwa i suplementy diety osiągalne on-line. W tym artykule pragnęłabym opisać dwa takowe artykuły.
Dziennikarz: Dave Heuts

Czy samoloty są bezpieczne?

Kiedy 110 lat temu pomysłowi bracia Wright zrealizowali swój pierwszy lot, nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że rozpoczyna się nowa era w historii świata. Oto człowiek wzleciał w nieboskłon, urzeczywistniając wielkie marzenia milionów. Później postęp technologiczny potoczył się dynamicznie – w trakcie pierwszej wojny światowej samoloty zostały po raz pierwszy narzędziem do zabijania.
psychoterapia
Dziennikarz: Sohel Parvez Haque
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zdarza się, że mówimy o takich okolicznościach, podczas których tracimy prawie całkowicie kontakt z samym sobą.

Dzieje się to na przykład w wyniku bardzo silnego stresu. Lub braku umiejętności radzenia sobie w okolicznościach, które wymagają tak zwanej zimnej krwi. Trzeba jednak też stwierdzić, że tempo egzystencji, jakie jest wtłaczane wszystkim w dzisiejszych czasach, kompletnie nas przytłacza. W związku z tym zapadamy na różne choroby natury psychicznej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.